×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Закопчаха Христо от Несебър за марихуана


Закопчаха Христо от Несебър за марихуана
При личен обиск у Христо са намерени 10 грама марихуана
07 Октомври 2020, Сряда, 21:28 ч.
Автор: Флагман.Бг

Младежът е бил арестуван за срок до 24 часа

Христо Ч. се оказа в ареста, след като бе хванат с няколко свивки марихуана. Младежът попаднал в полезрението на униформените служители от РУ-Несебър и посред  бял ден го спипали  на ул. "Плиска", узна Флагман.бг. 

При личен обиск у Христо са намерени 10 грама суха зелена тревна маса. Ченгетата веднага му щракнали белезниците и го отвели в районното. Младежът е бил задържан за срок до 24 часа. 

По случая е образувано бързо производство.


В категории: Несебър


Флагман.БГ Извънредна ситуация в АЕЦ "Козлодуй" Извънредна ситуация в АЕЦ "Козлодуй" 04/11/2025, Вторник 08:11 0
Тервел ИЛИЕВ Застреляха кмет на публично място Застреляха кмет на публично място 04/11/2025, Вторник 07:25 1
Намалена видимост по морето
Намалена видимост по морето 04/11/2025, Вторник 07:18 0
Подпалиха колата на водещ политик
Подпалиха колата на водещ политик 03/11/2025, Понеделник 22:00 1
Фатална катастрофа в България
Фатална катастрофа в България 03/11/2025, Понеделник 21:30 0
Какво се случва с Покровск?
Какво се случва с Покровск? 03/11/2025, Понеделник 21:00 10
Тервел ИЛИЕВ Обявиха Идеалния футболен отбор Обявиха Идеалния футболен отбор 03/11/2025, Понеделник 20:29 0
16
Коментара по темата
16.
СМЕШНИ
09.10.2020 19:40:38
0
2
ФЛЕГМИ......ДРУГИ РАБОТЯТ С ТОНОВЕ, ФЛЕГМИТЕ СЕ ЗАНИМАВАТ С 10 ГРАМА. ДОБРЕ ЧЕ НЕ ВИ ЧЕТА ОТ МЕСЕЦИ.......КВАРТАЛНА ТРОТОАРНА ИЗЛАГАЦИЯ
15.
...
09.10.2020 01:07:11
0
1
12,
Иди се прикачи към някоя гражданка от с.Плодовитово, че и в Несебър ти уловихме престъпленията, само защото сме ялови ли? Евнух!
14.
...
09.10.2020 00:51:46
0
2
12,
Те там когато МЕТАХА, теб те водиха като мечка с халка на синджир на играеш и да показваш "Как се пекат чужденките по плажа".
Се благодариш на Бр.Бардо, че още щяха да те водят.
13.
...
09.10.2020 00:43:03
0
1
Отново флагманска клюка:
Накратко- милицията "спипала" младеж с представител на флората / надземната част на някакво растение/.

И каква снимка мили...онерката- милиционерката от Флагман изкарала за статията. И обиска бил личен, а снимката на гостенин в лодка, очевадно неестествено и некомфортно. Само, дето не е казал: "Зе-ле" - докато го снимкат.

Едва ли е само момчешка им работа. Чи и "Бързо производство"- промишлено ли?
От изкуфели бабешки гласоподавания- за няколко цигари- от бързане да си крият золумите още малко ще вдигнат нормата- се тресат като пелтета и като желета, но иначе "бързо".

От зор, чак и анасонови напитки пропих.
Ако имах малко зелена трева- мента какъв облачен коктейл щях да си приготвя- а сега с листа с гьозум и после като се забуча-утре ще има общ.съвет: "Седалище се вдига- глава не се вдига".

