49 задържани в Лондон в деня на финала на Евро 2020
19 полицаи са получили наранявания
Лондонската полиция съобщи, че е задържала 49 души вчера – в деня на финала на Европейското първенство по футбол. 19 полицаи са получили наранявания, предаде Ройтерс.
Полицейската операция по охраната на футболната среща е към края си. Италия триумфира с титлата, след като на финала на митичния стадион "Уембли" в британската столица победи драматично Англия с 3:2 след изпълнение на дузпи
. Преди това двата отбора завършиха 1:1 в редовното време, а в продълженията не успяха да си отбележат гол. Гневни привърженици на домакините започнаха да преобръщат боклукчийски кофи в центъра на Лондон. Нанесени бяха щети на няколко автомобила, предаде ТАСС.
"Малък брой хора" успели да влязат на "Уембли" без билет, съобщи още лондонската полиция, цитирана от Франс прес. На видеоклип, публикуван в социалните мрежи, група мъже удрят и ритат други хора в коридори на стадиона.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
