×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

3980 с COVID-19, 471 са новите заразени в Бургас


3980 с COVID-19, 471 са новите заразени в Бургас
41% от направените 9715 PCR теста за COVID-19 са положителни
Ключови думи: COVID 19, заразени, починали
09 Декември 2020, Сряда, 06:53 ч.
Автор: Флагман.Бг

Починали са 146 души през последното денонощие

3980 са новите заразени с COVID-19 през последното денонощие. Близо 41% от направените 9715 PCR теста са положителни. Починали са 146 души през последните 24 часа. Това показват данните на Единния информационен портал, съобщава БНТ.

Най-много са новите случаи в София - 862, Бургас - 471 и Пловдив - 394.

Излекуваните през последните 24 часа са над 3400. В болница остават повече от 6800 пациенти, 514 от тях - в тежко състояние.


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
40
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас 25/06/2026, Четвъртък 07:25 0
Флагман.БГ Кои са най-трудните за разбиране зодии Кои са най-трудните за разбиране зодии 24/06/2026, Сряда 21:30 1
40
Коментара по темата
40.
Бургазлия
09.12.2020 14:06:12
0
2
Очаквайте новите базари, те са отворени, за да се блъскате като невидели, трябва да вземем първото място. А аз ще лапам комисионните
39.
До Ивайло
09.12.2020 11:46:59
1
14
Стига си повтарял едно и също! Не може да рушиш цял месец и да го поправиш за една седмица. Трябва време и стриктно спазване на мерките. Сега жънем заразените от преди локдауна - вирусът има инкубационен период. С постове като твоя насърчаваш безотговорните глупаци да не спазват мерките и пак да се прецакаме сами. Докато има "тарикати", които не искат бъдат дисциплинирани за няколко седмици, всички ще страдаме. Защото в момента зависим едни от други, колкото и да сме свикнали да живеем всеки за себе си, колкото и да сме народ от индивидуалисти.
38.
*********
09.12.2020 11:19:53
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
37.
До тъпака
09.12.2020 10:48:43
2
7
Тъпако, 51 човека за миналата седмица, малко ли ти се струват?
36.
До 36
09.12.2020 10:30:32
2
2
Защото един 150 см “исполин” строител на огради трябва да си изкара докрай последния мандат !
35.
Да питам пак
09.12.2020 10:28:59
10
3
Всички ревете да ви затварят напълно!Защо тези,които се затваряха най-много сега пак са рекордьори по т.нар заразени(Испания,Италия,Франция,Израел).Стадото хем вижда,че файда(освен унищожавана на икономиката) от затваряме няма и реве на умряло да затваряло всичко!
34.
Флегман
09.12.2020 10:27:53
0
3
Флегман, къде ми е коментара, защо триете неудобните?????
33.
dobji.navy
09.12.2020 10:16:35
1
23
Нека да се трупат още пред къщички те с вино и Jumbo! Това е да си просто племе!
32.
Георги
09.12.2020 10:13:01
10
4
Докато не признаят че от това няма опазване и сигурна защита ,така ще е ,маски,дистанции,дезинфектанти,локдауни , за нищо , досега незнам някой грип да са успели да спрат по някакъв начин ,ще си го преболедуваме и това е !!
31.
Георги
09.12.2020 10:12:56
9
3
Докато не признаят че от това няма опазване и сигурна защита ,така ще е ,маски,дистанции,дезинфектанти,локдауни , за нищо , досега незнам някой грип да са успели да спрат по някакъв начин ,ще си го преболедуваме и това е !!
30.
ХАХА СТРААААХ СТРАААХ
09.12.2020 10:07:56
24
7
ТРЕСЕ СТАДОТО А ВЪЛЦИТЕ ТОЧЪТ ЗЪБИ//пълнят чИкмиджето//А ОБЧАРА Е КОРУМПИРАН
29.
До 27
09.12.2020 10:02:02
0
6
То и ти си зле ама толкова че не го осъзнаваш ..От края на лятото не падало под 8 човека на ден най много имаше 18-20 мисля че ,на прост език за прост човек 3 месеца по средно 8-9 на ден прави 800 говоря приблизително,пиши на флагман ако им трябват редактори ако не коментирай статията не хората ..
28.
До 31.Иван
09.12.2020 09:50:52
4
4
Що,ще мреш като имаш температура ли? Или и ти си глътнал гъдулката и цвилиш като разпрана гайда от страх.....ами слагай въжето тогава.
27.
Зов за помощ
09.12.2020 09:41:25
6
11
Вечерен час. Излизане само с sms от дома. И още тази вечер вдигане на всички пейки!
26.
Иван
09.12.2020 09:41:21
0
23
Който се зарази и с температура...да се моли на Господ, щото няма лекари,отделенията са пълни и няма никаква организация.....
25.
Aрменеца
09.12.2020 09:36:37
6
6
Аааа,иСФенете.....тия lockdown-и нещо май наопъки вървят, тия мерки нещо не намалят а увеличават.....пак, бройката....
Тъй че, най добре, я да вземе да заеб...т всичко , да си отворят хоремаците, моловете....тъй и тъй хуй....я,ама.поне да ни е весело!
24.
КороноТъпак
09.12.2020 09:31:56
5
11
Една гООляма кръгла НУЛА ! НИКОЛКО ! Слава на Господ, защото това не е заради мерките или борбата на "университетските" ни болници !
23.
КороноТъпак
09.12.2020 09:29:28
8
9
Альо, паникйорите КОЛКО СА ПОЧИНАЛИТЕ ОТ ТОЗИ АПОКАЛИПСИС ВЧЕРА ? хайде бре, отговорете ! След Джъмбо и скумврията на скара за Никулден. Като знаете какви "грижи" получавае от личните си лекари и бърза помощ. Като знаете как ви лекуват в "болниците". Как сами си търсите лекарства с връзки. Та, КОЛКО СА ПОЧИНАЛИТЕ В НАШИЯТ КРАЙ за ВЧЕРА ?
22.
до Закос 19
09.12.2020 09:18:14
2
0
Ти както си го написал това "градче" излиза да е не 10 хил., а 10 милиона. Не само с цифрите, но и с правописа си доста скаран, Закос
21.
дo 19
09.12.2020 09:11:54
0
3
Скатополис ли се казва градчето?!
20.
До 23
09.12.2020 09:10:10
0
27
