Нови разкрития около пребита и завързана със свински опашки за радиатор жена в София
Бистра е подавала многократно сигнали, че е била заплашвана с убийство и че щяла да бъде залята с киселина
Бистра Р. е жената, която бе вързана за радиатор и пребита от неизвестни мъжа в петък вечерта в софийския квартал „Манастирски ливади“. Криминалният инцидент стана в жилищна кооперация на булевард „Тодор Каблешков“.
От пресцентъра на МВР официално потвърдиха новината като заявиха, че на място веднага са били изпратени екипи на полицията и „Спешна помощ“.
Бистра Р. живее от години сама. Тя е била защитен свидетел по дело за „Килърите“ като всеки ден е била наблюдавана от цивилни полицаи пред блока си, твърди News24sofia.eu.
Сигнал на спешния телефон 112 е подаден от нейния съсед на втория етаж Димитър Иванов, който видял, че вратата на апартамента й е отворена широко и влязъл да види какво се случва, тогава видял, че жената е с множество следи от насилие, вързана със „свински опашки“ и с разкъсани дрехи.
Според неофициална информацията е имало и опит за изнасилване. Според източници от разследването Бистра е подавала многократно сигнали, че е била заплашвана с убийство и че щяла да бъде залята с киселина.
Полицейската охрана, която има жената е назначена с постановление на прокурор от Софийска градска прокуратура (СГП). От пресцентъра на МВР заявиха, че образувано досъдебно производство по случая, предава lupa.bg.
Убит ли е Роб Райнер? Режисьорът и съпругата му открити мъртви в дома им в Лос Анджелис
Забрани за тирове и ремонти по ключови пътища преди празниците: Ограничения към Бургас и Варна
Кой е Свети Марин и кои българи празнуват днес - 15 декември
„Клечка кибрит“ на дует Paradox не гори, а пламти на върха на БНТ2
Кристиано Роналдо и разбитото Ferrari - инцидентът, който може да промени всичко
Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ
Кой поръча Митко Маймуняка и защо убийството още не е разкрито
Цял регион е пред екокатастрофа, голям язовир е на път да пресъхне
Спортно училище „Юрий Гагарин“ отличи своите шампиони за 2025 г.
Вечеряйте между 17 и 19 ч. през зимата, за да сте здрави
Ромина скъса с русото: Вече е фатална брюнетка
Важна новина за тези, които планират да направят инвестиции в имоти
