Ден 76: Хиляди "блеснаха" и на ВНВ-3 при крути мерки за сигурност
БОЕЦ и Демократична България протестират на дистанция от Отровното трио
Хиляди се събраха и на Третото Велико народно въстание (ВНВ-3) тази вечер. Днес е 76-и пореден ден от началото на протестите с искане за оставки на премиера Бойко Борисов и на главния прокурор Иван Гешев.
След слабото начало обявено за 17 ч., по-късно множеството започна да се стича към триъгълника на властта.
Към 20,30 ч. хората вече са няколко хиляди. Мерките за сигурност са крути. Полицаи са запрещили всички подходи и проверяват щателно багажите.
Водачи са отново " Отровното трио". На отделни места има групички и на "Демократична България" и на сдружение БОЕЦ.
Хората отново бяха призовани да запалят светлините на телефоните, което създаде красив ефект. Обстановката засега е спокойна. Не е ясно дали ще бъде обявено шествие.
Припомняме, че първите две "велики народни въстания" бяха на 2-и и на 10-и септември.
След 20,40 ч. групичката на БОЕЦ тръгна към Орлов мост и повлече част от хората на шествие, докато ген. Шивиков продължаваше да държи реч от трибунката на "Отровното трио".
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Нито е въстание нито е народно нито голямо! Всеки един от големите рабитодатели може да изкара работниците си на протест и ще са по-многобройни.
Събраха всичкия боклук от цяла България,на бой последен,защото лятото свърши,отровено от мутрите на Радев! Вечно презрение на предателя,подлога на Мафията Румен Радев Решетников!!!