P. S. Моя коментар като каре за в-к "Стършел"
12.
Хахахахахо
08.10.2020 23:16:43
3
2
Хахахаха 10ти... много сте смели там в Несебър, а всички сте певци и певачици при най малкия натиск... ушанги несебърски долни... БС НС вика... деба и селяните ялови
11.
несебърски
08.10.2020 22:09:05
1
2
ко пак е направил едито веее
10.
БС НС КОНЕКШЪН
08.10.2020 13:58:51
3
9
Ухапала го е пчела Ицето.. той е над тия работи.. винаги е с главата горе каквото и да става.. а за тоз измислен рапър.. където по-добре пее в полицията отколкото в ютюб.. тежко му горко.. вече се разбра кой е най-голямата мишка в тва градче.. едно на ум за този джендър.. и да очаква палките зад всеки ъгъл..
9.
Анонимен
08.10.2020 10:39:24
5
12
Ей флагмаци не се научихте да пишете истински новини а ни занимавате с глупостите на някъкъв младеж. Купил си две цигари и големия престъпник вече станал. Защо не пишете за тея дето крадът и убиват?
8.
ТОЯ
08.10.2020 07:30:51
3
27
педал както се е изтъпанил на снимката,все едно целия Несебър за него бачка.....?
7.
Edi g
08.10.2020 03:30:06
2
15
Peveca na nesebar edi g nai golqmata shmatka
6.
Eddy G
08.10.2020 03:26:11
2
13
Az sum edin istinski pevec
5.
Вътю
07.10.2020 23:35:32
7
39
Типичен селски бек ! Като всички несебърлии !
4.
Сини петнайски
07.10.2020 23:35:04
1
31
в Равда са добри момчета ама от нямане какво да правят са много пропаднали, само треви са им в главата.
3.
Eddy g
07.10.2020 22:55:19
2
16
Az ima 6+ po peene da znaete
2.
Eddy g
07.10.2020 22:54:43
2
18
Az sum tupo uho
1.
Информация
07.10.2020 22:12:21
2
10
Тези типове ще гледат марихуана в промишлено количество около Петрич така се говори и за никои не е таина.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мъж нападна с нож хора в пълен ресторант! Екшънът се пренесе и на улицата Мъж нападна с нож хора в пълен ресторант! Екшънът се пренесе и на улицата Всичко се случи пред погледите на деца Бюджет 2026 с рекордни приходи и разходи, отпускат се средства за южния обход на Бургас Бюджет 2026 с рекордни приходи и разходи, отпускат се средства за южния обход на Бургас Предвидено е и отпускането на пари за иновационен студентски кампус в морския град Горивата в резерва илюзия? Задава се страшна криза, ако Gunvor не придобие рафинерията в Бургас Горивата в резерва илюзия? Задава се страшна криза, ако Gunvor не придобие рафинерията в Бургас Освен в България, под ударите попада и нефтозавода в Панчево, а кризата придобива кошмарно измерение след затварянето на MOL в Унгария и Словакия Извънредно! Инцидент в БДУ "Проф. д-р Асен Златаров", на главния вход има линейка и патрулка Извънредно! Инцидент в БДУ "Проф. д-р Асен Златаров", на главния вход има линейка и патрулка По първоначални данни пакет с палети се е стоварил върху работник Отшелник, обявен за починал преди пет години, не може да бъде задържан Отшелник, обявен за починал преди пет години, не може да бъде задържан Паркови служители извикали полицията, след като едва не ги пребил край незаконния му бивак, но служителите на реда били принудени да го пуснат да си ходи ЧСИ пусна за продан родната къща на Драгия Радневски, който гръмна приятелката си и майка й. Ще я купи ли някой ЧСИ пусна за продан родната къща на Драгия Радневски, който гръмна приятелката си и майка й. Ще я купи ли някой Имотът се намира на ул. "Арбанаси" №13, началната цена е 281 160 лв. „Бургасмед“ участва в Movember с безплатни прегледи за превенция на рака на простатата „Бургасмед“ участва в Movember с безплатни прегледи за превенция на рака на простатата Д-р Мария Христова, началник на Отделението по урология в МБАЛ „Бургасмед“ коментира, че мъжете, особено тези над 45-годишна възраст не бива да пропускат редовните профилактични прегледи на простатата Ето кога се очакват геомагнитна буря да достигне Земята Ето кога се очакват геомагнитна буря да достигне Земята На 6-7 ноември изригванията могат да окажат влияние върху чувствителни и по-възрастни хора Последната звезда от „Записки по българските въстания“ си отиде Последната звезда от „Записки по българските въстания“ си отиде Илия Илиев оставя след себе си богато творческо наследство и десетки роли в театъра и киното Зуека продава своите картини по 800 евро Зуека продава своите картини по 800 евро Това е сравнително ниска сума за авторски живописни произведения, особено когато зад тях стои човек с име и биография като неговата
На Малдивите забраниха пушенето за цяло поколение, включително и за туристи На Малдивите забраниха пушенето за цяло поколение, включително и за туристи Мярката засяга всички, родени след 1 януари 2007 г. 84 души пострадаха след консумация на дюнери в частно училище 84 души пострадаха след консумация на дюнери в частно училище Към момента 10 деца и двама възрастни остават хоспитализирани, а на останалите е оказана амбулаторна помощ 10 дразнещи неща, с които мъжете влудяват половинките си 10 дразнещи неща, с които мъжете влудяват половинките си Ако търсим пълна точност, най-вероятно списъкът би бил безкрайно дълъг, но свеждайки ги до 10-те лидери в подреждането, той добива ясни и до болка познати за всяка дама граници Руския полуостров Камчатка бе ударен от земетресение с магнитуд 5.6 Руския полуостров Камчатка бе ударен от земетресение с магнитуд 5.6 Засега няма издадено предупреждение за цунами Ужасяваща катастрофа край ГКПП Лесово, има жертви Ужасяваща катастрофа край ГКПП Лесово, има жертви Пет коли и БГ камиона се сблъскаха челно Ще се върнем през 90-те, идва най-голямата криза с петрола, казват сърбите Ще се върнем през 90-те, идва най-голямата криза с петрола, казват сърбите Сред гражданите нараства страхът от повторение на сценария опреди 20-ина години, когато бензин се купуваше на улицата, а контрабандата през границите беше ежедневие Регулация за социалните мрежи "за" и "против" използването им от деца Регулация за социалните мрежи "за" и "против" използването им от деца Къде по света е ограничен достъпа до социалните мрежи - TikTok, Instagram и Facebo Над 20 загинали и 320 ранени при силно земетресение в Афганистан Над 20 загинали и 320 ранени при силно земетресение в Афганистан Трусът е разрушил част от Синята джамия в град Мазари Шариф Тръмп разкри дали Украйна ще получи ракети "Томахоук" Тръмп разкри дали Украйна ще получи ракети "Томахоук" Изглежда Доналд Тръмп няма да рискува огромно влошаване на отношенията между САЩ и Русия Ужасно земетресение в Афганистан, има много починали Ужасно земетресение в Афганистан, има много починали Бедствието е огромно, домове се превърнаха в руини
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Пушите ли?
- Да!
- Пиете ли?
- Да!
- Еми, какво искате след всичко това...!?
- Жени, докторе...
Виц на деня Виц на деня Майка към малкото си момченце:
- Изяж си овесената каша, иначе ще викна Баба Яга!
- Мамо, защо си мислиш, че Баба Яга ще ти яде тази каша?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Основният проблем на човечеството е, че хората се раждат от най-бързия сперм*тозоид, а не от най-интелигентния...

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори