×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Готвачът Деян Дичев иска да излезе на свобода, щял да се върне в Карнобат при майка си


Готвачът Деян Дичев иска да излезе на свобода, щял да се върне в Карнобат при майка си
Деян Дичев бе конвоиран до Съдебната зала днес, до час ще стане ясно дали ще му махнат белезниците и оставят да се прибере в Карнобат
Тема в развитие
Готвачът Дичо проговори, закова Рагевски за двете жестоки убийства Защо "чистачът" на Рагевски не бе обвинен за съучастник в две жестоки убийства Само във Флагман.бг: Готвачът Дичо готов да признае вината си, ще го съдят по съкратената процедура Край на сагата! Дават готвача Деян Дичев за съд за случая „Рагевски-Бахлова-Юмер“ Прокуратурата саботира разследването по АМ "Хемус", можеше да се процедира като в случая "Бахлова" Деян Дичев да забрави за свободата си в следващите шест месеца, Окръжният съд го закова! Готвачът Деян Дичев иска да излезе на свобода, щял да се върне в Карнобат при майка си Съдът не пусна готвача Дичев да се прибере у дома си, но вижте какво върши Рагевски от затвора Районният съд решава онлайн дали да пусне от ареста чистача на две убийства Разследването за убийствата на Теодора Бахлова и Юмер Мехмед влиза в учебниците по криминалистика Електрическият трион, с който е нарязан Юмер Мехмед, открит в кооперацията на готвача Дичо Пълен запис на брифинга на прокуратура и полиция: Докъде стигна разследването срещу Рагевски и асистента му Деян Дичев Нощем злокобно вие кучето на готвача Деян Дичев, арестуван след двете брутални убийства в Бургас Ексклузивно пред Флагман: Майката на разчленения Юмер с разтърсваща изповед за тежкото му детство Районният съд в Бургас остави Деян Дичев в ареста, определи го за "лице с изградени престъпни навици" Пълен потрес: В НК нямаме член за разфасовка на труп, затова готвачът на Рагевски е подведен за укриване на останки Прокуратурата иска постоянен арест за "чистача" на Рагевски, днес гледат мярката му за неотклонение Ужасяващо! Трупът на Теодора Бахлова държан с месеци в бидон с киселина Държи ли готвачът Деян Дичев в ръцете си елита на Бургас с аудио и видеозаписи? „Топ готвачът” Деян Дичев отново отваря ресторанта си в ДНА, заповядайте! Ужасяващо! Готвачът на обвинения за отвличане бизнесмен Рагевски е разчленил трупа
виж още
скрий
09 Ноември 2021, Вторник, 14:54 ч.
Автор: Флагман.бг

Жената се притеснявала за него, щял да й помага, а и ако е в ареста нямало кой да се грижи за 24-годишната му дъщеря Стефани

Съучастникът на свирепия убиец Станимир Рагевски – Деян Дичев поиска да излезе на свобода, за да се прибере в Карнобат при майка си, която страдала. Това обяви готвачът-транжорист пред Окръжния съд в Бургас, който днес разглежда въззивната му мярка за неотклонение.

На първа инстанция, 47-годишният Дичев, бе оставен в ареста. Магистратите прецениха, че не са налице обстоятелства, за да бъде освободен. 

Съдът не пусна готвача Дичев да се прибере у дома си, но вижте какво върши Рагевски от затвора

Защитата обаче обжалва определението и до час се очаква произнасяне на Окръжния съд в Бургас.

Дичев бе конвоиран до Съдебната палата. Видимо няма промяна във физическото му състояние, а самият той се държа спокойно в зала и в краткото си изявление пред съдия Яни Гайдурлиев призова да бъде освободен под домашен арест. Не искал оправдание, а само справедливост. По думите му бил осъден предварително от медиите и обществеността. "Когато общественото мнение влезе в съдебната зала, правосъдието излиза през прозореца", каза Дичев.

Той изтъкна, че майка му била във влошено здравословно състояние. Щял да се прибере при нея в Карнобат, а не в квартирата, в която съжителстваше с последната си приятелка. Освен това, Дичев трябвало да се грижи и за дъжеря си, за която обаче пропусна да каже, че е на 24 години. 

Прокуратурата настоя Дичев да остане в ареста, защото има реална опасност да се укрие или да извърши ново престъпление. Държавното обвинение изтъкна, че той е личност с висока степен на обществена опасност и единствената адекватна мярка е "задържане под стража".

