ГЕРБ-СДС бие в Малко Търново със сериозна преднина
Втора политическа сила е Коалиция ПП-ДБ
ГЕРБ-СДС печели в община Малко Търново. Това сочат данните от паралелното преброяване, съобщиха за Флагман.бг от партиен щаб. Протоколите от странджанската община вече са пристигнали и в РИК, като и там се потвърждават резултатите.
28,06 % от избирателите, упражнили правото си на глас, са подкрепили коалицията. Втора политическа сила е коалиция ПП-ДБ с 19 %. На трето място се нарежда БСП. Партията на Нинова получава доверието на 13,82 % гласоподаватели. За „Възраждане“ са дали своя вот 10,8 избиратели.
Левицата и Български възход получават над 5 %, а ДПС и ИТН – около 2,9 %. „Не подкрепям никого“ са избрали 3,4 % гласували.
Недействителните бюлетини са 39, което прави малко над 4 %.
Право на глас в община Малко Търново имаха 2437 жители, като от тях 956 отидоха до урните, което прави близо малко над 39 % избирателна активност.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

После било, дълбока провинция. Да, ама хората имат акъл и знаят, кое е за добро. С кметът, който е начело на М. Търново няколко мандата, хората постигнаха много, дори и във времена на обезлюдяване и масово заминаване към Европа. В М. Търново, бвзработица, няма, а и хората са добри и работливи.
До 1ви коментар "че как" :
Не се обаждай от коневръза!