×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Гърция ще следи с дронове и сателити за незаконни чадъри по плажовете
  • Приходите в бюджета на Русия от нефт и газ могат да достигнат 1 трилион рубли
  • ЕС забранява препродажбата на руски LNG по света
  • Депутатите приеха на първо четене промени в Закона за кредитните институции
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кирил Петков: „Планът Бачийски“ ще бъде план за промяната на Бургас


Кирил Петков: „Планът Бачийски“ ще бъде план за промяната на Бургас
Голямо удоволствие е да видя как един човек от Бургас милее за града си, каза Кирил Петков на срещата с избиратели в морския град
Тема в развитие
Двама различни политици за морала, който не се огъва Кирил Петков разказа на бургазлии истинската история за ГКПП „Капитан Андреево“ Константин Бачийски пред български каратеки: В живота и в каратето всичко се постига с много труд и упоритост Бачийски с работещо решение срещу корупцията: Ще я направим забранително скъпа  Кирил Петков: „Планът Бачийски“ ще бъде план за промяната на Бургас "Правосъдие за всеки" пристигна в Бургас заради каузите на Константин Бачийски Кирил Петков: Автомагистрала „Черно море“ е вече приоритет на ЕС Търсят се 12-те граждански каузи, които ще променят Бургас и региона Нужни са държавни стандарти и обучени кадри в битката с домашното насилие Имената на достойни жени се появиха на табели по три бургаски улици Коалиция „Продължаваме Промяната – Демократична България“ заяви като цел изборна победа в Бургас
виж още
скрий
24 Март 2023, Петък, 09:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Доскорошният министър-председател обвърза „Планът Бачийски“ с една от основните точки от предизборната програма на коалицията

След втори април „Планът Бачийски“ вече ще се превърне в план за промяна на Бургас, стана ясно по време на среща на Кирил Петков с бургазлии. Един от лидерите на коалицията „Продължаваме Промяната – Демократична България“ разговаря с хора от града и региона, за да им представи в детайли предизборната програма под надслов „Има как“.

„Голямо удоволствие е да видя как един човек от Бургас милее за града си. По време на нашето управление той постоянно беше в кабинета ми със свои идеи за развитието на Бургас“ –  с тези думи Кирил Петков представи пред участниците в срещата водача на листата Константин Бачийски.

Доскорошният министър-председател обвърза „Планът Бачийски“ с една от основните точки от предизборната програма на коалицията, а именно инвестирането на 50 млрд лева в следващите четири години в проекти, които не са се случили в България през изминалите тридесет години.

Кирил Петков посочи и формулата, чрез която проектите от „Планът Бачийски“ ще се случат

Според Кирил Петков всички тези средства ще бъдат изразходвани по най-прозрачния начин, защото това са парите от данъците на българите и трябва да се върнат обратно при тях за да се подобри животът им.

„Нашето управление беше само за 164 дни. Накрая паднахме от власт, защото Имаше Такъв коалиционен партньор, който не искаше да върне парите на хората, а да си ги сложи в джоба си“ – припомни събитията от миналата година Кирил Петков.

Той отново увери бургазлии, че коалицията изцяло подкрепя важните местни проекти и обяви за пръв път, че лично комисарят от европейската комисия по инвестициите му е съобщил това, че за ЕС е важно да се построи автомагистрала „Черно море“.

„Представете си, че имаме магистрала „Черно море“, имаме летище Равнец, представете си, че пристанището в Бургас работи с нов капацитет, представете си, че използваме близостта до Истанбул и имаме национално и местно управление, които работят в синхрон за това“ – обърна се към хората в залата Кирил Петков.

Той посочи и формулата, чрез която проектите от „Планът Бачийски“ ще се случат.

„Средствата няма да минават по стария начин през опорочени „инхаус поръчки“, няма да минават през договори за доставки на материал, а ще бъдем отворени към всички компании, които искат да се конкурират на честни начала с най-ниска цена, най-добро качество и най-бързо изпълнение“.

Част от проектите на Костантин Бачийски са:

Превръщането на старата авиобаза в Равнец в свободна икономическа зона с летище за обслужване на карго товари, строителство на нови дълбоководни терминали в Пристанище Бургас, разширяване на ГКПП „Малко Търново“ и разширяване на пътя „Бургас-Малко Търново“, за да се осъществи свързаност с бъдещата магистрала „Черно море“. Прогнозния ефект от изпълнението „Планът Бачийски“ се измерва с разкриването на хиляди работни места и икономическото оживление на Югоизточна България.

