Напрежение пред Паметника на Съветската армия, има арестуван
Фенове на Левски се опитаха да доближат паметника, но дебел кордон от полицаи ги спря
Един човек беше арестуван тази нощ, след като се стигна до напрежение пред Паметника на Съветската армия между фенове на Левски и защитници на монумента. До сблъсъци обаче не се стигна заради засиленото полицейско присъствие, съобщава БНТ.
Фенове на Левски се опитаха да доближат паметника, но дебел кордон от полицаи ги спря. Допълнителни полицейски сили дойдоха около Паметника на съветската армия още около 22:00 часа. Полицията разчисти терена пред него, защитниците на монумента бяха качени горе, по разпореждане на униформените.
Главният секретар на МВР Петър Тодоров посочи, че организацията на МВР е много добра.
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони

Само Левски, оле..
Има паметник...има проблем...
Няма паметник.....няма проблем....
Толкова е лесно....!!!!
Ако го бутнете, когато разхождам кучето няма да има къде да се ИЗСЕРЕ, а Аз да пусна една ПИКНЯ!
Дори в един момент българската армия действа в състава на 3-ти Украински фронт. Съветската армия е съставена от хора от всякакви националности, но най-отгоре са: Сталин - грузинец, Хрушчов - украинец, Брежнев - украинец. Та, чий паметник точно искат да съборят родните евроатлантици? Лошо е да не си учил история и да си неграмотен фашага.
Начело на 3-ти Украински фронт, освен ген.Толбухин стоят:
Родион Малиновский ( Месторождение Украинска