×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Константин Бачийски пред български каратеки: В живота и в каратето всичко се постига с много труд и упоритост


Константин Бачийски пред български каратеки: В живота и в каратето всичко се постига с много труд и упоритост
В залата Бачийски се срещна с един от своите треньори Николай Рачев
Тема в развитие
Двама различни политици за морала, който не се огъва Кирил Петков разказа на бургазлии истинската история за ГКПП „Капитан Андреево“ Константин Бачийски пред български каратеки: В живота и в каратето всичко се постига с много труд и упоритост Бачийски с работещо решение срещу корупцията: Ще я направим забранително скъпа  Кирил Петков: „Планът Бачийски“ ще бъде план за промяната на Бургас "Правосъдие за всеки" пристигна в Бургас заради каузите на Константин Бачийски Кирил Петков: Автомагистрала „Черно море“ е вече приоритет на ЕС Търсят се 12-те граждански каузи, които ще променят Бургас и региона Нужни са държавни стандарти и обучени кадри в битката с домашното насилие Имената на достойни жени се появиха на табели по три бургаски улици Коалиция „Продължаваме Промяната – Демократична България“ заяви като цел изборна победа в Бургас
виж още
скрий
28 Март 2023, Вторник, 17:20 ч.
Автор: Флагман

Започнах да тренирам „киокушин“ от осемгодишен и в продължение на следващите десет години бях почти всеки ден в залата, сподели Бачийски

Кандидатът за народен представител Константин Бачийски беше част от официалните гости по време на откриването на турнир по киокушин в Бургас.

Той приветства талантливите каратеки от различни възрастови групи със следните думи.

„Радвам се да съм сред вас, защото бойните изкуства са част от моя живот. Започнах да тренирам „киокушин“ от осемгодишен и в продължение на следващите десет години бях почти всеки ден в залата. И от тогова до ден днешен не съм загубил връзката със спорта. Най-важното, на което ме научиха моите треньори, беше да спазвам дисциплина, да бъда търпелив, никога да не се отказвам да достигна следващо по-високо ниво чрез самоусъвършенстване, да вярвам в себе си", каза той. 

"С времето научих, че една битка може да приключи само с един удар, но за да овладее боецът този удар, са му необходими години упорити тренировки. Така и е в живота. Всичко се постига с много упоритост и с труд. Спортът ме научи на много и бих го препоръчал на всеки, които иска да се изгради като добър и успешен човек. Пожелавам на всички от вас упоритост в тренировките, по-малко контузии и много успехи състезанията", допълни водачът на листата на ПП-ДБ за област Бургас.

В залата Бачийски се срещна с един от своите треньори Николай Рачев, а много от зрителите използваха възможността да се снимат с политика, символ на промяната.

 

 




Той празнува днес
Той празнува днес 15/02/2025, Събота 18:21 0
Каза тежки думи
Каза тежки думи 15/02/2025, Събота 17:31 0
Блести в Гърция
Блести в Гърция 15/02/2025, Събота 17:00 0
Какво се случва с Джокович?
Какво се случва с Джокович? 15/02/2025, Събота 16:03 0
Папата остава в болница
Папата остава в болница 15/02/2025, Събота 15:33 0
Флагман.БГ Проговори за "Игри на волята" и Димо Проговори за "Игри на волята" и Димо 15/02/2025, Събота 15:21 1
България Всички новини
Той празнува днес Той празнува днес Божинов има рожден ден Атанас Зафиров отчете, че БСП е загубила около 770 хиляди гласа от 2017 г. Атанас Зафиров отчете, че БСП е загубила около 770 хиляди гласа от 2017 г. Социалистите пред важен избор в НДК този уикенд Проговори за "Игри на волята" и Димо Проговори за "Игри на волята" и Димо "Да изляза на арената до друг водещ, след като с Димо сме преминали през толкова много за последните 4 години, за мен би било предателство", споделила Паскалева, твърди "Ретро" Станишев оттегли кандидатурата си за председател на БСП Станишев оттегли кандидатурата си за председател на БСП Този уикенд в НДК се провежда важен за "червените" форум Премиерът: Ще предложим законодателни промени за ограничаване на прекупвачите Премиерът: Ще предложим законодателни промени за ограничаване на прекупвачите Ето какво каза министър-председателят на България Експерт посочи как се определя размерът на данъка за покупка на жилище Експерт посочи как се определя размерът на данъка за покупка на жилище Допълнително разглеждаме правилата за обединяване на два имота в един Родни шивашки фирми затварят заради конкуренцията от нискокачествени китайски стоки Родни шивашки фирми затварят заради конкуренцията от нискокачествени китайски стоки Цените на дрехите от Азия са много ниски Голямо дерби в Бургас днес Голямо дерби в Бургас днес Дея и "Нефтохимик" влизат във волейболна битка Задава се разтърсваща гръцка вечер в ресторант „Златна котва“ Задава се разтърсваща гръцка вечер в ресторант „Златна котва“ От доста време в Бургас не е имало подобно събитие Пътник слезе на релсите в тунела на метрото, спряха движението между две станции Пътник слезе на релсите в тунела на метрото, спряха движението между две станции За придвижване на пътниците в същия участък са осигурени заместващи автобуси
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Костадин Костадинов, когато започне да говори за финанси, той е тежко неподготвен и говори неща, които са плод на неговите фантазии Виц на деня Виц на деня - Господине, защо не сте изчистили снега от покрива на колата?! Ще спрете рязко, ще падне на предното стъкло и ще загубите видимост!
- Сигурно се шегувате! Аз с тези гуми няма как да спра рязко.
Виц на деня Виц на деня - Каквото и да си говорим, в тоя свят всичко се свежда до с*кс!
- Айде бе! А квантовата механика? Айде сведия до с*кс!
- Абе, е*ал съм ти квантовата механика
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бракът е като лотарията. Понякога печелиш ти, понякога комшията...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори