ГЕРБ-СДС бие в Малко Търново със сериозна преднина
Втора политическа сила е Коалиция ПП-ДБ
ГЕРБ-СДС печели в община Малко Търново. Това сочат данните от паралелното преброяване, съобщиха за Флагман.бг от партиен щаб. Протоколите от странджанската община вече са пристигнали и в РИК, като и там се потвърждават резултатите.
28,06 % от избирателите, упражнили правото си на глас, са подкрепили коалицията. Втора политическа сила е коалиция ПП-ДБ с 19 %. На трето място се нарежда БСП. Партията на Нинова получава доверието на 13,82 % гласоподаватели. За „Възраждане“ са дали своя вот 10,8 избиратели.
Левицата и Български възход получават над 5 %, а ДПС и ИТН – около 2,9 %. „Не подкрепям никого“ са избрали 3,4 % гласували.
Недействителните бюлетини са 39, което прави малко над 4 %.
Право на глас в община Малко Търново имаха 2437 жители, като от тях 956 отидоха до урните, което прави близо малко над 39 % избирателна активност.
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници

После било, дълбока провинция. Да, ама хората имат акъл и знаят, кое е за добро. С кметът, който е начело на М. Търново няколко мандата, хората постигнаха много, дори и във времена на обезлюдяване и масово заминаване към Европа. В М. Търново, бвзработица, няма, а и хората са добри и работливи.
До 1ви коментар "че как" :
Не се обаждай от коневръза!