×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман: Докога шофьори ще превземат инвалидно място в ж. к. "Възраждане"


Сигнал до Флагман: Докога шофьори ще превземат инвалидно място в ж. к. "Възраждане"
Проверка на Флагман.бг установи, че това е паркомястото на  Есмерай Ибрям - председател на клуб за хора с увреждания “Джавелин” и популярна фигура в Бургас
13 Декември 2020, Неделя, 21:00 ч.
Автор: Флагман.бг

То се оказа едно от най-предпочитаните в района, а десетки шофьори вече са отнесли глоби

Шофьори непрекъснато превземат обособено паркомясто за човек с увреждане в бургаския ж. к. "Възраждане". За това алармира бургазлийка в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН".

 "На табелата ясно е изписан номерът на правоимащия човек за паркиране, а това е млада дама в инвалидна количка. Почти всеки път, когато тя  излезе с колата си, при прибиране чака с часове да бъде намерен шофьорът на неправомерно паркиралия автомобил. След което се започва полиция, разправии, и т.н.  Докога ще търпим това безобразие и произвол?", пише в сигнала.

Проверка на Флагман.бг установи, че това е паркомястото на  Есмерай Ибрям - председател на клуб за хора с увреждания “Джавелин” и популярна фигура в Бургас. То се оказа едно от най-предпочитаните в района, а десетки шофьори вече са отнесли глоби.