Има, може да няма маси, но има къщички и хора, който се бутат пред тях. Същото е и на базара. Половина без маски, никаква посока не се спазва. Стадо.
19.
до 10
09.12.2020 09:07:24
9
4
Къде видя скумриите и кюфтетата - тази година нямаше такива?
18.
Frrrr
09.12.2020 08:57:05
1
40
А много важно...
Нали си имаме коледен базар, джъмбо работи, украсихме си, хапнахме около къщичките по Никулден.
А да питам, за Нова година ще има ли нещо на площада? За да знаем и да идем, да се наблъскаме сумати хора там, иначе калъв празник ще е?!
С простотията българска, оправия няма!
Банкет да има, пък после ще му мислим
17.
Васко
09.12.2020 08:54:59
2
38
Защо ли Боргаш е на първо място в страната по процент новозаразени?
Вижте качеството на материала в града - странджански селски бекове, кукери от Ямболтаун и сливенски заблудени оръфаняци - това е нивото. Какво да е интелектуалното ниво? Болници - под всякаква критика. Здравеопазване - няма такова. По-добре да ви баят срещу ковид, отколкото да ходите в МБАЛ, там само като погледна фасадите и мазилките и мангустите дето влизат и излизат и ми се отщава да гледам повече.
16.
Закос
09.12.2020 08:40:59
3
11
Дали са верни цифрите е друг въпрос ...аз дъм от средно населено градче 10000 хиляди човека плюс минус но всичко се знае се едно сме на село от 10000 аз и мой познати знаем 12-13човека .....а всеки ден излиза информация в че има по 8-10до сега трябва да са над 800-900 едва ли не през семейство болен има нещо гнило...градчето е морско и всеки ден е в бюлетина ..
15.
???
09.12.2020 08:37:09
1
39
Кмете, какво ще кажеш? Всеки ден сме с нов" рекорд". Затваряй всичко за 10 дни, иначе по-лошо ще става!
14.
До 13
09.12.2020 08:26:22
0
38
Няма значение, нали си купихме украса от джъмбо.
13.
1122
09.12.2020 08:16:08
2
35
Смятайте какво ще бъде по Коледа.Ще си мрем в къщи,защото болниците препълнени и няма лекари,но иначе празнуваме.
12.
Ужас!
09.12.2020 08:15:57
4
51
То това се очакваше! Мерките са символични, а народът прост и безхаберен... Да не говорим за нашите съграждани. Скоро болниците тук няма да издържат. Кмете, какво още чакаш???
11.
Мутафчийски
09.12.2020 08:11:58
2
21
Боргашки главочи! Лош материал!
10.
G
09.12.2020 07:55:25
1
45
Така ще е. Нямаме грам самозъзнание. На Никулден центъра пелен, че скумрии и кюфтета имало, евала.
9.
Smith
09.12.2020 07:47:20
13
17
Броят на регистрираните новозаразени е тотално опорочен, тъй като правителството на Мутрата от Банкя и нацвъканите там калинки до скоро караха хората сами да си плащат по 120 лева, за да ги карантинират после. Затова и повечето пациенти си направиха бързи антигенни тестове, които не се отчитат от шайката. Мерки все пак се въведоха и реален спад ще има, но ще се усети по намаляване на смъртните случаи (там е по-близо до истината статистиката) и то след 2-3 седмици поне!
8.
до 3
09.12.2020 07:35:58
7
34
Разума е прав. Възрастните хора не могат да оценят риска, живеят в илюзии и заблуди, но работа на близките им е да им кажат да си стоят вкъщи. Те просто не могат да разберат, че рискът не е оправдан. Не поощрявайте дядовците и бабите над 65 да излизат и ги посъветвайте любезно да си стоят у тях до ваксината
7.
Трол
09.12.2020 07:35:31
4
20
Вирусът е в почти всички колективи. Няма спиране. Преди да затворят училищата и градините имахме 1 случай. Сега са 10 и не са свързани с първият.
6.
До 1
09.12.2020 07:31:13
1
56
Трябваше да се затворят всички големи магазини, предполагащи събиране на много хора. В Европа ние сме едни от най-леките мерки, то и резултатите са налице. Навсякъде по празниците ще важат ограничения, само ние отваряме всичко. Сега като се юрнат да пътуват из цялата страна и не станат от масите пет дена, може и световен рекорд да ударим.
5.
Бургас
09.12.2020 07:26:07
3
50
Община Бургас, Кмета, Ананиева, мислете за хората! Навсякъде около нас се продължава карантината,а вие ще отваряте детските градини, където винаги има всякакви вируси, където няма маски и дистанция.
4.
Факт
09.12.2020 07:24:51
1
49
А колко познавам, които бяха болни на крак, а лекувани за Ковид. При това със знанието на личния си лекар и посъветвани от него да не си правят PCR, за да не ги карантинират. И тези хора си щъкат свободно, ходят по магазини и т.н., заразяват. Така, че бройката е значително по-голяма, и както винаги българинът лъже себе си. И като статистика, и като мерки. Кауфланд ежедневно го "отнасят", защото не се наядоха. Пълно с пенсионери по всяко време, никаква дистанция на плод и зеленчук, витрина и каси. И по-зле ще става.
3.
Петър
09.12.2020 07:24:08
6
19
Разум,
Тогава защо работи обществения транспорт?
Ако по-голямата част е преминала през вируса, то кой ще ваксинираш?
Аз няма да се ваксинирам, и това ме прави самоубиец?
2.
разум
09.12.2020 07:13:47
13
32
Всички баби и дядовци над 65 да си стоят вкъщи!
Всичко останало е самоубийство. Ако не сте сигурни че сте изкарали ковид не ходете на обществени места. Помислете за близките си! Ваксината идва, не се самоубивайте точно накрая
1.
Ивайло
09.12.2020 07:13:32
13
31
И какво се оказва:Нито затворените училища,нито затворените заведения и магазини помогнаха за намаляването на бройките заразени.
Задавам си един въпрос:Защо вериги магазини собственост на чужденци или някои дебели българи работят,а тези с български собственици стоят затворени?Кварталните бакалийки изнемогват,махат хора...

Само си помислете колко от нас пазарят онлайн чрез чужди сайтове.И къде отиват парите ни...разбира се навън.
Същото е и с големите вериги магазини.Тези пари НЕ остават в Бг.
И малката икономика,която имахме е затриваме...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Заспал тираджия, а не спукана гума е убил децата на „Тракия“? Заспал тираджия, а не спукана гума е убил децата на „Тракия“? Очевидци и дрон опровергават официалната версия за трагедията с малките футболисти на Славия Съдът глоби шефката на НДК няколко часа след поредно разкритие на Флагман.БГ Съдът глоби шефката на НДК няколко часа след поредно разкритие на Флагман.БГ За луксозна екскурзия в Кан разбрахме едва днес преди обед от командировъчното ѝ Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток Планът е подготвян с месеци и обхваща стотици плавателни съдове в Залива Жанет от Айтос спечели престижно национално отличие Жанет от Айтос спечели престижно национално отличие Деветокласничката Жанет Стефанова от СУ „Христо Ботев“ в Айтос бе отличена от Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ Пожарникари катерят фасадата на стара сграда в центъра на Бургас Пожарникари катерят фасадата на стара сграда в центъра на Бургас Огнеборците са влезли в жилище на втория етаж със специализирана техника Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма "Forty Love" проследява млад тенисист, изправен пред съперничество и привличане 10-годишно дете се удави в басейна на луксозен хотел в Ахелой 10-годишно дете се удави в басейна на луксозен хотел в Ахелой Ще се изяснява къде са били родителите му и дали е имало спасител СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“ СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“ Столичният общински съвет ще разгледа утре доклада на кмета Васил Терзиев и ръководството на СОС в памет на емблематичния писател, сценарист и общественик Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот Инфлуенсърката сподели плановете си за бъдещето и коментира слуховете за годеж с Димитър Рачков Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг Вторият заем ще е в размер на 2,2 млрд. евро, а липсващите още 5 милиарда ще се компенсират частично с повишен максимален осигурителен доход, по-високи винетки и ТОЛ такси
САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас Тръмп: Броят на жертвите е опустошителен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Според Американския геофизичен институт броят им ще достигне между 10 000 и 100 000 души Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Много от тях са били ранени, болни или изоставени от собствениците си 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори