ГЕРБ-СДС бие в Малко Търново със сериозна преднина
Втора политическа сила е Коалиция ПП-ДБ
ГЕРБ-СДС печели в община Малко Търново. Това сочат данните от паралелното преброяване, съобщиха за Флагман.бг от партиен щаб. Протоколите от странджанската община вече са пристигнали и в РИК, като и там се потвърждават резултатите.
28,06 % от избирателите, упражнили правото си на глас, са подкрепили коалицията. Втора политическа сила е коалиция ПП-ДБ с 19 %. На трето място се нарежда БСП. Партията на Нинова получава доверието на 13,82 % гласоподаватели. За „Възраждане“ са дали своя вот 10,8 избиратели.
Левицата и Български възход получават над 5 %, а ДПС и ИТН – около 2,9 %. „Не подкрепям никого“ са избрали 3,4 % гласували.
Недействителните бюлетини са 39, което прави малко над 4 %.
Право на глас в община Малко Търново имаха 2437 жители, като от тях 956 отидоха до урните, което прави близо малко над 39 % избирателна активност.
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан

После било, дълбока провинция. Да, ама хората имат акъл и знаят, кое е за добро. С кметът, който е начело на М. Търново няколко мандата, хората постигнаха много, дори и във времена на обезлюдяване и масово заминаване към Европа. В М. Търново, бвзработица, няма, а и хората са добри и работливи.
До 1ви коментар "че как" :
Не се обаждай от коневръза!