Визуализация на Летище "Равнец"
​​​

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
България Всички новини
Двама младежи пребиха почти до смърт мъж в двора на СУ "Кирил и Методий" в Карнобат Двама младежи пребиха почти до смърт мъж в двора на СУ "Кирил и Методий" в Карнобат Тежкото престъпление е станало във вторник през нощта, малко след полунощ Дискова херния или стеноза? УМБАЛ „Дева Мария“ организира безплатни консултации за пациенти, обмислящи операция Дискова херния или стеноза? УМБАЛ „Дева Мария“ организира безплатни консултации за пациенти, обмислящи операция По време на консултациите специалистите ще извършат оценка на състоянието на пациентите и ще дадат мнение относно необходимостта от оперативно лечение, както и за най-подходящите възможности за терапия според конкретния случай Бъдещето на Черно море трябва да се решава по крайбрежието, а не в софийските кабинети Бъдещето на Черно море трябва да се решава по крайбрежието, а не в софийските кабинети Инвестиции в Черно море без диалог с местните раждат само съпротива, каза кметът на Царево Марин Киров Имало и ресторанти с нормални цени в Слънчев бряг Имало и ресторанти с нормални цени в Слънчев бряг На Черноморието ни има за всекиго по нещо, но нека да покажем и добрите примери, а не само да изливаме грозен хейт срещу собствената ни страна Кметът на Приморско поиска държавата да спре рибните ферми до курортите Кметът на Приморско поиска държавата да спре рибните ферми до курортите Иван Гайков постави темата пред премиера и министрите на среща на Националното сдружение на общините Потоп в Северна Гърция: Улици станаха реки, забраниха къпането край Никити (СНИМКИ) Потоп в Северна Гърция: Улици станаха реки, забраниха къпането край Никити (СНИМКИ) На Халкидики авария в пречиствателна станция прати отпадъчни води в морето край Агия Варвара Започна ремонтът на Рибарското училище в Созопол (ВИДЕО) Започна ремонтът на Рибарското училище в Созопол (ВИДЕО) Стартирало е дългочаканото конструктивното укрепване на сградата Въвежда се временна организация на движение по ул. „Търговска“ Въвежда се временна организация на движение по ул. „Търговска“ Спазвайте временната организация, която ще бъде въведена на място Голям пожар бушува в Слънчев бряг, горят търговски обекти Голям пожар бушува в Слънчев бряг, горят търговски обекти Пламъците са около хотел "Феникс", първоначално са се запалили сухи тревни площи Природните науки и географията влетяха в НВО за 10. клас, но с математическа насоченост (ВИДЕО) Природните науки и географията влетяха в НВО за 10. клас, но с математическа насоченост (ВИДЕО) Над 50 000 десетокласници се явиха на матурата
Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде Пътят на Диоманде към професионалния футбол е изпълнен с поредица от тежки разочарования и болезнени откази в някои от най-големите европейски клубове Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа Как един спортист отказа да бъде инфлуенсър, за да спаси кариерата си От 50 хиляди до 12 милиона за нощ: Как 40-годишният вратар на Кабо Верде взриви Световното по футбол От 50 хиляди до 12 милиона за нощ: Как 40-годишният вратар на Кабо Верде взриви Световното по футбол Абсолютният дебютант на мондиала шокира планетата, след като удържа паметно нулево равенство срещу действащия европейски шампион Испания Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни Според официално изявление на Висшия съвет за национална сигурност на Иран разходите за транзита през протока ще бъдат поети изцяло от иранската държава Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация Докато в Швеция цените замръзнаха, на родния пазар преминаваме през класически транзитен шок Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ Според данните на здравната инспекция водата представлява риск за здравето на къпещите се в тази зона Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас Фестивалът на пясъчните скулптури е сред емблематичните летни събития на Бургас и е част от културните инициативи, които подкрепят кандидатурата на града за Европейска столица на културата 2032 Проф. Рачев: Времето е само за море, водата в Созопол стига 24 градуса Проф. Рачев: Времето е само за море, водата в Созопол стига 24 градуса Астрономическото лято настъпва в 11:24 часа в неделя Куба слага край на социализма? Хавана подготвя масова приватизация, допуска частни банки и строителство, за да спаси режима от пълен фалит под натиска на САЩ. Куба слага край на социализма? Хавана подготвя масова приватизация, допуска частни банки и строителство, за да спаси режима от пълен фалит под натиска на САЩ. Хавана разпродава държавните компании и разрешава частните банки, за да избегне фалит Кметът Коцев на ход: Багерите се насочват към незаконния град Кметът Коцев на ход: Багерите се насочват към незаконния град Какво ще се случи, ако държавата бъде осъдена?
Веселин ВУЧКОВ, бивш вътрешен министър Веселин ВУЧКОВ, бивш вътрешен министър В МВР има структура „щатен Диарбекир“ Виц на деня Виц на деня Един габровец настинал и решил да си спести парите за лекар. Причакал докторът на улицата и го попитал:
- Докторе, ти когато си болен, какво правиш?
- Кашлям! - отвърнал лекарят, също габровец.
Виц на деня Виц на деня Той:
- И защо ми изневери?
Тя:
- Млада, и глупава бях!
Той:
- Снощи ли, ма?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори