×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Любен Дилов-син: Глупаво е да има предсрочни избори, абсурд е БСП да изпревари ГЕРБ


Любен Дилов-син: Глупаво е да има предсрочни избори, абсурд е БСП да изпревари ГЕРБ
Борисов и да иска не може да подаде оставка в момента, каза Любен Дилов-син
14 Септември 2020, Понеделник, 08:52 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Правителството се вкара в един капан, от който не може да излезе, коментира  писателят-сатирик и киносценарист

Нищо страшно няма в това да има избори, но е глупаво три месеца преди редовните да отидем на предсрочни. Няма да е първата възхитителна глупост, която сме направили, а може пък да е полезна. Това каза в „Здравей, България“ по Нова телевизия писателят-сатирик и киносценарист Любен Дилов-син.

„Това, което наблюдаваме, са първите естетически и етически протести в България. Хората, които са на площада, не са нито гладни, нито безперспективни. Очевидно животът им е доста по-добър от този на онези, които очаквам да видя по площадите през февруари и март. Те не стоят добре на едно и също селфи с властта. Това е тяхното усещане. Няма ясно формулирани политически противопоставяния както през 2013 г.“, добави той. 

„Накачиха се обаче много политици на протеста. Нормално е като има суматоха да се възползват много хора“, коментира шоуменът. 

„Правителството се вкара в един капан, от който не може да излезе. Борисов и да иска не може да подаде оставка в момента“, добави той.

„Ако имаше хора, които просто недоволстват от Бойко Борисов, той щеше да си тръгне досега, но там се пренесоха в някаква сфера, която предстои да видим през тази седмица. Има скрити интереси зад част от протестиращите“, заяви Дилов-син.

Лъжата, че ако я няма една политическа партия всичко ще се срине, е тъжна, каза пък експертът по комуникации Любомир Аламанов.

„За мен нещата са много прости. Хората, които протестират, просто не искат да живеят повече така. Моделът на централизираното управление, т.е. имаме император - Слънце, който с помощта на малки императорчета – Слънца управлява и казва кой какво да прави, раздава пари и определя живота, е хубав, но е от времето на феодализма при Кралят Слънце - Луи XIV“, добави той.

В нормалните държави хората определят една администрация и институции, които работят независимо от политиците, обясни Аламанов. 

„Хората искат нормална държава. Те се надяват, когато има престъпление, главният прокурор да го разследва, а не да отказва и да няма сила, която да може да му въздейства. Народът иска публичност и отговорност. На нормалните хора им омръзна да живеят в ненормална страна“, добави той. 

Свикването на Велико народно събрание е огромна необходимост, каза пък Дилов-син. 

„Избирателите на ГЕРБ са стъписани от протестите, но това не ги прави по-малко. БСП не може да изпревари ГЕРБ. Това е абсурдно. Лявата партия с всеки изминал ден губи подкрепа“, добави той.

„Пред 1989 когато махаме комунизма, никой не ни питаше какво предлагате, защото всички се бяха изпокрили от страх. В момента има много готини хора, които са се скрили, защото не искат да бъдат очернени по медиите или да им бъде пратен прокурор, да им бъде разсипан живота“, каза още Аламанов. 
 

      


В категории: Политика


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
26
Коментара
26
Коментара по темата
26.
До Дебила ЛУбен
14.09.2020 17:40:55
3
3
Престъпниците от Хунтата ГЕРБ
Теглят нови 2 милиаpда евро дълг на гърба на Народа!
25.
ХАХА Мишо /ФЛАГМАН/!!!!!!!!!!!!
14.09.2020 14:43:03
21
2
АКО СИ МИСЛИШ ЧЕ НЕ РАЗБИРАМ ЧЕ ТИ ПИШЕШ КОМЕНТАРИТЕ И МАНИПУЛИРАШ ВОТА ТРЯБВА ДА СИ МНОГО НАИВЕН ///повечето го правите за да провокирате към КЛИКОВЕ///ИЗОБЩО НЕ МЕ ПРИТЕСНЯВА ТОЗИ ФАКТ И ЩЕ ИЗРАЗЯВАМ СВОБОДНО МНЕНИЕТО СИ !!!!!!!!!!МУТРИ ВЪН ОСТАВКА
24.
Работник ТРОЛ (с големите букви)
14.09.2020 14:26:25
0
4
Абе тъпанар!
Аз ако съм на мястото на шефа ти като отворя страницата на флагман и видя че на твоите коментари има 20,30 и кусур минуса, ше те изритам като мръсно коте. По цял ден висш тука и пускаш едни и същи простоти. То е ясно че си платен ТРОЛ, ама с какъв акъл ти дават пари при положение че никой не те е*ава за слива. Смятай колко си ПРОСТ щом и в тва не те бива, цял живот ЖАЛКАР пфф
23.
ДО МИШКАТА ОТ ФЛАГМАН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14.09.2020 14:05:24
34
0
ДЕТО Е СЛАЖИЛ 20 ОТРИЦАТЕЛНИ ВОТА НА КОМЕНТАР №20!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!АБЕ ИДИОТ МНЕНИЕТО ЧЕ България е завладяна от олигархично мутренски интереси и потъпкване на ВЪРХОВЕНСТВОТО НА ЗАКОНА С """"""ЛЮБЕЗНОТО""""""""""""""""""СЪДЕЙСТВИЕ НА ПРОКУРАТУРАТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Е НА АМЕРИКАНСКИЯ ДЕПАРТАМЕНТ//и вероятно се основава на аферата ""осемте джуджета""и много други примери!!!!!!!!!
22.
До олигофрена с големите букви
14.09.2020 14:00:41
0
3
Виждам че теб не те банват, но за сметка на това ти заливат по над 20-30 минуса. Което означава че си ТЪП трол и никой не те е*ава за слива. Ръсиш тъпизми и само ти си ги харесваш, хахахаха колко е жалко да си АУТСАЙДЕР!
21.
до 16 БАНВАТ ТЕ ЩОТО?????????
14.09.2020 13:55:35
21
0
НЕ СИ ЗНАЕШ И НЕ ТЪРСИШ ПРАВАТА!!! А ТЕ КАТО ВСИЧКИ МУТРИ ПОТЪПКВАТ ЗАКОНИТЕ ///правото на силата НАД СИЛАТА НА ПРАВОТО!!!!!!!/////!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!БАНВАНЕТО И ТРИЕНЕТО НА КОМЕНТАРИ СЕ НАРИЧА ЦЕНЗУРА И Е НАКАЗЕУМО ДЕЯНИЕ ОТ ОБЩ ХАРАКТЕР СПОРЕД НАКАЗАТЕЛНИЯ КОДЕКС ""Който противозаконно пречи на другиго да изразява своето мнение .......с лишаване от свобода до две години с пробация или глоба"""""""""""""""
20.
България е завладяна
14.09.2020 13:34:26
23
1
