ГЕРБ-СДС бие в Малко Търново със сериозна преднина
Втора политическа сила е Коалиция ПП-ДБ
ГЕРБ-СДС печели в община Малко Търново. Това сочат данните от паралелното преброяване, съобщиха за Флагман.бг от партиен щаб. Протоколите от странджанската община вече са пристигнали и в РИК, като и там се потвърждават резултатите.
28,06 % от избирателите, упражнили правото си на глас, са подкрепили коалицията. Втора политическа сила е коалиция ПП-ДБ с 19 %. На трето място се нарежда БСП. Партията на Нинова получава доверието на 13,82 % гласоподаватели. За „Възраждане“ са дали своя вот 10,8 избиратели.
Левицата и Български възход получават над 5 %, а ДПС и ИТН – около 2,9 %. „Не подкрепям никого“ са избрали 3,4 % гласували.
Недействителните бюлетини са 39, което прави малко над 4 %.
Право на глас в община Малко Търново имаха 2437 жители, като от тях 956 отидоха до урните, което прави близо малко над 39 % избирателна активност.
Как да приготвим съвършен хляб без умора
Брутални цени на билетите за мачовете на Мексико
Николай Пелтеков става шеф на СДВР
Как да приготвим съвършен хляб без умора
10/06/2026, Сряда 19:00
0
Нова зверска катастрофа, почина мотоциклетист
Бивш играч от българското първенство закъса с черно тото
Жълт код за 16 области заради интензивни валежи и гръмотевици
Стана ясно кога отваря най-големият магазин на BILLA в Бургас
Чехия разследва как шофьорите на двете коли от "Челопешко шосе" са получили книжки
Почина първият демократичен кмет на София
Силно земетресение разтърси регион Приморски
Розовият сън на Маями
Вижте кога и къде ще пръскат за кърлежи в Бургас

После било, дълбока провинция. Да, ама хората имат акъл и знаят, кое е за добро. С кметът, който е начело на М. Търново няколко мандата, хората постигнаха много, дори и във времена на обезлюдяване и масово заминаване към Европа. В М. Търново, бвзработица, няма, а и хората са добри и работливи.
До 1ви коментар "че как" :
Не се обаждай от коневръза!