×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметът Димитър Николов събра три големи градски легенди за вдъхновяващ клип за Бургас


Кметът Димитър Николов събра три големи градски легенди за вдъхновяващ клип за Бургас
Димитър Николов, Стефан Диомов, Ваньо Вълчев и Недялко Йорданов с моряшки тениски на емблематичния Капан
11 Юли 2023, Вторник, 11:09 ч.
Автор: Флагман

Компанията изтъква предимствата на любимия си град

„Няма и няма да има по-вдъхновяващ рекламен клип за Бургас! Обичам ги тези незаменими великани - Стефан Диомов, Недялко Йорданов и Ваньо Вълчев! Легенди!“. Това написа кметът Димитър Николов като текст към вълнуващо видео с трима емблематични бургазлии.

Кметът Димитър Николов, композиторът Стефан Диомов, поетът Ваньо Вълчев и друг почетен бургазлия – Недялко Йорданов са с моряшки тениски. Компанията е на едно от най-емблематичните бургаски места – прословутия Капан на Северния плаж, където общоизвестен факт е, че правят уникална рибера чорба по тайна рецепта. 

„За мен това е най-бургаското място“, казва Стефан Диомов. Недялко Йорданов на свой ред отбелязва, че не му е известно да има друг град с толкова дълъг плаж – започва от Пристанището и достига до кв. „Сарафово“.

„А Морската градина!“, прекъсва го Диомов, отбелязвайки, че за разлика от други градове Бургас не само е съхранил зеленото си сърце до морето от презастрояване, но го е обновил и развива.

Ваньо Вълчев е горд, че градът предлага много други развлечения – фестивали, концерти, спектакли.

„Ако някой дойде за 15 дни тук ще има спомени за цяла година“, категоричен е Ваньо Вълчев.

Вижте повече във видеото:

