286 хил.лева държавна помощ за чалгаджиите от Пайнер
Средствата са програма "Иновации и конкурентноспособност"
Димитровградската музикална компания "Пайнер", която продуцира над 100 чалга певци, е получила от държавата 286 хил.лева по програма "Иновации и конкурентноспособност", съобщава Трафикнюз.
В момента всички изпълнители, които са част от музикалната компания, нямат никакви участия и се очаква такива да няма дори през най-силния месец декември, предвид мерките, които са наложени до 21 декември и неяснотата с това какво ще се случва с празниците.
Голяма част от изявите отпадат, не са потвърдени или изобщо няма такива. Сред най-засегнатите от коронавирус пандемията са именно певците и музикантите, някои, от които стоят без работа от месеци, а това са единствените доходи, на които могат да разчитат.
Страшна драма в морето с 23-годишен българин в Гърция
Възрастна жена източи 36 хил. евро от НОИ с фалшив стаж
Край на ерата на ултраевтиното пазаруване от Temu и Shein, ЕС въвежда нова такса
14-годишната Ани накара светът да говори за Айтос!
Кампания и награден фонд с мащаб
Турция в шок! Ден след рождения си ден внезапно почина обичана актриса
Ще пътувате за Гърция? Там няма прошка за нарушителите, а глобите - повече от солени
Как пенсионерка успя да измами държавата с 36 000 евро
Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение
Българинът, обвинен в шпионаж в Солун, остава на свобода
Правителството представи нова система за следене на обществените поръчки
Без такси за куфар в самолета, ръчният багаж вече ще е безплатен и включен в билета

За чалга пари ,за футболистите от Лудогорец пари че останали без работа там заплатите като им се даде 60/40 стават много пари ,защото горките няма .
Докога ще си траем да ни правят на маймуни ?
A normalnia ranotnik Ostava gladen