САЩ изпращат на Украйна оръжия за над 2.5 млрд. долара
Киев ще получи хеликоптери, оръдия, 200 бронетранспортьора и противокорабни ракети
Съединените щати ще изпратят на Украйна тежко въоръжение. Това стана ясно след разговор по телефона между президентите Джо Байдън и Володимир Зеленски, съобщава Нова телевизия.
Неотдавна Великобритания промени становището си от началото на войната и обеща на украинците бронирани машини и оръдия. Сега същото правят от Вашингтон. Те ще изпратят хеликоптери, оръдия, 200 бронетранспортьора и противокорабни ракети.
Общата стойност на оръжията, които американцитe ще дадат на Украйна да се бори с руската окупация, надхвърли два и половина милиарда долара, казаха от Пентагона.
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас

И двете империи са извършвали адско зло!!
пък Русия нищо не са унищожавали и убивали нали? Я отворете линка и вземете да прочетете малко за тези конфликти, стига само сте ревали за американските войни.
Но на руската подлога такива заключения му обягват.
Наистина искат войната да спре! На това му се вика само едно:"Да наливаш масло в огъня"
Намериха си машá и пушечно месо докато те си гледат сеира по телевизията.
Не знам дали има още хора, които вярват, че тази война е между Русия и Украйна,а не между Русия и НАТО (САЩ)
Хора, събудете се!
След това са поумнели!
Единствен Хрушчов е схванал натуралитета им и е изтипосал няколко ракети почти до оградата им !
След това преговори, клетви, договори и....50 години относително спокойствие , с изключение на няколкото войни , разпалвани от същите тези американци , колкото да си точат ножовете!
Затова сега трябва да се намери следващият Хрушчов, Путин не е от тази класа!
Макар много добре знаят, че след разгрома на азовците, бандеровците са вече взели-дали!