Женски футболен клуб „Бургас“ се завърна със сребро от турнир по футбол за девойки
След две победи над русенки и габровки с 4:1 и 2:0, на финалното морско дерби бургаските момичета отстъпиха с резултат от 2:1 в полза на представителките на Варна
Един гол във вратата на противника не достигна на ЖФК "Бургас" да грабне златото на турнира по футбол за девойки този уикенд в Русе.
Участници в него бяха отборите на домакините от ФК "Дунав", Женски футболен клуб "Варна", ДЮФК "Янтра-2013" - Габрово и ЖФК "Бургас".
След две победи над русенки и габровки с 4:1 и 2:0, на финалното морско дерби бургаските момичета отстъпиха с резултат от 2:1 в полза на представителките на Варна. Много удари във вратата на противника имаше през последната среща, но за съжаление късметът не беше на страната на бургазлийки и те грабнаха сребърните медали и купа за второ място.
Въпреки високите температури, момичетата от ЖФК "Бургас" демонстрираха страхотни футболни умения в срещите и много хъс за победа.
Единственият женски футболен отбор в града полага неимоверни усилия да развива дамския футбол както в града, така и в страната, въпреки трудностите. Въпреки спортната пауза по време на пандемията, младите футболистки показаха, че когато футболът е страст, може да се поддържа форма и в екстремни ситуации, чрез индивидуални програми, така, че това да не се отрази на общата спортна форма на отбора.
B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас
Как да направим перфектните бързи спагети
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
