×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Официално: Срещата между Тръмп и Путин в Будапеща - отменена!
  • Силно земетресение разтърси Източен Тайван
  • Керана Ангелова представя “Книга за Христо Фотев на 4 ноември в Художествената галерия
  • Националната премиера на документалния филм „Потопът и вкаменената гора“ стартира от Бургас на 8 ноември в НХК
  • Днес затварят две улици в ж.к. "Възраждане" - ул. "Дебелт" и ул. "Пробуда"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Лора Крумова позорно изгонена от bTV


23 Август 2021, Понеделник, 19:21 ч.
Автор: Флагман.бг

Емблематичната водеща изкара една година като зам.-главен редактор на „Шоуто на Николаос Цитиридис”

Лора Крумова, която си тръгна от Би Ти Ви преди два месеца, не е напуснала по собствено желание, а е била уволнена и то без никакви пропуски в работата си, твърдят хора от телевизионните среди. Емблематичната водеща изкара една година като зам.-главен редактор на „Шоуто на Николаос Цитиридис”.

Но след като тази пролет то бе съкратено от един час на половин, й съобщили, че в него вече няма работа за нея. Според актуалната клюка, програмният директор на Би Ти Ви – Христо Хаджитанев, преценил, че Лора Крумова не разполага с професионален опит за заеманата от нея длъжност. Тя е работела като зам.-главен редактор на забавно вечерно шоу, а целият й трудов стаж е свързан с новините и актуалните предавания. Когато я взели на работа, идеята била в шоуто на Цитиридис да има не само смешки, но и по-задълбочени интервюта, като в същото време да се коментират и актуални теми.

Но с времето станало ясно, че тази формула не върви и не се възприемала добре от зрителите. В търсене на висок рейтинг, който така и не успяват да постигнат, в предаването все повече залагат на забавната част, като намаляват актуалната. Идеята за тази промяна била лично на директора Хаджитанев, който е участвал в изготвянето на концепцията за шоуто, преди да стане шеф. Според хора от Би Ти Ви, Лора Крумова не е била изгонена директно. Нещата обаче й били представени по такъв начин, че да няма друг избор, освен да си тръгне. На известната журналистка било обяснено, че предаването, в което работи, променя драстично формата си. Заради това на самата нея вече няма да й бъде интересно да работи в него. Говори се също така, че и заплатите са били орязани в съответствие с времетраенето – наполовина.

Популярната водеща нямала какво друго да направи, освен да си събере багажа и да си тръгне. Според слуховете, тя вече е приела да се върне на предишното си работно място – Нова телевизия. В нейната кариера вече има подобен случай, само че с обратен знак. След като преди години стана първата водеща на предаването „Тази събота и неделя”, тя забременя и през 2013 г. роди сина си Явор.

Вместо обаче да се върне в Би Ти Ви след майчинството, отиде в Нова, където на практика е минала по-голямата част от кариерата й. Преди 3 години, вече като служител на Нова тв, журналистката роди дъщеря си Мина. След майчинството започна работа в Би Ти Ви, но ето, че отново се завръща при конкуренцията, писа Уикенд.


В категории: Лайфстайл


7
Коментара
Флагман.БГ Суперлуна е в телец. Какво да очаквате Суперлуна е в телец. Какво да очаквате 31/10/2025, Петък 17:21 0
7
Коментара по темата
7.
?
24.08.2021 08:44:59
0
1
Последица от криворазбрана колегиалност ... се откроява.Тя се внедри и сред младите, а ние по-възрастните имаме очаквания от тях. Откъде тая злоба, агресия, дискриминация, вродени характеристики ли станаха.
6.
Много ясно
24.08.2021 01:17:51
1
1
Ти кск мислиш? Не ьнаеш ли, че са живели заедно? Обаче Кево е институция.
5.
Щерю Сегал от Пещера
23.08.2021 22:46:33
2
4
Лора дали е опърдяла на Кеворкян мустака и мекия кочан
4.
пецата
23.08.2021 22:08:42
4
3
ако не и говорят в слушалката не може да измисли нищо свое, това е марионетка , не става за длъжност където човек трябва да има малко акъл и самостоятелно да взема решенията
3.
Голям праз
23.08.2021 21:38:43
2
8
Програмният директор може да се гръмне като си мисли, че с такъв буламач шоу и такъв водещ като Цициридис ще качва рейтинг. Даже са и направили услуга на Лора. Лора е професионалист от школата на Кеворкян. Не е за подценяване. Вярно е че се забърка с Америка за България, но повечето биха го направили, все пак трябва да се изхранваме. Спомнете си Бойко като главен секретар, как не можеше да си каже името през първата година по интервюта, а сега какъв е ербап. Какво е Америка за България пред това да отидеш като никой при Ердоган предизборно, или да те привикват в американското посолство по 2 пъти на ден?
2.
Тантра
23.08.2021 20:05:57
5
9
Ти сигурно си някъкъв много сериозен медиен експерт,че да даваш такива отговорни и категорични оценки
1.
Въпросната
23.08.2021 19:29:19
12
12
некадърница, спонсорирана от отровено общество и хамерика за България, не трябва да се показва никъде повече!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Суперлуна е в телец. Какво да очаквате Суперлуна е в телец. Какво да очаквате На 5 ноември 2025 г. Луната достига пълнолуние в знака на Телец и е в най-близката си точка до Земята – което прави тази лунна фаза Заместник-министър Красимир Ненов: Сигурната и чиста енергия е двигателят на бъдещия икономически растеж Заместник-министър Красимир Ненов: Сигурната и чиста енергия е двигателят на бъдещия икономически растеж Центрове за данни и изкуствен интелект представлява важна икономическа възможност за страната Съдът даде старт на делото за стрелбата срещу Митьо Очите. Това ли е процесът на десетилетието? Съдът даде старт на делото за стрелбата срещу Митьо Очите. Това ли е процесът на десетилетието? Защитата поиска връщане на обвинителния акт, но съдът отказа  Любимецът на публиката направи шокиращо разкритие Любимецът на публиката направи шокиращо разкритие Давид от „Биг Брадър“ призна, че е бил жертва на сексуално насилие Колосалната сума от 300 бона инвестира Рачков за нов салон на Виктория Колосалната сума от 300 бона инвестира Рачков за нов салон на Виктория Изгората на Рачков търси и нови служители, защото вече не смогва сама да се справя с обслужването на клиентите си   Влади Въргала: „Изгубих пари, но не и вярата – фалитът не е провал“ Влади Въргала: „Изгубих пари, но не и вярата – фалитът не е провал“ Актьорът разказа в „Преди обед“ за двете си финансови катастрофи, предателствата по пътя и уроците, които са го научили да различава загубата от истинския провал Кметът на Царево пред екоминистъра: Остарялата инфраструктура не може да поеме новите водни обеми Кметът на Царево пред екоминистъра: Остарялата инфраструктура не може да поеме новите водни обеми Без стабилна власт няма как да има устойчиви решения за тежките проблеми на морските общини, категоричен бе той   Спирането на Лукойл ще бъде катастрофа за България, смята енергиен експерт Спирането на Лукойл ще бъде катастрофа за България, смята енергиен експерт Нефтохим - Бургас не е просто компания, а енергийното сърце на страната, предупреждава Боян Рашев Боряна Петрова и Емил Йорданов блестят в „Лебедово езеро“ в Бургас Боряна Петрова и Емил Йорданов блестят в „Лебедово езеро“ в Бургас Спектакълът на „балета на балетите“ по режисура на проф. Хикмет Мехмедов е на 3 ноември от 19 ч. в залата на Бургаската опера  Разрева се и избяга след провала в бТВ Разрева се и избяга след провала в бТВ Близки до водещата разкриват, че раздялата не е била по нейно желание и я е засегнала дълбоко
Хамас предаде тялото на убития български заложник  Хамас предаде тялото на убития български заложник  Сахар Барух е с българско гражданство и бе отвлечен от кибуца Беери Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Айшат стана горд собственик на фабрика за облекла, склад и общежитие за работници Ето къде приеха задължителен коледен бонус от 639 евро Ето къде приеха задължителен коледен бонус от 639 евро Така наречената "Зимна празнична надбавка" ще бъде в размер на половината минимална работна заплата  в Словения Защо военните вземат с 1000 лева по-високи пенсии Защо военните вземат с 1000 лева по-високи пенсии За високите пенсии на военни и полицаи е, че при тях три години действително изслужено време се зачитат за пет години осигурителен стаж от трета категория Ивайло Пенчев дава 50 хил. лева за главата на хакерите, ударили Уолтопия Ивайло Пенчев дава 50 хил. лева за главата на хакерите, ударили Уолтопия Държавата трябва да пази хората от разбойници – това е първичната ѝ функция, категоричен е той Тя умря, но посмъртните й мемоари разтресоха цял свят Тя умря, но посмъртните й мемоари разтресоха цял свят Вирджиния Джуфре, чиито посмъртни мемоари, публикувани по-рано този месец, отново изведоха на дневен ред обвиненията й за сексуално насилие Америка откачи заради тази сделка Америка откачи заради тази сделка Продадоха ЛА Лейкърс за 10 млрд. долара Бил Гейтс си призна грешката за климатичния истеризъм Бил Гейтс си призна грешката за климатичния истеризъм Нищо, че загубихме 10 години с малоумни политики Последният ден на октомври бележи смъртта на първата жена премиер в Индия Последният ден на октомври бележи смъртта на първата жена премиер в Индия Индира Ганди, определяна като месия и ненавиждана от други, променя лицето на своята родина и остава в историята    Кирил Домусчиев: Ако политици и синдикати не се вразумят, ни чака дежавю на кризата от 2009 г. Кирил Домусчиев: Ако политици и синдикати не се вразумят, ни чака дежавю на кризата от 2009 г. Бизнесменът предупреди, че държавата харчи неефективно, а натискът за по-високи осигуровки ще прогони инвеститорите
Доналд ТРЪМП Доналд ТРЪМП Няма да си губя времето с Путин, който говори, говори – и нищо Виц на деня Виц на деня - Любовният ми живот е като Coca-Cola.
- Искрящ, бурен и сладък ли?
- Не, бе! Първо беше нормален, после стана Light, а сега вече е Zero!
Виц на деня Виц на деня - Дъще, ела да измиеш чиниите!
- Мамо, аз съм родена за големи неща!
- Добре, ела да измиеш тенджерата!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не сте джентълмен, то е възможно да сте… лейди
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори