×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Петролът поевтиня след споразумението между Ирак и Турция
  • МиГ-29 по тревога: Полша реагира на руски разузнавателни полети
  • Такси вдигат цените на уредите за дома
  • След 29-часово прекъсване: Възстановиха тока в Куба
  • Скандал в хижа „Камен дел” завърши с изстрели
  • Турция отправи остри критики към Гърция, напрежението в Източното Средиземноморие се изостря
  • Зеленски призовава Тръмп и Стармър да се срещнат и да намерят общ език
  • Снаряд падна в близост до иранската атомна централа в Бушехр
  • Разследват смъртта на млада жена в софийска болница
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Майка нападна друга на детска площадка в ж.к.“Меден рудник“


Майка нападна друга на детска площадка в ж.к.“Меден рудник“
Полицаите от Четвърто РУ Бургас са разпитали свидетелите на инцидента
05 Март 2023, Неделя, 22:00 ч.
Автор: Флагман

Дърпала я за косата като парцалена кукла, а после я заплашила

Майка е пребила друга жена на детска площадка в ж. к. "Меден рудник", научи Флагман.бг.

Случаят е от 20 юни 2021 година, но за него става ясно едва сега, след като има решение на Районния съд в Бургас, осъждащо бойната бургазлийка с инициали – К.А.З., призната за виновна за нанасянето на лека телесна повреда.

Присъдата е условна предвид чистото й съдебно минало.

Между кориците по делото става ясно, че целият скандал тръгва заради поведението на децата на двете жени, които се сбили.

Момченцето на едната ударило момичето на другата.

Впоследствие то се извинило, но било обиждано на етническа основа, според твърденията на майка му, което според обясненията й отприщило нейния гняв.

На 20 юни 2021 година, около 21 часа К.А.З. ударила другата жена в лицето, хванала я за косата и започнала да влачи по земята и крещяла, че ще я „смаже“. В това време децата на площадката започнали да пищят и плачат. Намесил се съпругът на пребитата, който бързо разтървал двете жени.

Пострадалата се заклела, че не е обиждала момченцето, но никой не искал да я чуе.

На място веднага пристигнали двама полицаи от Четвърто РУ, които снели показания от свидетелите, а ден по-късно пострадалата си извадила и медицинско, което е установило лека телесна повреда.

Конфликтът обаче е продължил и следващия ден.

Пребитата отново отишла на детската площадка, този път придружавана от съпруга си. В този момент покрай нея минала жената, която часове по-рано я налагала и без никаква провокация й казала: „Пак ще те набия! Какво гледаш, Бръснело. Ще ядеш бой“.

Районният съд в Бургас счита, че подсъдимата К.Анг., която се води неосъждана, безработна, била с ниска обществена опасност.

Смекчаващо обстоятелство било, че към нея предполагаемо били отправени обиди на етническа основа. Тя обаче първо набила другата жена, а ден по-късно я заплашвала, което показвало, че „трайно неглижира установените правила и норми“. Осъдена е на 4 месеца условно.

 


