×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ)
  • Заради ракетния обстрел: Болница в Йерусалим лекува десетки пациенти под земята
  • БАБХ откри растеж на бактерии и плесени в училищни сандвичи
  • Иран заплаши Румъния заради US самолетите на нейна територия
  • БАБХ наложи карантина на 20 хектара лозя край Велико Търново
  • Колкото пациенти - толкова медицински специалисти: Частните болници на бунт срещу стандарта по здравни грижи
  • България: По-скъпо е, отколкото в Япония и Германия взети заедно
  • "Крещи, напада и заплашва": Потърпевши сигнализират за агресивен мъж в столичен квартал
  • Агенцията за пътна безопасност дала милиони на външни изпълнители: Разследване на ИПБ
  • Шест партии играят в следващия парламент
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Акция на ИАРА на яз. Мандра: Откриха бракониерски мрежи с голяма плячка (СНИМКИ)


Акция на ИАРА на яз. Мандра: Откриха бракониерски мрежи с голяма плячка (СНИМКИ)
Над 2 км мрежи и близо 60 кг риба са извадени от водоема
26 Декември 2021, Неделя, 20:31 ч.
Автор: Флагман.бг

Ромските бракониери са успели да се изплъзнат

Над 2 км мрежи и близо 60 кг риба за извадили от яз. Мандра при акция служители на ИАРА. Бракониерите обаче са успели да се изплъзнат, съобщи за Флагман.бг източник, присъствал на проверката край водоема. 

Операцията по залавяне на бракониерите е извършена преди дни. Инспекторите на Агенцията са направили обход и проверка с патрулна лодка в язовира, след като получили сигнал за бракониери от ромски произход. При инспекцията са установени поставени в работно положение 2500 м мрежи с улов в тях. Рибата е от вида сребриста каракуда и патика с общо тегло 58 кг.

Конфискуваната риба е дарена на Зоопарк Бургас, а мрежите са иззети за унищожаване. 

Това е поредната акция на ИАРА срещу бракониерите. Дни преди това инспекторите бяха на проверка на ез. Вая, откъдето извадиха голямо количество мрежи и риба. 
 