9 души загинаха в храм
9 души загинаха в храм 01/11/2025, Събота 16:47 0
22
Коментара по темата
22.
Разумно
14.12.2020 19:00:59
0
0
Да глобят 5-ма с по 200лв и да и сложат един булард на жената или пък май забравям, че не живеем в белият Бургас, по скоро биха инвестирали парите ни в интегрираният градски транспорт, който така или иначе никой не използва
21.
Шамо
14.12.2020 12:03:58
0
12
Инвалидното място, а двете отредени преди него парко места? На които двама селяндури паркират три коли и ако някой направи грешката да се вреди да спре, започват едни вдигания на чистачки, лошо гледане и въпроси "Какво спираш на мястото ми?". А джигита със сивото Пежо, което има три лепенки от общината за неправилно паркиране, но до днешна дата не е отстранено от тротоара? А селянина с гаража, горе на ъгъла на Левски и Гладстон, който три години си държа Корсата на тротоара, а сега я смени с Мерива, но не смени мястото? А другия баш бабаит, който хем има гараж, хем си спира Аудито на улицата целодневно? И това само в първите 50 метра от Гладстон до Ивайло. Правете синя зона цяло Възраждане, вдигайте келешите, които е*аха майката на новите тротоари и всичко ще е наред. Община Бургас, вършете си работата.
20.
Миро
14.12.2020 11:11:16
1
14
Всички селяци които се изказват тук, на какво основание се дава паркомясто за конкретен автомобил, ще кажа че в цяла Европа е така, и като не им харесва да си седя у село. А такива наглеци които се правят на отрепани, че не видели номера на табелата, като искат да взимат местата на такива хора с увреждания, да вземат и инвалидните им количките и да седят в тях. И в двата автомобила на снимката са били здрави и прави мъже, това е арогантност и цинизъм.
19.
Реалист
14.12.2020 06:58:46
4
9
В интерес на истината тук госпожа Ибрям има право, тя е обездвижена с количка и това място е пред дома й, затова е с номера на нейната кола. Обаче такива персонални места с номер на кола са много малко и дори инвалидите не знаят че има такива персонални места, а придружителите още по малко. Паркират без да огледат че под инвалидната табела е закачен номер на автомобил. Пък и след толкова много реклами окачени навсякъде ако мернеш с поглед нещо непознато решаваш че е ня къква реклама и не обмисляш че е номер на автомобил, трябва да измислят друг цвят (различен от синьо) за оцветяване на платното на персоналните паркоместа.
18.
До 3-Илчева
13.12.2020 23:37:50
1
13
Да ,този е супер нагъл!Качва ги по тротоарите,чупи плочките ,спира на инвалидните места!3 те таксита да си намерят някъде паркинг!
17.
Вашето име:
13.12.2020 22:32:45
10
9
Законно е
16.
spas
13.12.2020 22:32:03
19
19
С какво право и на какво основание конкретен човек /било и с увреждания/ получава персонално парко място.
Може би общината ще бъде така любезна да ни обясни
15.
spas
13.12.2020 22:21:25
7
22
Във Възраждане е пълно с фалшиви инвалиди и с такива ползващи права като придружители. Всеки сельо си извадил стикер, а общината щедро чертае ли чертае сини места.
Накрая някой много ще им се ядоса на тези умствено увредени наглеци и ще има я палежи, я гуми я кирки ...
14.
Запознат
13.12.2020 22:07:59
15
30
Инвалидните паркоместа са за всички инвалиди които имат право да ги ползват. Така че госпожа Ибрям не е собственничка на това място!
13.
Бургас
13.12.2020 21:59:39
5
19
Наглост, в двора си слагай номера на коли, но улиците не са частни.
12.
Бургас
13.12.2020 21:59:36
7
18
Наглост, в двора си слагай номера на коли, но улиците не са частни.
11.
турски хрян с орехи и пастет
13.12.2020 21:52:25
22
17
Ами Есмерай Ибрям да ходи да си паркира в Турция, там места колкото искаш - широко
10.
Тя
13.12.2020 21:41:24
0
11
Някой не излезе ли на тераската да види долу, дали се пуши марихуанка.Да арестуват всички хлапета между 12-16.
9.
оф
13.12.2020 21:37:53
0
2
така де дясната лента...
8.
Жокера
13.12.2020 21:37:00
3
8
Дяволът като НЯМА какво да прави си ебе децата та това важи за всички помии и празно словия другари камарат от флегманнннн кви граждани кви инвалиди вий какво сте закона орган поставен да казва кое е черно и бяло през вашия изкривен мироглед
7.
До 5
13.12.2020 21:36:55
0
7
Че то това там е от 20 години така. Никога не съм виждал след светофара лявата лента свободна. НИКОГА!!!
6.
Аз
13.12.2020 21:27:00
0
15
Вече 24 часа няма хванат с пико, амфетамини или гъби.
Да не вдигнаха бензина или репортерите не са звъннали на прес-аташето.
5.
До кога
13.12.2020 21:22:54
1
33
До кога на изхода на Меден Рудник посока Средец след последния светофар ще паркират неправилно?Всекидневно се създават предпоставки за ПТП.
До кога господата полицаи ще минават десетки пъти от там и не предприемат мерки?
До кога ще се търпи това безхаберие?
До кога?
4.
Да
13.12.2020 21:17:21
2
31
Възраждане е пълно с нагли псевдоинвалиди. Някой трябва денонощно да ги проверява тези наглеци. С карта за един човек заема две места. Тук има и един такъв.
3.
Илчева
13.12.2020 21:15:38
0
28
Елате да снимате паркинга зад блок # 7 във "Възраждане" как редовно си спират на двете инвалидни парко места . Даже и палячото с трите таксита "Дачия" е редовен абонат !
Няма ли най накрая общината да вземе мерки!?
2.
Не
13.12.2020 21:14:24
14
32
Това с табелката някъде в някое ямболско село моля, инвалидните места са за всички инвалиди а не само на избрани! СИГНАЛ ДО ФЛЕГМАН : САМОУПРАВЯ ЛИ СЕ ИНВАЛИДЪТ С МЯСТОТО ПОСТАВЯЙКИ НЕЗАКОННА ТАБЕЛА С РЕГ НОМЕР
1.
Бахаха
13.12.2020 21:08:02
13
16
Какви сте вие бе Флегман, никой не се интересува от вас стига сте писали че някой е пуснал сигнал щото никой не е
Жалка картинка
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" Това трябвало да се случи преди санкциите да влязат в сила на 21 ноември Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Младият мъж от 20 години е напълно парализиран и прикован на легло заради тежкото си заболяване Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Има главен заподозрян за разстрела в центъра Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Подозира се руска намеса при деянието Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Нападението стана в село с 800 жители Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Изключително грозни сцени в Къщата Пребиха жестоко медицинско лице Пребиха жестоко медицинско лице Роднини на нападателите се събраха пред Спешното отделение на болницата във Враца Търсете светлината сред сенките Търсете светлината сред сенките По студиата на телевизионните риалити формати шумът се бори за първенство над смисъла, а в коридорите на властта кресливата амбиция често заглушава дълга Отбелязваме Деня на народните будители и Архангелова задушница Отбелязваме Деня на народните будители и Архангелова задушница Днес се отдава особена почит към паметта на отишлите си от този свят Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Затварянето на рафинерията в Бургас води до тежък недостиг на средства и затруднява изпълнението на заложените цели, коментира икономист
Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Дръзкото престъпление стана по време на доставката Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Правителството на Сърбия вчера взе решение и обяви 1 ноември 2025 г. за ден на траур Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Последваха освирквания, някои фенове напуснаха събитието "Мелиса" отне живота на 46 души "Мелиса" отне живота на 46 души Жестоко бедствие Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Обезумелият мъж искал да вземе пари от застраховка Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Военното ведомство оабче оставя окончателното политическо решение в ръцете на Доналд Тръмп Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На  1 ноември  от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в  Гимкхана  ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори