Наши футболисти бедстват до Истанбул
Отборът на "Марица" е блокиран от понеделник следобед на около 20 км. от Истанбул, заради обилния снеговалеж
Български футболисти са под снежна блокада в Турция. Това съобщиха от ФК "Марица 1921 Пловдив" в профила си във Фейсбук.
"Отборът на "Марица" е блокиран от понеделник следобед на около 20 км. от Истанбул, заради обилния снеговалеж. Пътищата към града са блокирани, затворено е и летището, а полетите са отменени", информираха от спорния клуб.
Те допълват, че за ситуацията е уведомено посолството ни в Турция, от където са обещали съдействие. "Положението наистина е бедствено. Постоянно съм в контакт с момчетата и треньорския щаб. Държат се. Говорих с доста хора и ми казаха, че такова чудо край Истанбул не е имало. Представете си щом летището е затворено, какво е", каза пред marica.bg предизидентът на клуба Христо Христов.
Един от вариантите е тимът да продължи към Анталия с автобус, тъй като полетите към момента са отменени. По план "Марица" трябва да проведе зимен лагер в Анталия до 5 февруари, като по време на престоя си "жълто-сините" имат планирани четири контролни срещи.
Бургас приветства премиерата на филма "Нас, които ни няма"
Гала се поболя заради рака на дъщеря си
Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане
Президентът Йотова призова за край на политическото опиянение и фокус върху бъдещето на България
Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите
Пазете се от това изчадие
АПИ съобщава за временно ограничено движение в няколко прохода
Джип се вряза в заведение, по чудо няма тежко пострадали
Мартин Пенчев влезе в мейнстрийма с интересно предложение - оставяш телефона си на бара и получаваш 20 % намаление
Какво се случи с руските моряци, задържани от военни на САЩ
Опасно време по Черноморието: Очакват се вълни до 4 метра
Какво променя живота на днешния провокативен и звезден рожденик