Както вече писахме, преди дни изтече прекомерният срок на задържане, според работното обвинение срещу Дичев - по чл.294, ал.1 от НК - за укриване на трупните останки на Юмер Мехмед. Междувременно прокуратурата обаче го привлече и като обвиняем - за незаконно държане на пистолет, което по смисъла на Закона е тежко умишлено престъпление и го грози затвор от 2 до 8 години. 

Съдът ще се произнесе в 15:30 часа.

Очаквайте подробности!


В категории: Темида


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
20
Коментара
20
Коментара по темата
20.
Големи мечки ше има
09.11.2021 20:58:16
0
3
И в затвора го направете артелчик и му дайте нож :-))))))))))
19.
Бай Ганьо
09.11.2021 19:07:57
0
14
На 24 години какво да се грижи за нея, тя е пълнолетна а за болната си майка с какво може да е полезен освен да и транжира прасето. С какво друго един касапин може да е полезен. В затвора и никакво мърдане от там за тези психопати.
18.
123
09.11.2021 18:52:15
0
10
Много ми е интересно как ще се чувства каква ще е болката му ако някой не е убил майка му или дъщеря му,а само ги е разфасовал!
17.
Карнобяшкии
09.11.2021 18:35:32
0
7
Аз ако съм на тоя ще се натискам за затвора. Навън е тъмно, вали и има гръмотевици.
16.
пенсионер
09.11.2021 17:03:50
1
14
Че как да не е завършил право нали толкова време спи с професионална юристка и то не кой знае де ами в АБС .кВИ ГРИЖИ КВИ ПЕТ ЛЕВА ЗА ДЪ ЩЕРЯМУ КОЯТО Е ПЪЛНОЛЕТНА И СЕ ВОДИ СОБСТВЕНИЧНА ВИНАРНАТА В КОЯТО РАБОТЕШЕ.
Когато след години от затвора да отиде на гроба на Ж.Желев и да му запали голяма свещ че отмени смъртното наказание Благодарение на Желю днес Българските затво гъмжат от доживотници Въпреки заедно със Рагевски нямат произнесени присъди но заслужават смъртна вместо доживотна че да ги храним с нашите данъци .
15.
Mimi
09.11.2021 16:37:47
0
15
Тези двамата са само изпълнители. По-интересното е кой им е правил чадър? Едва ли някога ще разберем,кой е на върха на тази престъпна пирамида и колко точно старци са си отишли без време! Жалко за баба Калинка. Намериха се 12 наследника да вземат жилището,но не намериха няколко стотин лева да я погребат! И тя и мъжа и още са в хладилните камери в моргата!
14.
Сега ли се сети да мислиш за последствията?
09.11.2021 16:28:10
0
23
Аз ако бях на мястото на майка му, щеше да се гътна от срам, че съм отгледала такъв син. А това,че нямало кой да се грижи за 24 годишната му дъщеря даже няма да го коментирам. Пич защо не мисли по-рано за близките си?
13.
Хоха
09.11.2021 16:20:33
1
16
Как ще излезе след 2 месеца бе че тай ги е убил буквално след заповед на Реговски ! Минимум по 50 г но човек, ако беше нормална държава! Дъщерята но брокерката да търси пари и да ги паръчва тия ,че излязат явно
12.
Темида.
09.11.2021 16:17:50
0
26
Абе,къде ще се връщаш аланкооку ти си транжирал не се знае колко човека,като прасета и имаш претенции,да се връщаш при мама,за да те утешава.Бъди мъж и си поеми отговорността жалък мишок!!!
11.
Пфф
09.11.2021 16:11:34
2
17
Да гният и той и майка му и дъщера му, гнусен изверг, дано гориш в ада вечно
10.
Човека
09.11.2021 16:03:13
0
22
Никво пускане да лежи до живат
9.
До 2
09.11.2021 15:35:51
1
29
Адски нагъл. Да, ами има приятели юристи, пък и нали жена му е в Апелативния съд, подучили са го добре какво да говори
8.
До 3.
09.11.2021 15:24:55
0
27
Ами то някои даже на 24 години си имат дете и се грижат за него
7.
777
09.11.2021 15:22:28
2
24
От тази околия карнобашките цървули всичките са олигофрени и психари.
6.
Иска
09.11.2021 15:20:44
0
20
Да заколи още някой а в затвора не е сигурно за тва .
5.
Да да ама....
09.11.2021 15:16:27
0
29
Ще се прибере....след 10-15 години. Изрод!
4.
Бай....
09.11.2021 15:05:00
14
26
Същият наглец като Боко Тиквата!
3.
Хахахаха
09.11.2021 15:01:54
1
51
Нямало кой да се грижи за детенцето! Ама тя е жена на 24г. и ако сама не може да се грижи за себеси то тогава трябва да е някоя бавно развиваща се! Аз преди 25 години на 14г. започнах сам да си изкарвам парите! Какви са тия днешни олигофренчета които чакат на мама и тати, иначе по кафетата чупят стойки и са големи гъзари!
2.