В категории: Бургас


13
Коментара
Флагман.БГ Намалете лошия холестерол с тези храни Намалете лошия холестерол с тези храни 16/03/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Скалата с обръщение към украинския си двойник Скалата с обръщение към украинския си двойник 16/03/2026, Понеделник 21:30 0
Тервел ИЛИЕВ Гответе като професионалист: Основни правила Гответе като професионалист: Основни правила 16/03/2026, Понеделник 19:33 0
13
Коментара по темата
13.
Иван
27.12.2021 21:22:40
0
3
България щеше да е чудесно място за живеене, ако ги нямаше циганите и мюсюлманите!
И те самите доказват този ФАКТ, всеки ден!
12.
Гочо
27.12.2021 12:31:02
0
6
Ало ИАРА, хванете Брайко от Тръстиково. От Мандрата не излиза.
11.
Бургазлия
27.12.2021 12:28:24
0
7
Тези от ИАРА на знам защо ги бавят. Половината ги разследват за изнудване и рушвети. В Поморие бяха арестували двама служители, имаше и един случай с Тодор Иванов-Зойкин. Всичко се покри.
10.
ИАРА
27.12.2021 10:26:09
0
16
Взимат "такса спокойствие" от мангалите и за това не ги закачат това е публична тайна
9.
читател
27.12.2021 09:03:50
0
6
За кой ли сетен път тази статия я въртят ИАРА правейки си ПР .Тези които следят ФЛАГМАН си я спомнят тази акция целяща да се докажат колко са активни и че е задължително да си увеличат съ става за по голям обхват и засилена проверка за набери от бракониери .
8.
Бургас
27.12.2021 06:19:59
2
17
ИАРА са най големите бракониери!!!
Няма такава държава, няма такъв съд, няма такива закони!!!
7.
Ташо Ташаклиев
27.12.2021 01:07:18
0
21
Е на това се казва -Хем вълкът сит , хем агнето цяло !
6.
А бе
26.12.2021 23:54:51
2
16
И да се натягат и да не се натягат, пътници са. До един.
5.
ИАРА
26.12.2021 21:58:52
1
23
Нас ни е страх, мангустите бият и е.ат. заплатата си върви от вашите данъци.. отвреме на време хващаме мрежи без да знаем чии са. Смяяяяях. Ако Българина ви вярва , заслужава съдбата си.
4.
Циркаджии
26.12.2021 21:58:29
2
25
ИАРА играят с тях.
3.
Иара
26.12.2021 21:53:25
2
31
Май не става за нищо щом не им стиска да хванат циганите от кумлука. Страхливи продажници на заплата.
2.
Димо
26.12.2021 21:25:58
0
26
Да бе да! 2,5 км. мрежи, само с таранка!?!?
1.
Бургазлия
26.12.2021 21:01:43
1
41
Деееба тия бракониери деееба, много с плъзгави, все се изплъзват...след сигнал от агентите си в ИАРА
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас Те ще представят свои песни в Галерия „Богориди“ в четвъртък, а ден по-късно ще пеят и във Варна Приморско се превърна в сцена на театралната магия по време на първия фестивал „Сцена за вас“ Приморско се превърна в сцена на театралната магия по време на първия фестивал „Сцена за вас“ Любителски театрални състави от цялата страна представиха своето изкуство в рамките на четиридневен празник на сцената, който събра актьори, публика и творци в Приморско Шофьорите на линейки в Бургас излизат на протест, след като получиха 232 глоби от КАТ за месец Шофьорите на линейки в Бургас излизат на протест, след като получиха 232 глоби от КАТ за месец Половината спешна помощ трябва да остане без книжки - заради това, че са бързали за спасяването на човешки животи  Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вероятно ще се търси със сексологичната и теологичната експертиза, каза той Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Посланията на звездите, които белязаха церемонията през тази 2026 година   Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Тя се провежда в периода 15 март - 30 април 2026 г. Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Около 14:30 часа двамата се разделили спокойно и Бургазлиев тръгнал сам към паркираната сутринта на ул. "Поп Георги" кола, веднага след това сложил край на живота си Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март АПИ въвежда временна организация на трафика в тунелите Витиня, Ечемишка и Правешки ханове  Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Очаква се участие да вземат повече от 30 работодатели Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Намерихме проектила – извън колата е, казаха от прокуратурата 
Мощни взривове в Дубай и Багдад, ирански дронове атакуват посолства и нефтени находища Мощни взривове в Дубай и Багдад, ирански дронове атакуват посолства и нефтени находища Ударено е австрийското посолство и щаба на мисията на ЕС в Ирак Протест срещу „Зара“ в Англия: Отказали помощ на бяло момиче, пребито от мигранти Протест срещу „Зара“ в Англия: Отказали помощ на бяло момиче, пребито от мигранти От магазина виждали как жестоко я ритат на земята, но останали безучастни Лари Джонсън: Ще преживеем глобална депресия заради войната, а не само рецесия Лари Джонсън: Ще преживеем глобална депресия заради войната, а не само рецесия Независимо от риториката на Тръмп, икономическата болка ще стане прекалено силна за много от съюзниците на САЩ, каза US експертът Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран US президентът се сблъска с нещо, което се случва при война – правиш едни планове, а се получава нещо различно, каза бившият шеф на на комисията по европейски въпроси и външна политика  Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Берлин отхвърли искането на Доналд Тръмп да помогне за осигуряването на сигурността в Ормузкия проток, заявявайки, че войната не е на НАТО Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израелската армия заяви, че разполага с хиляди цели за поразяване, докато конфликтът в Близкия изток продължава да се разширява Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Oпустошението от войната не помрачи традицията за Рамазан с рецитали на свещената им книга като източник на надежда и сила Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Медицинският център „Шааре Цедек“ премести стотици пациенти под земята след засилени атаки и очаква нови ранени Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки След атака с дрон близо до летището Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Книжката на водача е отнета и са му съставени актове за 2100 лева
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски управлява ГЕРБ с фейсбук статуси Виц на деня Виц на деня Между мъже:
- Скарахме се с жена ми и после тя ми призна, че съм прав. Какво да правя? Никога не съм попадал в такава ситуация.
- Извини и се. Кажи, че не си искал да бъдеш прав.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, защо татко си отиде от вкъщи?
- Ти знаеш ли как се изтриват съобщения във Вайбър?
- Знам.
- Е, той не знае...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако тъщата почне да ти вика "синко", значи на село е пълно с работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори