Здравният министър позлати медицинска сестра от Подвис
Най-възрастният медик у нас Ценка Досева получи златен знак на Министерството на здравеопазването 1 степен
Най-възрастната медицинска сестра в Българии Ценка Досева от Подвис получи златен знак на Министерството на здравеопазването 1 степен.
Лично здравният министър й го връчи на последния за годината брифинг на Националния оперативен щаб.
„Благодаря на всички медицински сестри! Те за нас освен, че са специални, са и незаменими. Затова днес от името на премиера, на правителството и на Министерството на здравеопазването ви връчвам най-почетното отличие - златен знак на Министерството 1 степен заради проявеният от вас висок професионализъм“, заяви проф. Костадин Ангелов.
Най-възрастната медицинска сестра работи в Подвис, разкри тайната на дълголетието
"Благодаря ви от сърце! Да сте жив и здрав", каза пък 82-годишната Ценка Досева, за която пред Флагман.БГ наскоро кметът на Сунгурларе д-р Георги Кенов каза, че е една от малкото здравни работници, които до тази заветна възраст се грижи за своите съграждани.
„Моят живот е минал в това да помагам винаги на болните. Когато и да ме извикат се отзовавам. Никога не жаля сили, за да отида и да окажа първа помощ. Годините не са ми малко, но ще се постарая още една-две може би“, каза наградената със златен медал медицинска сестра.
Наблюдаваме трайна тенденция за увеличаване на излекуваните, на фона на новозаразените, обяви здравният министър.
Очаквайте подробности!
Кошмарен жребий дебне ЦСКА: Аталанта, Монако и Брайтън сред възможните съперници
Изрод застреля котка в Айтос пред очите на малко дете
Демерджиев прати сигнал срещу Пеевски до Сметната палата
Нови кадри от хижа Петрохан: Курабийки и неизпечен хляб останали след трагедията
Търговците натиснаха спирачка на цените, но юлската инфлация остава 4,4%
Официално: България избира президент на 25 октомври
Трагедия! Лавина помете 10 алпинисти, сред тях е легендарният Нирмал Пурджа
Арестуваха жена от Сливен в Сарафово след положителен тест за амфетамин
Мария Илиева и Стенли превръщат гората край с. Изгрев в концертна сцена
Над половината фирми у нас са без служители, големите държат 67,6% от заетостта
Юлиан Костов и Мирела Илиева с откровен разговор на сцената на Sea You Podcast в Бургас
Богдан Милчев: България е в пандемия от тежки катастрофи

P.S. Питам за един приятел: защо забранихте коментарите в статията за "ангелогласната" Антоанета Петкова (Тони Димитрова)? Пак ли заради мангизи?
Що ли питам...
Абе Вие да не сте наели руснак на работа??