Ден 76: Хиляди "блеснаха" и на ВНВ-3 при крути мерки за сигурност
БОЕЦ и Демократична България протестират на дистанция от Отровното трио
Хиляди се събраха и на Третото Велико народно въстание (ВНВ-3) тази вечер. Днес е 76-и пореден ден от началото на протестите с искане за оставки на премиера Бойко Борисов и на главния прокурор Иван Гешев.
След слабото начало обявено за 17 ч., по-късно множеството започна да се стича към триъгълника на властта.
Към 20,30 ч. хората вече са няколко хиляди. Мерките за сигурност са крути. Полицаи са запрещили всички подходи и проверяват щателно багажите.
Водачи са отново " Отровното трио". На отделни места има групички и на "Демократична България" и на сдружение БОЕЦ.
Хората отново бяха призовани да запалят светлините на телефоните, което създаде красив ефект. Обстановката засега е спокойна. Не е ясно дали ще бъде обявено шествие.
Припомняме, че първите две "велики народни въстания" бяха на 2-и и на 10-и септември.
След 20,40 ч. групичката на БОЕЦ тръгна към Орлов мост и повлече част от хората на шествие, докато ген. Шивиков продължаваше да държи реч от трибунката на "Отровното трио".
Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда
Плодовете и зеленчуците поевтиняват: Кайсии, праскови и череши са под миналогодишните цени
Галена избяга от България: Показа луксозната си семейна ваканция в Белек
Жегата се връща в сряда: Температурите тръгват към 37 градуса
Ужас пред децата: Мъж заля жена си със запалителна течност и я подпали
Спират тировете по "Тракия" и "Струма" в петък и неделя, вижте часовете и обходите
Затварят за месец ключов участък от ул. Оборище в Бургас
350 евро глоба и месец без книжка в Гърция: Внимавайте с двигателя в тунелите
Август влиза с до 43 градуса: Жегата ще отстъпва само пред кратки бури
Нова сметка от 1 август: Здравната вноска скача на 24,81 евро
22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия
Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август

Нито е въстание нито е народно нито голямо! Всеки един от големите рабитодатели може да изкара работниците си на протест и ще са по-многобройни.
Събраха всичкия боклук от цяла България,на бой последен,защото лятото свърши,отровено от мутрите на Радев! Вечно презрение на предателя,подлога на Мафията Румен Радев Решетников!!!