Истинската причина Денислав Борисов да напусне бТВ
Дени вече е на 36 и искал по-голяма сигурност, а доходите в частната телевизия били твърде малко за усилията, които полага
Денислав Борисов се раздели с bTV след дълги години на екран като лице на новините на медията. През последните седмици се изписа, че той си тръгва разочарован, защото не е получил повишение и собствено шоу. По информация на Secret.bg причината е съвсем различна.
Дени вече е на 36 и искал по-голяма сигурност, а доходите в частната телевизия били твърде малко за усилията, които полага. Той е решил изцяло да смени професията и да се отдаде на IT сферата. Новото си работно място той ще се разписва срещу над три пъти по-голяма заплата от тази в bTV.
Освен 10-те бона сигурно заплащане на месец, той ще получава и допълнително от всеки проект, който сам разработи. Именно многото нули, които ще постъпват в банковата му сметка, били решаващи Денислав да се раздели с тв славата.
Последен шанс за винетка на по-ниска цена: След 22:00 часа шофьорите ще плащат с 30% повече
Почитаме млад светец и чудотворец: Кои българи празнуват днес
Балистична ракета срина американски завод за дронове в Киев
250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15%
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август
Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене
Бургас се превърна в център на бойните спортове
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
30/07/2026, Четвъртък 19:00
0
Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост

А какво да кажат другите хора.