 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
46
Коментара
Емел МАХМУД До морето с кола излиза по-скъпо това лято До морето с кола излиза по-скъпо това лято 28/06/2026, Неделя 09:00 0
Тервел ИЛИЕВ 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа 27/06/2026, Събота 21:50 0
Тервел ИЛИЕВ Почина бивш депутат Почина бивш депутат 27/06/2026, Събота 21:42 0
46
Коментара по темата
46.
Диди
23.07.2023 16:17:03
0
0
Не останаха млади и образовани младежи в града …, жалко. Номерата на колите 86cfgв кварталите са повече с СН и У…Строят се спортни зали, а те празни..За два месеца през лятото бива, ако не си от града, останалите месеци е празно по улиците .Скъпи заведения, а не предлагат нещо повече за рекламата си…Хора с анцузи през зимата и по потници през лятото. Висок стандарт… Иначе културната програма е богата.., за гостите на града и за тези , които стискат зъби поради напреднала възраст и останаха в града да чакат децата да се завърнат за 2-3 седмици през лятото и да видят внучетата.И така още едно излъгано поколение с песните на Слави..
45.
Ъ
13.07.2023 21:59:20
0
5
Хубаво е да не се сяда тук, ако ти е мил стомахът.
44.
Бс
13.07.2023 19:07:31
2
10
Чичо Митко си мисли, че като седне на една маса с тези бургаски творци, като сложи моряшка фланелка и бургазлии ще му се радват и ще забравят какво причини на града ни.
43.
Бекъм
12.07.2023 06:12:20
3
26
Това заведение е мизерно.Масите му лепнат,не можах да си отделя лактите от масата.Оливерниците мазни.Лъжиците и вилиците черни и тънки.Предния собственик като го държеше ,шкембето и другите супи бяха хубави а сега не са.При такъв оборот да си толкова алчен ,че да не вложиш лев инвестиция си е безкрупулност.Забравих да спомена и за хората на бара които взимат поръчките ....вечно начумерени и криви се едно съм виновен че съм влязъл там.Приключих с това заведение отвратен съм.
42.
*********
11.07.2023 22:31:51
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
41.
Адмирал до 39
11.07.2023 21:13:51
0
10
Явно не знаеш вица за свраката,която летяла с гъза напред.....за някой е демокрация за други си е живо е....не
40.
Цайс
11.07.2023 21:10:45
3
20
Абе аз ли недовиждам или от очилата нещо,ама на мен нашия град не само,че ми изглежда спрял,ами направо на задна скорост,като че ли е включил?КАКВИ,15 ДНИ,КАКВИ СПОМЕНИ, за какви пет лева изобщо става въпрос.p.s.ай сиктир оттука с тези десет хиляди марки(DM),както казваше навремето колегата от Тутурутка.Предлагам на тези от снимката в 26 произволни седмици от годината да ги посочат тези забавления(15дни - 2 седмици,26 седмици 1/2 от годината- има ли ги тези екстри).
39.
Флегмани
11.07.2023 21:01:46
0
27
Що триете коментари бе нали сте свободна медия нали има свобода на словото нали сме демократична държава,да ви с.ера на медията
38.
До 28
11.07.2023 21:01:04
0
15
Не бе пич,просто ги заливаме с истината.А тя ,както знаеш- боли !!!
37.
Морски
11.07.2023 20:58:02
4
18
---Пепа:Що не си свалиш фланелката моряшка аз ще ти покажа мойта...--- Абе градски хубаво сте ги сложили тези тениски ,ама вътре в морето били ли сте? Качак хващал ли ви е? Горе на мостика ,вълни заливали ли са ви? ....
36.
*********
11.07.2023 20:54:52
0
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
35.
*********
11.07.2023 20:27:20
0
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
34.
*********
11.07.2023 18:37:37
0
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
33.
*********
11.07.2023 18:23:10
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
32.
До 29
11.07.2023 17:57:01
3
21
От тези четиримата , само Ваньо Вълчев е наше момче. Другите са комунист до комуниста , начело с Недялко Йорданов. След като го изгонихме от Бургас , 20 години се кри в София. Наскоро пак изпълзя от дупката си.
31.
До 29
11.07.2023 17:40:11
0
13
Вярно единият е излишен на снимката.
30.
Батко
11.07.2023 17:17:21
1
22
До №19 /Софиянец/
Всичко това в Бургас и София е с любезното съдействие на ГЕРБ !
29.
*********
11.07.2023 16:44:31
0
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
28.
Морски
11.07.2023 16:33:56
40
12
Ей, много злобни сте бургазлии.
На вас не може да ви се угоди.
Имате море, планина, хубав град, кмет и творци които рекламират туризма ви, но вие само ги плюете.
И ангел господин да слезе от небето и него ще залеете със злоба и ругатни.
27.
До 19
11.07.2023 15:37:44
5
44
Имаме си много неща! Море,планина нямаме,но щом казваш,няма да спорим,имаме се ЛукОйл,Кроношпан,Порт Бургас,имаме си най прекрасния квартал “Възраждане”,имаме си едни от най ниските заплати в България,но пък за сметка на това най високите данъци,имаме си синьо-зелена зона,да не се мине общината и да изцеди нацяло бургазлии,имаме си синя зона пред болниците и т.н и т.н Всичко си имаме :)
