Пуснаха сводник от бандата на Митко Полицая
Даскалов напусна ареста още същия ден, придружен от адвоката си Любомир Таков
Спас Даскалов от бандата сводници на Димитър Митров - Митко Полицая се прибира вкъщи под домашен арест след 3 месеца на топло, реши във вторник Апелативния специализиран наказателен съд.
Даскалов напусна ареста още същия ден, придружен от адвоката си Любомир Таков. Заедно с него под домашен арест ще чака края на разследването и портиера на един от стриптийз баровете, където според прокуратурата са се предлагали секс услуги. Николай Паньовски има малко дете, а съпругата му има нужда от грижи заради операция на гръбначния стълб.
Димитър Митров-Митко Полицая и още 14 души от групата му бяха арестувани на 29 февруари, когато от прокуратурата и ГДБОП влязоха в три стриптийз бара в София. Това е трети арест за него като ръководител на сводници. Подсъдим е в Специализирания наказателен съд заедно с освободения Спас Даскалов, който имал важна роля в организацията му.
Намалете лошия холестерол с тези храни
Скалата с обръщение към украинския си двойник
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас
Как да приготвите перфектната пица у дома: Лесна рецепта
Идеалният партньор според зодията - най-добрите съвпадения за всеки знак
Как да превърнете дома си в уютен оазис на комфорт и стил: Лесни стъпки
Гответе като професионалист: Основни правила
Официално: На 12 март в хижа "Петрохан" е забелязан дим
Магнат даде 200 милиона долара за частна писта, само избрани имат достъп
Висшата лига наложи рекордна глоба на Челси, клубът я прие
Министър Трайков: Геополитическата нестабилност изисква още по-координирани усилия на ЕС
След фиаското с ЦСКА, Александър Томаш изплува отново, ето къде е
