Катрин и Даная от ОУ "П.Р. Славейков" са финалисти в състезание по творческо писане на английски език
Отличното представяне на възпитаничките на ОУ "П.Р. Славейков" ги нареди сред18-те финалисти в последния кръг на състезанието
Бургаските ученички Катрин Бахчеванова от VI клас и Даная Проданова от VII клас пребориха конкуренцията на 2330 ученици от 126 училища в цялата страна.
Отличното представяне на възпитаничките на ОУ "П.Р. Славейков" ги нареди сред18-те финалисти в последния кръг на състезанието по Творческо писане на английски език.
Момичетата са участвали със свои авторски текстове - разказ, възпроизведен на момента. Тази година състезанието се провежда онлайн, с участието и на ученици от Пакистан. Победителите в различните категории ще станат ясни в началото на февруари.
Песков с интересно изказване за Путин, Мерц и Макрон
Ангела Меркел се завръща с гръм в политиката?
Григор Димитров с интересен прякор
Премиерът Росен Желязков говори за случая "Петрохан"
Мимо-Гарсия е част от огромен скандал
Голям лукс в "Ергенът" 5, вижте колко струва стая в хотела от риалитито
Русия подготвя доставка на петрол за Куба като хуманитарна помощ
Бургас отбелязва Деня на влюбените с АНТИСПИН кампания
Русия започна евакуация на свои граждани от Куба заради недостиг на реактивно гориво
Go to Burgas Assistant ще помага за планиране на престоя и ориентиране в Бургас
Йотова се срещна с патриарх Даниил и поиска благословия за Международния форум за кирилицата
Васил Терзиев призна: Ходил съм на хижа "Петрохан" и с моите деца. Дарил съм на НПО-то 80 000 евро