ти да видиш
09.11.2021 15:00:28
1
47
"Когато общественото мнение влезе в съдебната зала, правосъдието излиза през прозореца......." - тц, тц, тц.....
Брей, че извънредно интелигентни са станали напоследък готвачите. Цитират с лекота древни римски сентенции от Римското право и от Римската юриспруденция, все едно са завършили магистърка степен по право докато транжират пържоли.
Или просто някой виртуоз-корифей в тази наука ги е подучил какво да говорят.....
1.
??????
09.11.2021 14:56:43
0
78
А за майките и децата на убитите от вас кой ще се погрижи ?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ Пациентската организация иска повече сензори и инсулинови помпи, достъп за хората с диабет тип 2 и национална програма за ранно откриване Обвиняем за наркотици се изпари преди делото в Бургас Обвиняем за наркотици се изпари преди делото в Бургас Полицията не откри обвиняемия на адреса му, а съдът отложи производството за септември Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Телевизионната водеща се пошегува с бъдеща документална поредица за Netflix и призна, че може да ѝ потрябва и ново име Бивша учителка от Айтос благодари на лекарите от Бургас, спасили живота ѝ Бивша учителка от Айтос благодари на лекарите от Бургас, спасили живота ѝ Всички от екипа на д-р Панайотова работят с професионализъм и пълна отдаденост в грижа за хората, те просто обичат пациентите си, споделя Златка Панчева КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари Синдикатът предлага учениците да почиват от 23 декември, а 96,7% от участниците в негово проучване подкрепят по-дългата ваканция КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати Любослав Костов предупреждава, че дългият работен ден, ниските доходи и високото доплащане за здраве задълбочават неравенството Д-р Николай Киселков: Ще превърнем КОЦ-Бургас в европейски онкологичен хъб Д-р Николай Киселков: Ще превърнем КОЦ-Бургас в европейски онкологичен хъб Новият управител представи пред Общинския съвет стратегия за скрининг, дигитално проследяване, геномика, изкуствен интелект и привличане на млади специалисти За шести път потрошиха детската фигура край пешеходна пътека в Бургас За шести път потрошиха детската фигура край пешеходна пътека в Бургас Димитър Николов обяви, че ремонтите вече струват повече от закупуването на нов макет, но Общината няма да се откаже от съоръженията Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ Предприятието в Асеновград планира да произвежда и продава водород и кислород, като обмисля зарядна станция за камиони и автобуси
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Влажната зима създаде повече растителност, а сушата, рекордните жеги и непостоянният вятър я превърнаха в огромен запас от гориво Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Гръцките власти следят чадърите и шезлонгите от въздуха, а нарушителите рискуват санкции, затваряне на обекти и отнемане на оборудването Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия Прокуратурата настоявала за по-тежка ефективна присъда, но магистратите приели, че законовите основания за задържането му са отпаднали Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас Определян като най-добрия български филм на 2025 година, „Един грам живот“ се нарежда сред трите най-гледани български филма за всички времена и се превръща в истински обществен феномен, предизвикал широк обществен отзвук и дискусии Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Пашинян отговори, че национален вот трябва да има едва след официална молба за членство в ЕС
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня Мъж на околовръстното се спира пред една кака:
- Кажи какво правиш за 50€?
- Всичко правя, бате, само кажи какво искаш?
- Айде тогава качвай се с мен в колата да отидем леем бетон.
Виц на деня Виц на деня Попът и кметът на едно село пият.
Кметът:
- Дядо попе, защо не изпееш нещо?
Попът:
- Лягай и почвам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Биберон - първата силиконова измама в живота на мъжа...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори