Благой Георгиев става за актьор
Бившият футболист дели една сцена с прочути имена като Кирил Ефремов и Иво Аръков
Благой Георгиев се справи отлично с новото предизвикателство в живота си-да бъде актьор, пише Hotnews.bg.
Бившият футболист дели една сцена с прочути имена като Кирил Ефремов и Иво Аръков, но не беше смутен или уплашен при второто си излизане на сцената в пиесата "Спанак с картофи". Тя вече се игра в Пловдив, а вчера бе премиерата и във Варна. Георгиев има кратко появяване в нея и играе футболен шеф. Той каза репликите си без грешка, а усмивката не слизаше от лицето му и ясно показваше, че се забавлява на сцената. Зрителките, които бяха окупирали залата, въпреки уверенията на Благо, че сърцето му е заето, изпаднаха при възторг от появата му и бурно ръкопляскаха в средата на представлението.
„Спанак с картофи“ е написана от унгарския драматург Золтан Егреши. Тя е забавна и същевременно интелигентна комедия, световен сценичен феномен в повече от 23 страни, сред които Германия, Русия, Чехия и Италия. Представлението въвежда публиката в съблекалнята на трима футболни съдии преди и след мача. Те са привидно дружески настроени колеги, които всъщност са ожесточени съперници за жени и постове. В главните роли влизат актьорите Кирил Ефремов, Иво Аръков и Антоан Петров, режисьор е Богдан Петканин.
"Въобще не беше дървен, играеше добре и много реалистично", коментираха зрители, които пет минути ръкопляскаха в края на пиесата. Повечето от тях бяха дошли точно заради Георгиев, който не звездееше и се омеша с публиката преди началото на представлението.
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство
Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров
13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата
Защо Gen Z плаща за тишина
Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия"
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“
КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни
„Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас!
Европарламентът затяга мерките срещу изкуствения интелект
След палежа: Скопие уверява, че насилието няма да бъде толерирано