От олигархично мутренски интереси движени чрез корупционни ""схеми""и потъпкване на ВЪРХОВЕНСТВОТО НА ЗАКОНА С ""ЛЮБЕЗНОТО""СЪДЕЙСТВИЕ НА ПРОКУРАТУРАТА !ОСТАВКА
19.
Флагман
14.09.2020 13:28:55
0
2
Атакува протеста с отровен коктейл от фалшива пропаганда
18.
До всички
14.09.2020 13:17:06
7
3
Оставка на Радев, премахване на БСП, гласуване вместо протести, работа за протестиращите. Така ще се оправи сегашното положение.
17.
VPN до 111-то място
14.09.2020 13:10:27
0
0
IP-адреси БОЛ ;)
16.
111-то място
14.09.2020 12:54:53
1
3
Тука ако напишеш истината за диктатурата и далаверите, те БАНват по IP. В най добрия случай ти трият коментара.
15.
Бай Дечоооо
14.09.2020 12:44:42
3
3
гледай си старинити байно, градинката, животинките. За другото не се меси, далеч ти е от акъла.
14.
Бай Дечо до 13
14.09.2020 11:31:43
6
8
Пий си хапчетата бе момче!
Радев отдавна се е провалил и вече е политически труп, преди да влезе в надпреварата. На следващите президентски избори го очаква само и единствено наказателн вот. Я вземе 100-200 к. я не. С това си държание показа че е просто едни фигурант и метежника, който настрои българи срещу българи и то заради натиска от Кремъл. Мисля че службите ще си свършат работата на пролет, след като му фръкне фуражката.
13.
Моите 5 стотинки
14.09.2020 11:19:02
18
6
Колкото и странно да им се струва на герберастите, Румен Радев ще спечели и втори мандат, защото подкрепата за него е много силна и не е от измислени социологически агенции, които се надпреварват да повишават измислено рейтинга на Борисов. Още по-лошото за тях е че няма да са първа политическа сила вече никога и ще последват пътя на НДСВ и СДС
12.
Флагман?
14.09.2020 11:04:00
0
4
По какви норми триете коментари? И този коментар на неграмотният дебил под мен, отговаря ли на тези норми?
11.
До 10
14.09.2020 10:19:35
8
7
Аналното трио са пътници, а Радко Кауня си е намерил работа като пилот на един текезесарски самальот да пръска посивите на пролет. Деса общата отдавна си е намерила тъпкач понеже фатмака ни си върши съпружеските задължения. Явно умее да вдига юмрука, ама самолетчето не може го вдигне. Че така, съвсем скоро всичко ще си дойде на мястото ;)
10.
Триото, Радев и още няколко човека буквално изчезв
14.09.2020 10:13:25
8
12
Така нареченото "Отровно трио" е на път да се сдобие със злополучната слава на така нареченият политик Николай Бареков, познат на всички като Дудука. Който влезе в политиката като протеже на Цветан Василев и залезе веднага след фалита на Банка КТБ.

Това коментират добре запознати с делата на олигарха беглец Васил Божков, който е дал ултиматум на тримата Хаджигенов, Бабикян и Минеков или да падне кабинета до краят на септември или да си търсят места където да се крият по света, ако не му върнат похарченото за протести до сега.

По интересен е случаят с президентът Румен Радев за който вече е ясно, че ако Борисов не подаде оставка до краят на септември, то той няма никакви шансове да се яви за втори мандат за президент, а план Б като лидер на политическа партия явно вече е зачеркнат и от Дубай, така че остава да видим как сега ще се позиционира бившият летец и дали ще си доизкара мандата и дали после ще поеме към САЩ както гласи вече мълвата.
9.
Черепахата
14.09.2020 10:06:11
9
12
БОЖКОВ СЛОЖИ КРАЯТ НА "БЪЛГАРСКО ЛЯТО"! "РЕВОЛЮЦИЯТА" СЕ ПРОВАЛИ!

Бабикянци се обогатиха,маргиналите се провалиха!
8.
Учител
14.09.2020 09:58:50
5
15
А,щото ТОЙ–Борисов хич не е БКП.
7.
ФЛАГМАН
14.09.2020 09:56:32
39
11
Предоставете на читателите си и статията"""Власта атакува протеста с отровен коктейл от фалшиви новини и пропаганда""""!Два месеца след като гневът на хората се изля на улицата светът започна да проглежда че в България има ЗАВЛАДЯНА ОТ ОЛИГАРХИЧНИ ИНТЕРЕСИ ДЪРЖАВА ПОМПАНА С ЕВРОФОНДОВЕ ""ендемична корупция""!!!Американския държавен департамент определи БЕДСТВИЕТО КАТО ––––––––––––––––––ПОТЪПКВАНЕ ВЪРХОВЕНСТВОТО НА ЗАКОНА С ЛЮБЕЗНОТО СЪДЕЙСТВИЕ НА ПРОКУРАТУРАТА–––––––––––ПОЗОР ЗА Борисов и Гешев ОСТАВКА
6.
САМО ГЕРБ"" САМО ГЕРБ!!!!!!!!! БОРИСОВ
14.09.2020 09:32:18
28
13
""НИКАКВА ОСТАВКА Г-Н БОРИСОВ""!!!!!!!!!!!!!!
НИЕ БЪЛГАРИТЕ ВИ ПОДКРЕПЯМЕ И ИСКАМЕ ВИЕ ДА УПРАВЛЯВАТЕ ДЪРЖАВАТА""!!!!!!!!!!!! САМО ГЕРБ!!!!! НИКОГА ПОВЕЧЕ БКП!!!!!!!!!! БЕ
5.
хаха """ОПОРКАТА""
14.09.2020 09:26:15
46
22
""Няма смъсъл от предсрочни избори""се опитва да внуши статията.Достатъчно е всички които са на """хранилката""на ЕООД ""ТИКВА""да гласуват за гепаджиите и като добавим и фалшификациите СТАВА СЪВСЕМ ЯСНО ЗАЩО ГЕРБАДЖИИ НЕ ТРЯБВА ДА ПОДГОТВЯТ И ПРОВЕЖДАТ ИЗБОРИТЕ !!!!!!!!!!!ОСТАВКА
4.
ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ
14.09.2020 09:20:36
5
17
Глупаво е Флагман да цитират глупавите
3.
що е ГЛУПАВО??????????????????????
14.09.2020 09:10:09
35
23
МАЙ ЩОТО НЯМА ДА МОГАТ ДА ГИ ФАЛШИФИЦИРАТ АААААААААА?????????????????ОСТАВКА
2.
Колчо
14.09.2020 09:10:01
32
23
Тоя пелтек взе да се взема на сериозно! Коя ще е следващата партия за която ще се опита да се пришие?
1.
Аз
14.09.2020 09:06:30
37
25
ОЩЕ ЕДНА ПРОДАЖНА ПАЧАВРА.....АБЕ,ПЕЛТЕК...МНОГО СИ ОТВОРЕН...МАЙ...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Благодаря на всички състезатели, треньори и на хората, които помагат на клуба за това да се случи, каза президентът на борбата Стефан Георгиев 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата ГЕРБ и БСП се обединяват на балотажа срещу независимата щерка на отстранения кмет Георги Георгиев Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Родни производители на домати са притискани да продават под себестойност, за да покрият рекламираното намаление от 15% Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Строители и адвокати кръстосаха шпаги за качеството на съвременните кутийки и реалните цени на квадратен метър С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско Новото модерно съоръжение в двора на СУ „Никола Й. Вапцаров“ посрещна бъдещите спортни звезди от набор 2015 Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Колоната се движи бавно почти до края на стеснения участък 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес След кървавия ад с 4 жертви на Челопешко шосе, ударната бригада на ромския синдикат се озова в капана Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Времето на тези групи като "Калашниците" приключи, действаме безкомпромисно, обявиха от МВР Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Граничните полицаи буквално са спасили живота на петима от бежанците, прекарали дни в Източна Странджа МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция Държавата си влиза във функциите. Недосегаеми няма. Анклави - също, обяви вътрешният министър 
САЩ и Иран постигнаха споразумение за мир и отваряне на Ормузкия проток САЩ и Иран постигнаха споразумение за мир и отваряне на Ормузкия проток В резултат на глобалното политическо успокоение цените на петрола на международните борси отбелязаха спад Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Едното крило свика в Техеран безпрецедентни протести срещу другото. Но може би и самият Тръмп не иска мир Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Тръмп направи коментарите в интервю за Трей Йингст от Fox News, който предупреди, че Иран многократно се е отказвал от преговорите в последния момент Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Феновете недоволстват от скъпотията на Мондиала  Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Смартфони, QR-кодове и луксозни имоти заличиха ефекта от западните санкции под диктовката на Ким Чен Ун Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Десетилетие след съдбовния вот експертите са единодушни – Обединеното кралство е трайно по-бедно извън Европейския съюз Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Произшествието на „Пещерско шосе“ се размина без изтичане на опасен газ и пострадали благодарение на бърза реакция Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан „Нападението срещу Бейрут тази сутрин не трябваше да се случва, особено в специален ден, когато сме толкова близо до мирно споразумение с Иран. Израел има право да се защитава от заплахи, но атаката, на която отговаряше, беше много малка и безсмислена, никой не беше пострадал, ранен или убит и не трябваше да нарушава този важен процес“, написа Тръмп Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони На преден план изплува фигурата на Олег Невзоров и неговата дейност, която според Рашков отдавна е надхвърлила границите на обикновено незаконно строителство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори