ГЕРБ-СДС бие в Малко Търново със сериозна преднина
Втора политическа сила е Коалиция ПП-ДБ
ГЕРБ-СДС печели в община Малко Търново. Това сочат данните от паралелното преброяване, съобщиха за Флагман.бг от партиен щаб. Протоколите от странджанската община вече са пристигнали и в РИК, като и там се потвърждават резултатите.
28,06 % от избирателите, упражнили правото си на глас, са подкрепили коалицията. Втора политическа сила е коалиция ПП-ДБ с 19 %. На трето място се нарежда БСП. Партията на Нинова получава доверието на 13,82 % гласоподаватели. За „Възраждане“ са дали своя вот 10,8 избиратели.
Левицата и Български възход получават над 5 %, а ДПС и ИТН – около 2,9 %. „Не подкрепям никого“ са избрали 3,4 % гласували.
Недействителните бюлетини са 39, което прави малко над 4 %.
Право на глас в община Малко Търново имаха 2437 жители, като от тях 956 отидоха до урните, което прави близо малко над 39 % избирателна активност.
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето

После било, дълбока провинция. Да, ама хората имат акъл и знаят, кое е за добро. С кметът, който е начело на М. Търново няколко мандата, хората постигнаха много, дори и във времена на обезлюдяване и масово заминаване към Европа. В М. Търново, бвзработица, няма, а и хората са добри и работливи.
До 1ви коментар "че как" :
Не се обаждай от коневръза!