„Ако това ще е промяната, не я правете“: ДПС поиска отмяна на мораториума за тока, водата и парното
От ПП предлагат забраната за пипане на цените да има краен срок 31 март 2022 г.
"Ако това ще е промяната, моля ви се - не го правете! Не го правете!" Това каза настоятелно депутатът от ДПС Рамадан Аталай от трибуната на парламента по повод мораториума върху цените на тока, водата и топлинната енергия.
Днес народните представители обсъждат редакция на гласуваното вчера решение. От „Продължаваме Промяната“ предлагат мораториумът да има краен срок – до 31 март 2022 г.
Рамадан Аталай обаче предложи той да бъде отменен. Депутатът от ДПС обясни, че след вчерашното решение за мораториума България вече е навлязла от ценова в енергийна криза. Той поиска да се събере председателски съвет и да се върне разумът в парламента, така че решението да бъде отменено.
70% от населението на Русия се оказа в обхвата на украинските дронове
Кметът Димитър Николов: Гергьовден е празник на вярата, смелостта, честта и дълга към родината
20 г. по-късно "Арсенал" пак е на финал в ШЛ
Млади виртуози от България и Турция блеснаха на сцената на читалище „Заря“ в Хасково с фестивала „СОЛиСиМи“
Хороскоп за 6 май 2026: Стрелецът да избягва риска, а Везните да подбират внимателно контактите си
Ако не бъдат предприети незабавни мерки за свлачището край Пампорово ще стане страшно
Кралицата, която не скри посивелите си коси и привлече вниманието на света
Почина голям български режисьор
Голяма промяна в менютата на детските градини
Къде сбъркахме: Децата до 4-ти клас не могат нито да си вържат обувките, нито да отидат до тоалетна сами
В Гърция забраняват на непълнолетни да използват тротинетки след смъртта на дете
Екипът на Центъра за обществена подкрепа се включи в розовата емоция на Giro d’Italia

Ти си турчеещ циганин приел исляма, вас турците ви мразят повече и от кюрдите.
И е много интересно как ще обяснят тези закони на неграмотната туркиня от Родопите ?