В категории: Меден Рудник


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
23
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Арестуваха невинен заради грешка на изкуствен интелект Арестуваха невинен заради грешка на изкуствен интелект 18/03/2026, Сряда 16:00 0
23
Коментара по темата
23.
Mariq Mariq
24.03.2023 07:30:16
0
0
Kato ne znaete istinata po slucaq ne komentiraite systata belq na vasata glava da doide haideee bylgarski govorqsti cigani
22.
хахахахахаха
08.03.2023 20:02:48
0
2
"Районният съд в Бургас счита, че подсъдимата К.Анг., която се води неосъждана, безработна, била с ниска обществена опасност." те и бургаските писатели са с ниска обществена опасност, ама елате да видите как се бият, като доде време за награди в пари:)))))))
21.
Тошко
06.03.2023 23:30:46
0
3
Бай Нас от 161 ги оправя такива
20.
Haско Бабата
06.03.2023 23:29:34
1
4
Нагла циганска фея..не е попаднала на мене,ние старите зали,знаем как да накараш мръсна циганска измет да танцува
19.
Зависи от майката
06.03.2023 19:52:54
0
3
Попаднала е на не която трябва българка ... Тези иначе така оритнати и все обиждани мургавелки. Много ги търпим някои от тях даже ...
18.
Да
06.03.2023 17:20:12
0
11
По точно циганка нападна българка.Защото наглото цигане удряше момиченцето и жената направи забележка на наглото цигане и циганката скочи на жената.
17.
Цигански фен
06.03.2023 12:06:31
0
22
Тази мангалка добре е преценила меката жена и явно още по мекия и съпруг
Защото ако беше попаднала на моята жена бивша хандбалистка голямо млатене щеше да падне и никога повече нямаше и да помисли да посяга на българки
16.
Хахахаха
06.03.2023 10:31:28
2
20
Мангалите да си знаят мястото казах.Нагли мангалки и мангали само кака ви Дани ще ва оправии.
15.
maliiiii
06.03.2023 10:18:26
2
4
V tazi durjava samo takiva ostanaha i se razmnojavat,koito ima pone malko mozuk izbyaga navun.
14.
Фон някой си
06.03.2023 10:12:36
1
25
напълнихме града с мангал,сливен и ямбол са другите ....ми какво да очакваме
13.
Прочит
06.03.2023 09:57:23
0
16
Арогантноста ,агресията ,ограничения изказ и липсата на нормално общуване ,не са от 2021 г. За съжаление ,това е извадка на поведението на младите хора в последните години
12.
Габи
06.03.2023 09:18:23
1
22
Отново неадекватна присъда на доказано престъпление. Учудвам се как и защо съда поощрява и защитава арогантните побойници?Тази която се обижда от етническата си принадлежност, защо не работи?Защо не се обижда от това, че битата от нея я храни с данъците си?
11.
Мдаа
06.03.2023 09:03:11
0
14
Какво имаме в случая: етническо момче набило българско момиченце, етническа жена, майка на побойника, набила българка, майка на набитото момиченце. Освен побоят, следват закани и за следващ побой на другия ден. И за тези два побоя и закани, които етническата майка дава като практически пример пред очите на така възпитаното от нея дете, последствията са нищожни. Съдът решава, че (понеже в непредизвикания побой и заканите й няма нищо обезпокояващо и никаква обществена опасност) след 4 месеца, тя ще е с чисто съдебно минало и ще може да налита на бой на който си иска под предлог на кръвна обида (което явно не е било доказано). Най-възползващите се от пълното беззаконие в "държавата" са етноса и политиците.
10.
Хаха
06.03.2023 07:22:58
1
24
бойното мамче с инициали – К.А.З. хахахаха звучи като съветски товарен автомобил. УАЗ, КРАЗ, ГАЗ и КАЗ. Кумлушки Автомобилен Завод
9.
Ai sa ne pi6a po dobre
05.03.2023 23:40:45
3
11
Da flagman sa edinstveniq sait v sveta

Koito puska aktualni novini ot 1996 godina

arhivi imat ot predi bibliotekata vatikana da sashtestvuva
8.
Тъпчо
05.03.2023 23:24:47
0
24
Какво е "Бръснело"?!
7.
Корчо
05.03.2023 23:14:38
5
46
Ай на бас че корените се крият нейде у Ямбол ил Сливен?!?
6.
Жалки сте
05.03.2023 23:03:41
1
21
И чак сега го открихте?!?! Нелепи сте
5.
сами
05.03.2023 23:01:23
3
10
си пишете коментарите боклуци новината е от 2021 г.
4.
Леле
05.03.2023 22:24:37
4
52
М.Рудник и чалгата не прощават.
3.
Хахахахахахах
05.03.2023 22:20:21
2
17
Шшш 2023 сме ко на занимавате с спрели работи
2.
*********
05.03.2023 22:10:37
1
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
Тцтцтц
05.03.2023 22:04:51
4
45
Не ги е срам, голям пример дават, да се бият пред деца! И това са майки!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Енергийната комисия подкрепи решение България да поиска временно спиране на търговията с емисии в ЕС Енергийната комисия подкрепи решение България да поиска временно спиране на търговията с емисии в ЕС Проектът задължава МС да постави темата на Европейския съвет на 19 и 20 март на фона на ръст на енергийните цени и спор в ЕС за бъдещето на въглеродния пазар ЕК даде насоки за прилагане на правилата за внос на газ в ЕС ЕК даде насоки за прилагане на правилата за внос на газ в ЕС Мярката цели да предотврати забавяния в доставките на природен газ при напрежението около Ормузкия проток, без да променя плана за спиране на руския внос Радев ще се бори с 21, ГЕРБ са 15, ИТН - номер 1 Радев ще се бори с 21, ГЕРБ са 15, ИТН - номер 1 На предстоящия вот ще участват 14 партии и 10 коалиции     Бизнесът с кауза“ в Бургас обсъди с фирми идеята за печалба с обществена полза Бизнесът с кауза“ в Бургас обсъди с фирми идеята за печалба с обществена полза Европа Директно – Бургас, ОИЦ и Регионалният център за социална икономика очертаха пътища за устойчиви проекти, равни възможности и заетост Бургас събира арменски и български компании на изложението „Произведено от арменци“ Бургас събира арменски и български компании на изложението „Произведено от арменци“ След среща с арменския посланик в БТПП бе обсъдена и идея за директна самолетна линия Бургас – Ереван, която да засили бизнеса и туризма Близки на Стамбето ридаят неутешимо: Отиде си момчето с огромно сърце Близки на Стамбето ридаят неутешимо: Отиде си момчето с огромно сърце Няма да те забравим, споменът за теб ще остане завинаги в сърцата ни, казват близките му ГДБОП задържа двама китайци част от международна схема за киберизмами  ГДБОП задържа двама китайци част от международна схема за киберизмами  Заподозрените от групата Smishing Triad за заловени в столицата след след покупка на 18 смартфона Всеки четвърти служител на Kaufland е над 10 години в компанията Всеки четвърти служител на Kaufland е над 10 години в компанията Ритейлърът отваря първия си магазин в страната през 2006 г. в Пловдив 10-ата Национална екологична конференция в БДУ събра съмишленици от цялата страна 10-ата Национална екологична конференция в БДУ събра съмишленици от цялата страна Научното събитие се реализира с подкрепата на Община Бургас, Министерството на образованието и науката, Регионалното управление на образованието – Бургас, както и на Студентския съвет към университета Община Царево получи нов електрически автомобил за социалните услуги  Община Царево получи нов електрически автомобил за социалните услуги  Модерното превозно средство ще подпомага социалните услуги в общината от 19 март
Полша планира забрана на телефоните в училище за ученици под 16 години Полша планира забрана на телефоните в училище за ученици под 16 години Министърът на образованието Барбара Новацка обяви старт от 1 септември 2026 г., а отделно се подготвя и ограничение за достъп до социални мрежи за деца под 15 години Арестуваха невинен заради грешка на изкуствен интелект Арестуваха невинен заради грешка на изкуствен интелект Система за лицево разпознаване го обърква с крадец, задържат го 10 часа Летище Берлин спря 445 полета заради стачка  Летище Берлин спря 445 полета заради стачка  Засегнатите пътници са около 57 000, докато трудовият спор обхваща и градския транспорт в Мюнхен Войната ескалира: Нетаняху е разпоредил на армията си да избива всички ирански лидери Войната ескалира: Нетаняху е разпоредил на армията си да избива всички ирански лидери Междувременно Иран обеща отмъщение, докато подготвя погребението на шефа на службите за сигурност Али Лариджани Зеленски се оплака: Войната в Иран отклонява световното внимание от Украйна Зеленски се оплака: Войната в Иран отклонява световното внимание от Украйна Преговорите за мир постоянно се отлагат. Причината е една – войната в Иран, посочи Зеленски Попадна ли Америка в капана на Али Хаменей Попадна ли Америка в капана на Али Хаменей Преди да бъде убит, аятолахът одобрил бойния план и всичко се развива по неговия сценарий Тръмп: Ако не бяхме ударили Техеран, щеше да има ядрена война Тръмп: Ако не бяхме ударили Техеран, щеше да има ядрена война Техеран получи предложение за прекратяване на огъня чрез двама посредници, но новият върховен лидер Моджтаба Хаменей го отхвърли Да си гей в Иран е забранено, освен ако не си във властта Да си гей в Иран е забранено, освен ако не си във властта На калъп с младо момче там бе хванат дори човекът, натоварен да лови хомосексуалисти и да ги праща на бесилото НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция Алиансът вече е разположил система за противоракетна отбрана в Източна Турция за защита на радар за ранно предупреждение, който следи ракетната активност в Близкия изток Трус на авиопазара: Подгответе се за по-скъпи билети и по-малко полети Трус на авиопазара: Подгответе се за по-скъпи билети и по-малко полети За да се предпазят от енергийната несигурност, някои превозвачи прибягват до предварително изкупуване на големи количества гориво
Доналд Тръмп към съюзниците: Доналд Тръмп към съюзниците: Помогнете ни, или ще видите „много лошо бъдеще“ Виц на деня Виц на деня Във влака кондуктор пита блондинка, пътуваща с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък ми е за рождения ден.
Виц на деня Виц на деня Двама воайори си говорят:
- Какво ще правим в петък?
- Ще видим…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Тъкмо се помирих с родата и айде пак избори…
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори