След приятелска свада: 27-годишен преби другар в Сунгурларско, открадна му Айфона и таблет
Младежът няма криминално минало, удрял приятеля си в лицето и в ребрата
Млад мъж преби приятел в дома му и му открадна Айфона и таблета. Случката е от сунгурларското село Съединение и се е разиграла късно вечерта, вероятно след употреба на алкохол. 27-годишният Салим Камил се скарал с 26-годишния си авер около 23 ч. От обикновен спор обаче кавгата ескалирала във физически конфликт, в който Салим надделял.
Той ударил няколко пъти приятеля си в собствения му дом. Юмруците „летели“ както към лицето му, така и към гръдния му кош. Когато 26-годишното момче вече било безпомощно, Салим му взел Айфона, прибрал и един таблет и напуснал къщата.
Пострадалият успял да намери друго мобилно устройство и позвънил на тел. 112. Екип на РУ-Сунгурларе пристигнал бързо на мястото на инцидента и установил, че за щастие 26-годишният младеж не е сериозно пострадал. Той е прегледан впоследствие от медицинско лице и освободен за домашно лечение с повърхностни рани по главата и ребрата. Междувременно полицаите започнали издирване на извършотеля.
Той е задържан още същата нощ. 27-годишният Салим се прибрал у дома си но пътьом скрил в изоставен двор в селото откраднатите вещи. Работата по случая продължава, предстои да стане ясно дали ще му бъдат повдигнати обвинения.
Унищожени са останки от дрон, с взривно вещество, близо до Елените
Нов обрат с времето: скоро идва топлото, термометрите ще показват 33 градуса
Тръмп: Не съм доволен от последния разговор с Техеран
Президентът Илияна Йотова обяви кога започва консултации с партиите
Мъртво пиян катастрофира пред полицията
АПИ с информация за критичния пътен участък Смолян - Пампорово
Крум Зарков на Първи май: Втори живот и втора държава нямаме!
Подробности за пожара в Мол
Румен Радев: Благодарност към поколенията, съградили днешна България
В пекарната струват центове, а аз правя от тях закуска за милиони! Пълнени хлебчета – сочни и зверски вкусни
Психолог направи на пух и прах ергените
Активисти по цял свят излязоха на протестни шествия на Първи май

А някои на толкова са вече дядовци...