×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Третото Велико народно въстание започна слабо, но чакат протестиращи с автобуси от страната


22 Септември 2020, Вторник, 18:26 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Фейсбук на Николай Хаджигенов

Присъствието засега е слабо, но се очаквали демонстранти в по-късните часове, обяви Арман Бабикян

 

Третото издание на т.нар.Велико народно въстание започна в 17 часа днес. Към 18:30 часа в триъгълника на властта все още са се събрали няколкостотин души и по численост демонстрацията драстично отстъпва на тази опреди 10-ина дни.

По-късно обаче се очаква сериозно присъствие, тъй като идват автобуси от страната – Перник, Русе, Ямбол, Кресна, Варна, обяви Арман Бабикян от „Отровното трио”.

Има и малка група от Бургас, начело с Асен Бонджев – организаторът на антиправителствените демонстрации в града.

Малко преди започването на протеста бе затворен бул. "Дондуков" на пресечката му с "Цар Освободител". Откъм БНБ и откъм статуята на Света София са изградени пропускателни пунктове, където всички отиващи към площада се проверяват. 


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
Георги РУСЧЕВ Скрит риск дебне Черноморието под земята Скрит риск дебне Черноморието под земята 21/06/2026, Неделя 19:30 2
Георги РУСЧЕВ Гръцки остров пусна първия AI туристически гид Гръцки остров пусна първия AI туристически гид 21/06/2026, Неделя 18:30 0
17
Коментара по темата
17.
Rincewind
22.09.2020 23:34:18
5
0
Това да не се е превърнало в сборище на ГРОБ или ДПС, че да карат крепостните орки с автобуси?
16.
Аз само да питам.....
22.09.2020 22:18:09
0
6
Аз само да питам Кой плаща на автобусите от провинцията? Божков ли? Комунягите ли? Радев ли? Пък може и да пропускам някой.
15.
До 12
22.09.2020 20:40:50
7
0
Дали съм от Меден Рудвик, Манхатън или Мадейра, няма значение. Вие не сте човекът, който определя чий привърженик съм, а по-тъжното е, че сте невъзпитан човек, който си няма и понятие, че се говори на "Вие".
14.
До 12
22.09.2020 20:40:47
7
0
Дали съм от Меден Рудвик, Манхатън или Мадейра, няма значение. Вие не сте човекът, който определя чий привърженик съм, а по-тъжното е, че сте невъзпитан човек, който си няма и понятие, че се говори на "Вие".
13.
Трифон
22.09.2020 19:51:20
0
15
Тези смешковците утре ще се крият като мишки , след изборите протестърчета смотани ебани гъзове ,джендъри, глупендъри прости. Лапай сладоледа Асенчо зализаното педалче с екип от алкохолици и наркомани тръгнали за София,, цървули платени услуги, на околовръстното шосе ще лапат кожената опашка. ШИБАМ ПЕДАЛЧЕТА С 300, Урсула Асена травестита и той ще ходи
12.
До 7 "столичанин" от М. Рудник
22.09.2020 19:47:26
0
12
Дали си мноо прост? Столичанин на протеста драскащ в провинциялен сайт. А в другите сайтове из страната изходи ли се?
Прав е Алгафари, че привържениците на Радев сте с ниско интелектуално ниво. Една лъжлива новина, не можете да скалъпите.
11.
Аааа
22.09.2020 19:37:28
0
14
Дайте им по една метла. Поне да изметат.
10.
До слугите от флагман.бг
22.09.2020 19:32:34
12
9
Как пък не се задавихте през годините от толкова поети лайна и сперма бре, как целувате майките си?
9.
Опитен
22.09.2020 19:30:19
0
14
Асен Бънджито - Чарли Чаплин от Бургас, и той ще дойде.
8.
m
22.09.2020 19:18:42
3
20
платените безделни божковчета пак се излагат хахаха
7.
Столичанин
22.09.2020 19:14:39
32
4
Хората се събират и вече бройката е голяма. Дали подкрепяте протеста или не, оставам на вас да си изберете. Затова е демокрация, за да може всеки да има мнение и да го изразява свободно. Щом има протест, тома означава, че има причина.
6.
Възстание? Хахааа.
22.09.2020 19:07:47
5
26
Какво възстание са тези отрепки протестъри за дребни жълтици. Възстание начело с Радко тъпака, Черепа и говняното трио. Не позорете думата "възстание", това по-скоро е педалско сборище.
5.
Фактора
22.09.2020 19:04:21
1
25
Тея автобуси да не са като онези на ДПС по време на изборите ? Интересно отровно трио откъде са взели тази идея ? хахахахахаха !
4.
асен
22.09.2020 18:56:31
2
22
това с автобусите за да не се разотидат и малкото които са дошли ли е хайде то се видя всяка вечер едно и също като искат власт тримата глупаци да си направят партия и да се явят на избори за кога искат оставка има пет месеца до редовни избори
3.
Отвратителното трио и Гадев
22.09.2020 18:43:55
17
35
Очакват десант от Русия!
След като Путин ги отсвири,очакват десант от Дубай, или поне от Марс или Венера!
2.
111
22.09.2020 18:37:21
32
16
Ехххх слугинска медия сте си ... хората гледат колко хора са се събрали изкачва се на живо от платформите който обективно отразяват нещата ... а вие какво пишете все е тая, никой не ви вярва смешни сте ... кокала не ви се дава ама свърши се ... хахаха
1.
попа с топа
22.09.2020 18:32:58
6
19
Топ свещеника Дионисий розовия, да мине най отпред с байрака.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Матурите в Бургас под лупа: ПМГ и Немската са недостижими, Карнобат изненада всички Матурите в Бургас под лупа: ПМГ и Немската са недостижими, Карнобат изненада всички Вижте официалния списък на ТОП 10 и ДЪНОТО 10 в регионалното класиране по Български език и литература Кметство по наследство: Осъденият бивш кмет на Бата се върна на власт чрез дъщеря си Кметство по наследство: Осъденият бивш кмет на Бата се върна на власт чрез дъщеря си Златина Петрова спечели извънредния вот в поморийското село, но реалните лостове остават в ръцете на татко ѝ Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Испания, Белгия, Аржентина, Франция, Португалия, Англия, Бразилия и Германия излизат в следващите дни Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини Внезапна смърт покоси собственика на „Пацони“ Пламен Здравков Бургазлии посочиха фаворитите си за Световното: Германия и Франция са на челните места (ВИДЕО) Бургазлии посочиха фаворитите си за Световното: Германия и Франция са на челните места (ВИДЕО) Изминаха близо десет дни от дългоочаквания старт на Световното първенство по футбол през 2026 година Екшън край Варна! Бой, клане и стрелба в плажно заведение пратиха двама в болница Екшън край Варна! Бой, клане и стрелба в плажно заведение пратиха двама в болница Младежи на 19 и 24 години берат душа във Варна след брутален скандал, завършил с куршуми и ножове Ремонтите на „Тракия“ са песен: Пътят за Гърция счупи рекордите по шосеен ад Ремонтите на „Тракия“ са песен: Пътят за Гърция счупи рекордите по шосеен ад Най-критичната точка в държавата се оказва пътният възел край Симитли Търсят нов и грижовен стопанин на емблематичната Гъбка в Бургас Търсят нов и грижовен стопанин на емблематичната Гъбка в Бургас Търгът ще започне с начална цена от 1000 евро на месец "Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син "Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син Организатор и домакин на събитието е Регионална библиотека „Пейо Яворов“, а инициативата се реализира с подкрепата на кмета Димитър Николов и в партньорство с писателя Марин Трошанов Сериозни трусове в либералната общност, всички загърбиха ПП в плановете за обща кандидатура за президент Сериозни трусове в либералната общност, всички загърбиха ПП в плановете за обща кандидатура за президент Велислав Величков от ПП се накара на Атанас Атанасов от ДБ заради това, че избързал да обяви Инициативния комитет за номинацията на Гюров
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер   Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Модната икона разкри отвратителните странности на 95-годишния медиен магнат, след като изтече договорът ѝ за конфиденциалност От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав Хронологията на един закъснял, но заслужен триумф Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле   Първият град на Острова забранява „ски маските“ след кървави атаки с мачете Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде Дори не знаем колко туристи губим от това. Докато това не започне да се променя, ние ще продължим да губим, каза Лияна Панделиева  
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Двама във фитнеса.
- С колко клякаш?
- С триста.
- Килограма ли?
- Зора.
Виц на деня Виц на деня Две змии си говорят.
- Ние отровни ли сме?
- Защо?
- Прехапах се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Спри да гледаш назад, там няма нищо за теб.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори