19-годишният Габриел громил със спрей шатрите на партиите в Бургас, ще го съдят
Toй е направил пълни самопризнания
19-годишният бургазлия Габриел И. е арестуван за това, че е вандалствал в предизборните шатри на партиите в центъра. Служители от Първо Районно управление – Бургас установили и задържали 19-годишния бургазлия.
Той напръскал вечерта на 20 март с червен спрей седем шатри за предизборна агитация на различни политически партии, разположени на ул. "Алеко Богориди", предизборни рекламни материали, разположени на площад "Тройката", както и билборд, разположен в близост до Морката градина. Бургазлията направил пълни самопризнания. Събраните по случая материали са докладвани в Бургаска Районна прокуратура.
Вандали нашариха изборните шатри в Бургас
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

А други с тежки престъпления, или ги издирваме, или даже и не ги.
Така е мили хора.
За кокошка,няма прошка.
За милиони,няма закони.
Гласувай преференциално българино! Преференциално.
Не на парашутистите!
Общо от началото на годината държавата е поела 800 милиона лева нов дълг
Общо от началото на управление на партията-държава-ГЕРБ § борисоФ възлиза на 22 МИЛИАРДА.
Запознайте с тази информация внуците си мръсни герберунги !
Това е истински родолюбец и патриот! От юношеска възраст показва характер на борец за свобода.
Да е жив и здрав и нека неговата постъпка запали сърцата на много българи и ги накара поне малко да разсъждават върху това как грабители с народна власт управляват през последните 33г.
Най-обикновен дришльо.
Жалко, че такива определят "лицето" на града. Пословични сме вече с този жаргон, маниери и начин на обличане.