Убиха финансист на Хамас, изпрал милиони за терористичната организация
„Способността на военното крило на Хамас да се бие зависи от средствата, прехвърлени към него чрез фирми за обмен на пари, се казва в изявлението на IDF
Субхи Фервана, който помогна за прехвърлянето на десетки милиони долари в полза на терористичната организация Хамас, е убит при въздушен удар на IDF в Ивицата Газа, според военно изявление, цитирано от Jerusalem post, цитирани от Оффнюз.бг.
При операция в град Рафа боен самолет под ръководството на Израелската агенция за сигурност и Дирекцията за военно разузнаване ликвидира финансиста на Хамас. Заедно с брат си той е прехвърлил огромни суми пари на Хамас, използвани за заплати на терористите и военно оборудване. Средствата са минали през компанията на Фервана Hamsat.
„Способността на военното крило на Хамас да се бие зависи от средствата, прехвърлени към него чрез фирми за обмен на пари, се казва в изявлението на IDF.
Така терористичната организация се сдобива със средства от цял свят чрез пране на пари, като по този начин избягва официални преводи през строго наблюдавани банки и финансови институции.
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
Сребърни медали и две индивидуални отличия за несебърски деца на международен футболен турнир
Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000
Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие
21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже
