Извънредно! Патрулки приклещиха бургаско Рено на ул. "Христо Ботев", тестват шофьора за алкохол и наркотици
Два полицейски автомобила и сигмаджии на мотори са сгащили бургаския водач
Два полицейски автомобила и сигмаджии на мотори са приклещили лек автомобил Рено на ул. "Христо Ботев". Водачът на френското возило с бургаска регистрация е бил спрян за проверка на метри от Дома на народната армия (ДНА).
Водачът е бил тестван за употреба на алкохол и наркотични вещества.Не е ясно какво са показали дрегерите. По непотвърдена информация, в автомобила е имало наркотични вещества.
Служителите на МВР все още са на място.
Очаквайте подробности. Шофирайте внимателно в района на ул. "Христо Ботев" в посока Подземната улица. Трасето е отцепено с конуси.
Средиземноморска диета: Ползите за здравето и защо е сред най-препоръчваните режими
Тризначки нахълтват с гръм и трясък в "Ергенът"?
Шоколадов сладкиш без много усилия
Най-съвместимите зодии за перфектна връзка
Григор Димитров сред най-богатите в тениса - ето първите 20
Цената на водката в Русия лети нагоре
От кои зодии са най-верните приятели
Пролетна супа със зеленчуци: Лека и свежа рецепта за новия сезон
Зодиите с най-голямо чувство за хумор
Как да премахнете миризми от килими и мебели
Д-р Атанас Атанасов оглави агенция „Медицински надзор“
Вкусна паста с кисело мляко по турска рецепта, която взриви интернет

I bez race ako moje sashto
Превъртяхте играта пак от тъпотии.
"Сгащили", "приклещили" и само по непотвърдени данни пишете, колкото да не заспите. Голяма сензация. Туш !
Що не писахте на метри от офиса на "Флагман".
Мен ме спряха за проверка пред сградата на ОУМВР и защо няма статия за това? Чувствам се пренебрегнат!