×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пожар избухна в храма "Св. Василий Блажени" в Москва
  • Черноморец 1919 се завръща в Бургас, посреща Берое в събота от 18 часа, входът е свободен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Прокуратурата иска постоянен арест за задържаните антимафиоти


Прокуратурата иска постоянен арест за задържаните антимафиоти
Задържаните висши служители на ГДБОП са били на хранилка, работели дори за конкурентни групировки, съобщи Иван Гешев
28 Юни 2020, Неделя, 07:55 ч.
Автор: Флагман.БГ

Под ударите на обвинението ще попадне и подчинена на ченгетата - тяхна свръзка с наркобандите

Прокуратурата до часове ще поиска постоянен арест за двамата висши антимафиоти Цветан Панков и Кирил Ванков. Според обвинението, те са покровителствали престъпни групи за трафик и разпространение на наркотици срещу заплащане. Постоянен арест ще се иска и за тяхна подчинена, която е била свръзката им с наркобандите, съобщи БНТ.

В групата има и четвърти разследван. Той не е служител на МВР, представял се като сътрудник на американската агенция за борба с наркотиците ДЕА и е притежавал фалшива карта на Международна полицейска асоциация.

Задържаните висши служители на ГДБОП са били на хранилка, работели за всеки, който им плаща, дори за конкурентни групировки. Това съобщи пред БНТ в предаването „Панорама“ главният прокурор Иван Гешев, след задържането на висшите ченгета. Белезниците щракнаха за шефа на отдел „Наркотици“ в ГДБОП Цветан Панков, пряко подчинения му началник сектор Кирил Ванков и още един служител. Панков е арестуван в момент на взимане на подкуп.

Гешев добави, че едва ли някой може да каже колко време служителите на ГДБОП са били от другата страна. В схемата участвали и хора, които не са служители на МВР, сред които е въпросният разследван, представял се за служител на ДЕА – американската администрация за борба с наркотрафика.


