×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Земетресение от 3 по Рихтер е регистрирано тази нощ в Ню Йорк
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

“Черноморец” продължава да гони публиката със скъпи билети


“Черноморец” продължава да гони публиката със скъпи билети
“Черноморец” продължава да гони публиката със скъпи билети
19 Август 2011, Събота, 00:33 ч.
Автор: Бесове.бг

И срещу „Локомотив” /Пд/  на „Лазур” ще се влиза срещу билети от 6 лв. за всички сектори.

Продължава безхаберната политика на „Черноморец” относно цените за вход на домакинствата. И срещу „Локомотив” /Пд/ в събота на „Лазур” ще се влиза срещу билети от 6 лв. за всички сектори. Така беше и на първия мач от новото първенство срещу „Калиакра”, когато на стадиона влязоха не повече от 400 човека. Явно собственикът Митко Събев съвсем е зачеркнал приходите от зрители, защото ако намали цената наполовина, на стадиона ще дойдат поне 2 000 души и така клубът ще спечели повече.

Тази събота „акулите” ще са домакини, само що се отнася до мястото на провеждане на срещата. Иначе със сигурност гостите ще имат повече привърженици по трибуните, които ще изпълнят отредената им  „кошара”. Пловдивският „Локомотив” разполага със стотици заклети фенове, които следват отбора навсякъде из България. Агитката на „черно-белите” има и печалната слава на една от най-буйните, което поставя нащрек охраната на мача. Очаква се ултрасите на гостите да приветстват старши треньора на черноморци Димитър Димитров, към когото продължават да питаят топли чувства от престоя му на кормилото на „Локо” /Пд/ от 2001 до 2003 г. Херо изгради гръбнака на отбора, който година по-късно стана държавен шампион за пръв път в клубната си история.

Стадион „Лазур” се пълнеше по времето на старши треньора Красимир Балъков, когато входът беше безплатен. От началото на тази година обаче Митко Събев спря авантата и залитна на другата крайност – билети на високи цени, които прогониха публиката и се стигна до печални антирекорди с по стотина зрители на домакинствата срещу „Монтана” и „Калиакра” през пролетния полусезон.


В категории: На терена , Спорт


3
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Десетки деца починаха от глад в Газа Десетки деца починаха от глад в Газа 02/08/2025, Събота 19:40 4
3
Коментара по темата
3.
Burgazliq
25.08.2011 12:03:54
0
0
nai nakraq edna mediq da kaje istinata v prav tekst! ostava i nqkoi da se saobrazi s tova!
2.
ИВАН
24.08.2011 16:43:32
0
1
НА СТАДИОНА ПРИСЪСТВАХА НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 1500 ДУШИ ,СПРАВКА ОФИЦИАЛНИЯ САЙТ НА ЧЕРНОМОРЕЦ,ТЪЙ ЧЕ БАТЕ НЕ ГОВОРИ ГЛУПОСТИ,А ЧЕ ПУЛИКАТА НАМАЛЯВА СИ Е САМАТА ИСТИНА
1.
БАТЕ БОРИСОФФ
21.08.2011 14:39:23
1
1
МАДАМ ЯТЯКЧИЕВА-КАСАБОВА !

СТАТИЯТА ВИ Е ТОЛКОВА ТЕНДЕНЦИОЗНА, ЧЕ ЧОВЕК ЩЕ СИ ПОМИСЛИ ДА ВИ Е ПОРАЧАНА от ТВ СКАТ !?

А ИСТИНАТА Е ПРОСТА, В ПРАВИЛНИКА на БФС ИЗРИЧНО Е ПОСОЧЕНО, ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА ИМА СВОБОДЕН ВХОД ЗА МАЧОВЕТЕ оТ ПЪРВЕНСТВОТО, А ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЕ ИЗДАВАТ БИЛЕТИ С ЦЕНА от 1 до 12 лв. СПОРЕД СТАДИОНА И НЕГОВАТА "ЗВЕЗДОВА" КАТЕГОРИЯ, СУМИТЕ ВАРИРАТ от 4 лв. ПРИМЕРНО МАЧОВЕ в "Б"РФГ, до 15 лв. в "А"РФГ.

НО ТЪЙ КАТО ЯВНО НЕ СПАЗВАТЕ ЖУРНАЛИСТИЧЕСКАТА ЕТИКА, НЕ СТЕ СИ НАПРАВИЛИ ТРУДА ДА ПРОЧЕТЕТЕ ПОНЕ МАЛКО КНИЖКИ С ИЗДАТЕЛ БФС.

АПРОПО, ВЪПРЕКИ ПОРЪЧКОВИЯТ НЕГАТИВИЗЪМ, ВЧЕРА на СТАДИОН "ЛАЗУР" ИМАШЕ БЛИЗО 3000 зрители, КАТО ТЕЗИ ЗАКУПИЛИ СИ БИЛЕТИ от 6 лв. БЯХА БЛИЗО 1000 ЧОВЕКА И СЕ НАСЛАДИХА НА ПОБЕДАТА на СВОЯТ ОТБОР - ЧЕРНОМОРЕЦ.

