Ден 20: Протестни пачки, кюлчета и зелени топчета в София
Утре обаче щял да е Денят Х
Зелени топки за пейнтбол и посещение на резиденцията на премиера Бойко Борисов бележат протестите в София в 20-я пореден ден. Бе направен пърформанс пред правителствената вила "Секвоя", ползвана от министър-председателя. Демонстрацията трябваше да покаже, че резиденцията е добре охранявана и не може всеки да влиза, да оставя предмети и да снима.
На основния митинг в триъгълника на властта пак бе замеряна правителствената сграда, този път със зелени топчета за пейнтбол. Символът бе лошо отношение към природата, в което са обвинявани управляващите.
Демонстрацията наброява около 1000 човека. Организаторите от "Отровното трио" и други говорители обаче напомниха, че утре е денят Х, когато се зове за мащабен национален протест. Продължават да се скандират основните искания за оставки на правителството и главния прокурор, но и на генералния директор на БНТ Емил Кошлуков.
4 зодии са истинските богини на зодиака: Красота, сила и характер в едно
САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона
Ето какъв мъж може да покори всяка жена според зодията ѝ
Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт
Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище
Три числа в рождената дата издават скрита сила: Проверете дали ги носите
Това е човекът, който може да победи Ердоган?
31/07/2026, Петък 19:52
2
Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море
4 зодии лъжат толкова убедително, че трудно ще ги разобличите
Тези навици надуват сметката за ток
Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова
Любовен обрат за 4 зодии: Съдбовна среща променя края на лятото
