Азис се отрече от името си
Аз избрах своето име преди 20 години, сам! Онова, другото ми е сложено от други хора, родителите ми, написа гневен Азис
Фолк легендата Азис се разгневи на всички, които днес му честиха именния ден, тъй като рожденното му име е Васил. Ето какво написа той:
"До всички с пожеланията и милите думи. Да ви приличам на човек, който носи това име?
Аз избрах своето име преди 20 години, сам! Онова, другото ми е сложено от други хора, родителите ми. С една единствена цел, да бъдат приети в семейството на дядо ми и баба ми. Не са харесвали баща ми за зет и на него му хрумнала тази безумна идея да ме кръстят на дядо ми.Разбирате ме вече какво имам предвид.По цял свят на всички летища хората ми говорят на арабски и никога на славянски език, което какво ви говори на вас?! Умните ще разберът. Успешна нова година на всички!Казвам се Азис!"
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Утре може да решите, че сте Хесус или Джамал, напр.
Е, и?
и ко коментирате доло фе тапаци? сички фии слушати нашта музика мятати губеци на нея и се кефете. жинити и шерките фи мечтаят някой от наште да я опрай ф тоалетната като е на дискотеката. сами ни се натискат жинити и шерките ви. а пък другите дет са праити на големи мъже умирате за циганки дето пеят. префзели сме фи вии сте наши роби слушате нашта музика колторно сме фи паробили.