КОГАТО СИ ПОСТРОИТЕ СТАДИОН и ФИНАНСИРАТЕ ИЗДРЪЖКАТА МУ С ЛИЧНИ ВАШИ ПАРИ, ТОГАВА ЩЕ МОЖЕТЕ ДА ДАВАТЕ АКЪЛ. ДО ТОГАВА НАВЕДЕНО И ТИХО НА ПРЪСТИ ПО ТЕМАТА !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Протестна песен срещу мафията спечели голямата награда на „Солени ветрове“ Протестна песен срещу мафията спечели голямата награда на „Солени ветрове“ Обичаният тополовградски поет Николай Дялков пък спечели поощрителна, като от журито на „Срещу вятъра“ уточниха, че разликата с победителите е много малка Какво не знаем за изпъкналите вени на ръцете Какво не знаем за изпъкналите вени на ръцете Какви са причините за изпъкването? Васил Найденов остава без най-големите си хитове? Васил Найденов остава без най-големите си хитове? Песента "Там на завя" стана ябълка на раздора между Кеца и композиторът Стефан Димитров Оспорвана битка за голямата награда в конкурса за нова песен „Срещу вятъра“ (НА ЖИВО) Оспорвана битка за голямата награда в конкурса за нова песен „Срещу вятъра“ (НА ЖИВО) 12 от любимците на бургаската публика се включиха в надпреварата с девет свои творби Превърнаха лъскав Mercedes G-Classa в казан за боклук Превърнаха лъскав Mercedes G-Classa в казан за боклук Милионер бе принуден да стане боклучия от "Чистота" 11 властелини на смеха на „Охлюва“, поемат „Кучешката вахта“ (НА ЖИВО) 11 властелини на смеха на „Охлюва“, поемат „Кучешката вахта“ (НА ЖИВО) Два дуета се включват в хумористичния концерт на „Солени ветрове“  При раздразнен стомах, пробвайте тази диета При раздразнен стомах, пробвайте тази диета Може да помогне Украйна твърди, че е ударила петролни съоръжения и военно летище в Русия Украйна твърди, че е ударила петролни съоръжения и военно летище в Русия Украинските сили за безпилотни системи заявиха, че са ударили петролната рафинерия в Рязан, на около 180 км югоизточно от Москва Отказва ли се Гришо от тениса? Отказва ли се Гришо от тениса?  Зачестилите контузии в пет поредни турнира от Големия шлем засилват тревогата около бъдещето на Димитров Бургас, София, Пловдив и още редица големи градове станаха домакини на инициативата "Бягане за здраве" Бургас, София, Пловдив и още редица големи градове станаха домакини на инициативата "Бягане за здраве" Ето подробности
Във Великобритания негодуват срещу развратната актриса Бони Във Великобритания негодуват срещу развратната актриса Бони "Това не е нормално", отсича гневен мъж Меси направи точно обратното на палавия Анди Меси направи точно обратното на палавия Анди Лео сияе до любимата си и майка на трите му деца Вълк нападна дете в Нидерландия, издадена е заповед за разстрел на хищника Вълк нападна дете в Нидерландия, издадена е заповед за разстрел на хищника Детето е спасено от случайни минувачи Къде точно са американските ядрени подводници около Русия? Къде точно са американските ядрени подводници около Русия? Пентагонът не разкри Десетки деца починаха от глад в Газа Десетки деца починаха от глад в Газа Около 320 000 малчугани живеят при мизерни условия Млада жена обвини футболен ас в изнасилване, той даде друга версия Млада жена обвини футболен ас в изнасилване, той даде друга версия Драма с Хакими Мечки предизвикаха извънредно положение в Япония Мечки предизвикаха извънредно положение в Япония Серия от нападения Арестуваха световната шампионка на 100 м за домашно насилие Арестуваха световната шампионка на 100 м за домашно насилие Тя е видяна да хвърля слушалки по приятеля си Крисчън Коулман Глоби до 350 евро за хиляди шофьори в Гърция Глоби до 350 евро за хиляди шофьори в Гърция Лявата лента на магистралите се използва само за изпреварване, гласи законът Рекордна жега в Япония, от над век не е било толкова топло Рекордна жега в Япония, от над век не е било толкова топло Става въпрос за месец юли
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Ако почнем да закриваме всеки орган на държавата, който не работи, трябва да закрием цялата държава Виц на деня Виц на деня Свалка:
- Госпожице, много ми харесвате! Искам проблеми от вас.
Виц на деня Виц на деня - Когато не мога да заспя, броя жените, с които съм правил любов!
- А защо не овце?
- Е, то беше веднъж!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Говорете истината
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори