Никой не познава Николаос Цитиридис
Стъпих на плажа, забих тържествено чадъра и ...никой нищо, жалва се водещият
Въпреки че е водещ на вечерното токшоу по бТВ, Николаос Цитиридис така и не успя да стане известен и разпознаваем. За това съобщава самият той. Къде на шега, къде на истина, гологлавият комик се оплака как никой не го е разпознал на родното Черноморие.
„Стъпих на плажа, забих тържествено чадъра и ...никой нищо. Позакашлях се, но единственият ефект, който предизвиках, беше, че две семейства избягаха, защото помислиха, че съм с коронавирус“, разказва гъркът, цитиран от „България Днес“.
„Най-накрая две секси момичета дойдоха при мен и ме помолиха за снимка. Еми... снимах ги. 68 пъти, докато и двете си харесат снимка като за инстаграм. Без мен. После забелязах, че едно семейство ме гледа втренчено. Викам си - ето, разпознаха ме. Кимам им, а те продължават да ме гледат така. Кой да знае, че имам ей такава дупка на банския?
Най-хубавото, което ми се случи на плажа, беше едно момченце, което четеше моята книга за вафлите. Отидох при него и го попитах - "Знаеш ли кой съм аз?" Детето дори не се замисли: "Слави Трифонов.", жалва се Цитиридис.
Насоки за щастлив живот според вашата зодия
Сензация: НАСА попадна на задръстване в Космоса заради извънземни?
Риск от змии: Какво да направим при ухапване
Спагети с доматен сос и босилек: Класическа паста
Дара е футболен фен, ето за кой гранд вика
Насоки за щастлив живот според вашата зодия
18/05/2026, Понеделник 21:20
0
Хантавирус се появи до България
Ангела Меркел: Не подценявайте Путин
18/05/2026, Понеделник 20:30
2
Огромна трагедия: 12-годишно дете загина при катастрофа
Нанесен е огромен удар в Джирото
Съвети според зодията: Любов, кариера и здраве
Шакира спечели битка за 60 млн. долара
14-годишна родилка в тежко състояние е транспортирана с медицински хеликоптер до София

Гръцки циганин!
Слабо шоу !
Никой не го гледа !
И очаква някой да го познае . ..
Мене и да дойде и да ми се представи лично пред мене с името си ще го питам и кой беше ти ...?
Известен се става, като всеки ден в продължение на 20 години хората ти г ледат предаването, както беше при Слави. Накрая хората като спряха да гледат Слави, защото им омръзна, те решиха да направят нещо подобно на старото, което вече не се гледаше, но за сметка на това водещият му не е харизматичен. Предаването му е тотал щета, но незнайно защо от телевизията му продължават да наливат пари в него. Сигурен съм че разходите ги декларират същите както беше при Слави. къде се разпределят вече, никой освен просветените не знаят