Доналд Тръмп не спира да работи и с COVID-19 (СНИМКИ/ВИДЕО)
Дъщеря му Иванка Тръмп публикува негова и снимка и го похвали, че не спира да работи за американския народ
Президентът на САЩ Доналд Тръмп не спира да работи. Само преди дни той беше диагностициран с опасния коронавирус, но това явно не може да го спре да изпълнява служебните си задължения, пише Дарик.
Неговата дъщеря Иванка Тръмп, която е и официален съветник на президент, показа снимка, на която се вижда, че той продължава да работи. Тя го нарече непреклонен и написа: "Нищо не може да го спре да работи за американския народ".
Той се чувства много добре и не е имал температура през последните 24 часа, обявиха вчера лекарите му.
Лекарят на Белия дом Шон Конли добави, че е изключително доволен от напредъка на Тръмп, предаде Ройтерс. Освен д-р Конли пред журналистите излязоха още 8 доктори, които се грижат за президента 24 часа в денонощието.
Президентът няма затруднено дишане. Той е наблюдаван внимателно за усложнения, но не е на кислород. Според лекуващия екип Тръмп е попитал за хидроксихлорокин, но не го лекуват с него. Планирано е петдневно лечение с ремдесивир.
Първата дама на САЩ Мелания Тръмп също даде положителна проба за коронавирус. Заразени са и други от екипа на президента.
Doctors, Nurses and ALL at the GREAT Walter Reed Medical Center, and others from likewise incredible institutions who have joined them, are AMAZING!!!Tremendous progress has been made over the last 6 months in fighting this PLAGUE. With their help, I am feeling well!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 3, 2020
OUR GREAT USA WANTS & NEEDS STIMULUS. WORK TOGETHER AND GET IT DONE. Thank you!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 3, 2020
Пролетна супа със зеленчуци: Лека и свежа рецепта за новия сезон
Зодиите с най-голямо чувство за хумор
Как да премахнете миризми от килими и мебели
Д-р Атанас Атанасов оглави агенция „Медицински надзор“
Вкусна паста с кисело мляко по турска рецепта, която взриви интернет
НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция
Община Бургас ще ремонтира Центъра за временно настаняване
Благотворителна вечер в ДГ „Раковина“ събра 500 евро за каузата на Бела от Варна
Бизнесът у нас ще плаща утре с близо 24% по-евтин ток в сравнение с днес
Рекордни жеги през март: „Топлинен купол“ ще обхване милиони – лятото идва преждевременно
С тази рецепта козунакът на Великден винаги се получава перфектен и на конци!
Бургас с поредна важна стъпка към Европейска столица на културата

Мачкай Тръмпе.......