26.
До 15
11.07.2023 15:29:53
27
2
“Дрогиран некадърник” защо се оплакваш,всичко е прекрасно в Бургас хаха
25.
швейцареца
11.07.2023 14:59:09
1
39
кметът да стегне хората от чистотата да почнат да чистят, че е мега мизерия , боклуци навсякъде по тротоара и пътя. Да не говорим колко пирони, винтове , види и тн има по пътищата, ама няма проблем нека да прави клипове и да си пиийва.
24.
На втори прочит
11.07.2023 14:58:26
1
52
Озадачените и недружелюбни погледи на сервитьорките и други посетители са безценни! А ако се вгледаш още малко, може да видиш и че видът на другите маси няма нищо общо с тази, но незапознати с действителността хора наистина няма да обърнат внимание на тези подробности.
23.
До 19
11.07.2023 14:54:39
0
16
Не ни мисли,"Софианецо",след няколко месеца - ние бургазлии ще си решим всички проблеми от раз.
22.
1
11.07.2023 14:18:38
0
18
ЦИРК А ИМА ЛИ БИЗНЕС НАД 20БАЧКЕРИ
21.
3
11.07.2023 14:02:09
5
22
KATO NE MOJE DA SUBERE RABOTESTI HORA I INVESTITORI STE SE SUBIRA SUS BEZRABOTNI MURZELIVI PENSIONERI I STE IMITIRA DEINOST. A PREZ TOVA VREME SVETLO SIVITE PLOCHKI SE KOVAT PO CELIA GRAD SIVOTA SIVOTA SIVOTA.
20.
*********
11.07.2023 14:01:40
0
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
19.
Софиянец
11.07.2023 13:58:14
31
18
Бургас е супер. Ходете поживейте в гетото София малко, кво мрънкате Борисовата градина и Южния парк взети заедно нямат големината на морската в Бургас, да не говорим и колко са мизерни. Централната част на сф. София е едно голямо гето , колко е пешеходната зона на витошка 600метра.. баси мрънкачите тука. Море си имат планина ,езера и пак недоволни. Пари ако нямате си е персонално.
18.
Куба либре
11.07.2023 13:54:56
3
22
Да снима моделите от Бургас фешън уикенд, мода "пролет-лято",
Гащи Адидас от Каблешково, тениската и сандалите са опционални, задължително изгорели на педалетка/диагоналка/.
Какво искате от кмета? Така се прави! Един туристически автобус повече да влезе в града, пак е файда
17.
*********
11.07.2023 13:48:24
0
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
16.
Чичо Кмет
11.07.2023 13:34:42
1
38
Що негодувате ?!! Ами идват избори. Трябва да стягаме редиците !!!
15.
местен
11.07.2023 13:32:02
2
62
Днес реших да започна лечебен курс с луга и кал на т.н. Бургаски солници. И .......хоп, изненадка. Входа от 2 лв. през 2022г. вече е станал 5 /ПЕТ/ лв.! Увеличение със 150 % !!! Няма касов бон, няма билетче , няма данъчна служба , няма проверяващи ,няма никакъв контрол ! Няма......... и няма ! А , има , има и още как , има грабеж !
14.
11.07.2023 13:23:15
49
14
Евала Кмете.
Земен човек и грижовен бургазлия.
Не обръщай внимание на злобните коментари, защото са писани от дрогирани некадърници които не са постигнали нищо в живота си, а само се оплакват и критикуват.
13.
Рибар
11.07.2023 13:16:54
33
17
Прекрасна среща на достойни за уважение хора. Прекрасна реклама за Бургас.
12.
Бургазлия
11.07.2023 13:14:41
38
13
БРАВО НА КМЕТА НИКОЛОВ.
ТОВА СА НАИСТИНА БУРГАСКИ ЛЕГЕНДИ. ТВОРЦИ. ХОРА ЗА ПРИМЕР. БРАВО.
11.
Помориец
11.07.2023 12:54:18
8
46
Пълна пародия
10.
Иииихаа!
11.07.2023 12:53:20
11
49
Какво творчество и вдъхновение! Ако дядешката сбирка в тази барака не оправи туризма, не знам какво би могло! А който дойде тук за 15 дни, ще има кошмари цяла година!
9.
кметя
11.07.2023 12:44:36
4
62
Хахаха специално за клипа им дали по две чинии, подложки, нов оливеник. На тоя капан иначе е брутална мизерия, мръсни чаши, мазни и окапани маси, храната няа да коментирам дори, но за тия пари толкова
8.
Бургас
11.07.2023 12:41:03
5
68
Нито цацата е бургаска ....
Нито Бургаското пиво се произвежда в Бургас...
7.
*********
11.07.2023 12:11:18
11
25
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
6.
Айэфон 14 пво
11.07.2023 12:10:01
3
34
Силвия кацярова що снима от съседната маса
5.
12
11.07.2023 12:08:46
11
49
Клипът е хубав и Бургас го заслужава,но наличието на настоящия кмет го прави предизборен.
4.
*********
11.07.2023 11:59:34
3
19
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
3.
*********
11.07.2023 11:52:37
2
24
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
*********
11.07.2023 11:51:36
4
26
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
1.
Морският Видин
11.07.2023 11:47:56
8
59
Остана ли кой да идва при нас в Бургас?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия При зрелищна акция край Трилистник полицията иззе половин килограм прах с изключително висока токсичност, предназначен за Черноморието Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Щетите са изцяло материални Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40 Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори