Ново зверство с банда гаменчета смрази България
Приклещили го до оградата, ударили му шамар и го блъскали
Пореден случай на агресия между деца. Банда момчета млатиха дете на видима възраст 8 години. Екшънът се разиграл в района на 42-ро училище в столичния квартал „Хаджи Димитър“. Това съобщи Христиана Талатинова, която е станала свидетел на нападението.
„6-7 деца тичаха около училището и се спряха до едно малко момченце. Двама от групата го заклещиха до оградата удариха му шамар и го блъскаха в оградата. Като майка аз бях потресена от случващото се. Слязох от колата подгоних ги, но без резултат те както ме видяха и хукнаха.
Върнах се, детето плачеше, не ги познаваше. Друго момченце ми разказа че обикалят из квартала и когато срещнат някое дете просто без причина без да го познават го удрят“, разказа Христиана Талатинова, цитирана от „Телеграф“.
Тя призова родителите да предупредят децата си, за да внимават. По думите й нападателите са били около 10-годишни от ромски произход.
Талатинова обясни, че не подала сигнал на 112, тъй като не знае нито кои са децата, нито откъде са.
„Единственото знам, че след тях тичаше едно куче, което говори че поне 1 от децата е от къщите зад детската градина. Виждала съм животното там“, поясни тя.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Денис Джамбазов ще спукаш жлъчката с това плюене...те циганетата са русофили тъпанар глупав
------
И ако ги беше блъснала кола докато си ги гонила и щеше да я втасаш.
Без да ги гониш се преближаваш усул усул чекиджийската и ги заблъскваш на място, тъй се прави