Да потънеш в земята от срам! Вижте как откриха BG магазин в Лондон
Отварянето на бакалията на някой си Сунай от Карловско заприлича на ромска сватба
Откриването на български магазин в Лондон се превърна в сензация в социалните мрежи, но не за добро. Някой си Сунай от Карлово отвори бакалия, но събитието по-скоро заприлича на ромска сватба.
Водещият е фамозен - с анцуг и микрофон, а отзад има ромски оркестър, който е надул тонлоните до дупка и създава невиждан панаир.
В един момент колоритният мъж с микрофон, за когото става ясно, че не знае нито дума на английски, а едва срича написания на лист адрес на магазина, започва да говори на турски, вижте повече във видеото:
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев

Много странно също откъде обърна тази статия няма ща нищо общо с Русия за повод да говори свинщини. Явно само Русия им е в главата на тези. Те ще окажат най големите Руски патриоти от всички.
Понеже Англия загина,братята български турци правят откриване,както му е тертипа.
Да са живи и здрави,тези хора,щом са заделили пари и създават нещо да работят. Хахаха! Роми и турци,русофилодебили няма
Всичките вадят пари на Запад и си оправят дома в България. Евала,тарикати хора! Само ганьовския злобен,завистлив урод,масово е русофилодебил. Гладен,злобен,убито куче и все мрънкащ и някой друг му е виновен. Държавата,комшията,ЕС,САЩ,лунното затъмнение и вселената.Кои сте вие и кой ви знае,че сте родени бе потурлиии немити?
1-Ооо, здрасти ма Айше, насен сен?
2- Тенк ю, шукарие съм.
Вие си вижте заглавията, флагми! От тях по-страшна чалга няма.