Бербатов пред НДК: Разиграват цирк, но Конгрес ще има!
Ако не ни допуснат в залата, имаме юристи с нас, за да видим какво ще предприемем, заяви той
Кандидатът за президент на БФС Димитър Бербатов заяви, че е ясно какъв цирк се разиграва, но Конгрес ще има.
„Трябва ни енергия. Залата е резервирана и е платена с 30 хиляди лева. Тези хора трябва да са много важни, за да се дават толкова много пари от клубове, за да се прави такава конференция. Ясно е какъв цирк се разиграва, но Конгрес има. Конгресът не е отменен. В зала 3 трябва да бъдем допуснати, защото сме си издигнали документите напълно в сроковете на БФС“, сподели Бербатов.
„Ако не ни допуснат в залата, имаме юристи с нас, за да видим какво ще предприемем. Ще изчакаме да се появи БФС, за да се проведе Конгресът“, добави той.
„Трябва да има Конгрес, който е легитимно свикан. Конгресът не е отменен. Тези хора могат да ви кажат, че ще има сватба. Аз като член на Изпълкома и Бербатов като кандидат за президент трябва да е явим на Конгреса“, коментира Петър Величков.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Кой го организира? Какъв е дневния ред? Кои са кандидатите? Кои са делегатите? Как са определени тези делегати? Защо нямат делегатски карти? Много, много въпроси без отговор. Смешна работа, чудиш се да плачеш ли, да се смееш ли. От 600 и кусур отбора се събрали 80 и Конгрес щели да правят...
Малоумна работа.
Ако стане така, че Бербатов спечели, трябва да въведе мандатност, като никой да няма право на повече от 2 мандата, а мандата трябва да е не повече от 2-3 години
SEMANA
от БФС-то.....