В категории: Темида


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
15
Коментара
15
Коментара по темата
15.
Милен
28.06.2020 15:34:24
0
2
Краино време е да се намесите и в гранична полиция ,че там има доста за вас.Като се започне от Резово че чак до София.Там кинти те са много повече.
14.
до 10
28.06.2020 14:27:48
0
2
Толкова ли не разбра, че едната мафиотска групировка заграбва в момента бизнеса на другата? Това да не те радва?
13.
Народа на България
28.06.2020 12:45:49
1
5
Нови скандални записи с Шибаняка Боко Борисов.
Първи запис, телефонен разговор с Валентин Златев:
Оъъъъъхххх… Обличам се да отивам в Брюксел, че да вечерям с Урсула у тях, а ше закусвам с Шарл Мишел сабалем…
Втори запис, телефонен разговор , в който борисоф нарежда как трябва да се подиграват на Румен Радев и Радев да изглежда смешен. „Това искам да го чуя във вечерните новини!“:
12.
До11
28.06.2020 12:34:40
2
0
Абе хампи, ти не разбра ли, че онези мангали дето те цепнаха отзад не са гербаджии бе! Ей прооост си беше и такъв си остана!
11.
Гарантирано от Хунтата ГЕРБ
28.06.2020 12:32:14
0
4
ГДБОП е една от Бухалките на премиера борисоФ! Директорът на ГДБОП Ивайло Спиридонов е назначен Лично от борисоаф и на него се е отчитал за дейността си!
10.
При този премиер...
28.06.2020 12:31:57
4
2
Се наиграха бая "големи мъжленца" Нагли, Килъри, Алкохолни босове, Черепи, Баневци и куп други. Никога до сега не са удряни хора от такъв калибър, факт. А когато фактите говорят вся сволач и слабоумни шизофрени трябва да мълчат!
9.
хах
28.06.2020 11:15:13
0
8
на баш мафиоти антимафиоти ли им се вика?
8.
Do xaxa ot glarus
28.06.2020 10:57:23
0
1
Po indiansi e am vsi4ko si razbral
Mnogo pozdravi
7.
Жоро
28.06.2020 10:25:03
0
0
И правилно го иска!
6.
DJARO
28.06.2020 10:17:40
1
8
Какъвто Премиера.......той дава личен пример...със ПАЧКИТЕ В ЧЕКМЕДЖЕТО.....всичко е прогнило от корупция.....при ГЕРБ......знаят че си заминават .....и се КРАДЕ КАТО ЗА ПОСЛЕДНО
5.
до хаха
28.06.2020 09:16:18
1
3
на езика на простака може би? иска да го разбере правилно.Нали знаеш че умния може да говори на език достъпен за простаците .
4.
Хаха
28.06.2020 08:54:25
3
3
Гларус, това на какъв език Becher? Ти да не си индианец?
3.
Гешев
28.06.2020 08:54:02
1
3
ида към Бургас да разчистя фонята от един ник , дръж се здраво да не припаднеш.
2.
Сноб
28.06.2020 08:44:55
2
12
Прокуратурата да се сезира за скандалните записи на Башбаканина, за придобитите имоти за милиоти на пиарката му, за кражбите на еврофондове в земеделието, за незаконното пристанище на Доган в Росенец или за общинските съветници, които деактуваха държавна земя и му я подариха на Сокола. Обаче как да стане това, като каскета е креатура на Пеевски и не закача удобните на Прасето мутри във властта? Как да посегне на ръката, която го храни? Затова и ДС мутрите бетониращи Алепу в момента са спокойни, от тяхното котило е!
1.
Glarus
28.06.2020 08:24:14
3
7
Samo Gechev uraaaaaaa naptet
Kade Becher do sega Samo Ataka
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Шефката на СГП върна Лексуса на несебърски прокурор, спретнал циничен скандал на бензиностанция Шефката на СГП върна Лексуса на несебърски прокурор, спретнал циничен скандал на бензиностанция Преди 6 години Велков бе представен пред медиите като новата надежда за повече обвинения срещу престъпниците в Слънчев бряг, но бързо опроверга тези думи   Вандали трошат табелите за забрана на къпането край фаталния вир в Струма Вандали трошат табелите за забрана на къпането край фаталния вир в Струма Местните отново поставят предупреждения след смъртта на две деца и техните баба и дядо, но знаците изчезват или се оказват счупени Омбудсманът ще сезира Конституционния съд за МРЗ и трудовия стаж Омбудсманът ще сезира Конституционния съд за МРЗ и трудовия стаж Велислава Делчева атакува промените, при които година работа на 4 часа ще носи около шест месеца стаж Още един екип на Спешна помощ започва работа в Несебър от днес Още един екип на Спешна помощ започва работа в Несебър от днес Допълнителните медици ще подсилят реакцията при инциденти в най-натоварения месец на туристическия сезон Диона се показа на системи от болница, какво се случва в нея Диона се показа на системи от болница, какво се случва в нея Певицата не разкри какво е наложило медицинската помощ, но увери последователите си, че няма повод за паника 40% от българите без пари за почивка, а мрежата пита: 60% богати ли са? 40% от българите без пари за почивка, а мрежата пита: 60% богати ли са? Опашките към Гърция и скъпите жилища разпалиха спор дали статистиката показва бедност, неравенство или националния навик да се оплакваме Дунав се отдръпва от бреговете: Пясъчни пустини изникнаха от България до Унгария Дунав се отдръпва от бреговете: Пясъчни пустини изникнаха от България до Унгария Рекордното маловодие блокира кораби, спря ядрен реактор и изправи Румъния пред извънредна енергийна ситуация „Ужасът Петрохан“ скоро ще събере отново всички пред екраните „Ужасът Петрохан“ скоро ще събере отново всички пред екраните Случаят „Петрохан“ притежава всички драматургични елементи, които киното търси. Неразкрити въпроси. Мистицизъм. Намесени са деца. Сектантство. Планина, която сама по себе си е обвита в легенди. Смърт. Разследване. Психологическо напрежение Комар или кърлеж: Лекар обясни как да реагираме и кои опасни грешки да избегнем Комар или кърлеж: Лекар обясни как да реагираме и кои опасни грешки да избегнем Паразитът трябва да бъде отстранен веднага, без олио, спирт и въртене, а антибиотик се приема само след лекарска преценка От днес хиляди българи плащат повече за осигуровки, служителите на МВР също От днес хиляди българи плащат повече за осигуровки, служителите на МВР също Минималните прагове скачат с до 70%, държавните служители започват да внасят личен дял, а здравната вноска за безработни става 24,81 евро
Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното Заплахата за бойкот от Европа и бунтът във футболната централа принудиха президента да оттегли проекта за 20 млрд. долара Латвия затвори единствения си действащ граничен пункт с Беларус Латвия затвори единствения си действащ граничен пункт с Беларус Рига обяви технически проблем на Патерниеки и призова пътуващите да търсят алтернативни маршрути Испания овладя кризата: 48 300 мигранти се върнаха, нито един не стигна до континента Испания овладя кризата: 48 300 мигранти се върнаха, нито един не стигна до континента Мадрид увери Европейската комисия, че движението от Сеута към останалата част на ЕС е напълно блокирано САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона Вашингтон и Тел Авив проучват натиск върху седемте съседи на Ислямската република, но пълното затваряне на границите изглежда почти неизпълнимо Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Американският президент превърна миграционната криза в Испания в предупреждение към избирателите преди следващата битка за Белия дом Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Спестяванията растат с 18,6%, но зад рекорда стоят ипотечният бум, парите, върнати в банковата система около приемането на еврото, и силното неравенство в доходите Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? Йозгюр Йозел напусна партията на Ататюрк с 90 депутати и оглави най-голямата опозиционна сила в парламента Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море 254 жители и туристи са изведени с лодки от обградено крайбрежно селище, а древният археологически комплекс беше евакуиран превантивно Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Според разследването Пейчева е била последният човек, който се е срещнал с бизнесмена Янков   Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика От 3 август до края на месец август ще се третират всички зони в града 
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори