Велислав Минеков с мощен глас на площада: Тук сме хората, които утре ще управляваме!
Дионисий благослови третото Велико народно въстание
Около 1000 са протестиращите към 19:15 часа в триъгълника на властта, предава репортер на Флагман.бг.
Третото издание на т.нар.”Велико народно въстание” започна слабо, но към 19 часа пристигнаха автобуси от Варна, Шумен, Перник и други градове.
Третото Велико народно въстание започна слабо, но чакат протестиращи с автобуси от страната
„Това сме хората, които утре ще управляваме! Дълго време бяхме заспали, дълго време сънувахме, че ще се събудим щастливи. Вече сме будни!”, обяви от трибуната Велислав Минеков, който се завърна сред хардлайнерите на протеста, след като бе обявил преди дни, че временно отстъпва крачка назад.
Архимандрит Дионисий преди това благослови въстанието и обяви, че държавата била завладяна от мафията и трябвало всички да се борят срещу „бандитския режим”.
След него пред демонстрантите застана евродепутатът от партията на "Зелените" Даниел Фройд, който призова протестите да продължат. Трябвало да има натиск и на улицата, и в Брюксел.
Дунав разкри двама войници от Втората световна война в Будапеща
AI започна да прави неща, които никой не му е разрешавал
Нефтохимик привлече офанзивен халф
Бургаска област вече има близо 338 хил. жилища, сградите се увеличиха с 453 за година
Мароко се чувства окуражено: Влиянието на Тръмп е в светлината на прожекторите след катастрофата в Сеута
Съветник иска да направи секс парти в сградата на Общината, плаши със съд, ако му откажат
Трима маскирани нападнаха и изнасилиха млад мъж в Англия
Георги Рачев: Горещини до второ пришествие, идват до 39 градуса
Баба от Зидарово даде 5000 евро на ало измамник за спешна операция на близък
Бизнес форум „Кошер“ 2026: Новият формат за практическо развитие, иновации и нетуъркинг
Важно за 15 август! Затварят Стария Несебър за автомобили
Слънчев бряг се пръска по шевовете: Хотелите са пълни на 100%

Не случайно искат служебно правителство,защото ако не са назначени,на избори дори семействата им няма да гласуват за тях!
Смешен червен плач за власт :)
Омирисаха паветата,не се сменят насраните памперси и Минякяни и Радев , все се ослушват като пре...иб..ани зайци в люцерна:)
Събраха всичкия боклук от цяла България,на бой последен,защото лятото свърши,отровено от мутрите на Радев! Вечно презрение на предателя,подлога на Мафията Румен Радев Решетников!!!
Къш мърляви псета!Циба накупени мастии!
Сега пак искат да вземат власт служебно, защото България живна,а и Бойко много пари от ЕС договори,за това си мислят,че е дошъл пак техния час да фалират България!
Очакваха десант от Русия!
Очаквали автобуси от Белград!
След като Путин ги отсвири,очакват десант от Дубай, или поне от Марс или Венера!