Транспортират в ЮАР трупа на мулатката Ани, мъжът й Димитър даже не положил цвете върху ковчега
Заради извънредното положение около коронавируса в целия свят близките на Ани не са успели да си запазят самолетни билети и да пристигнат по-рано
След като Флагман.бг алармира, че вече месец и половина не се намира кой да погребе екзотичната красавица от ЮАР Анилине Мариел Давидс, известна в град Българово само като Ани, тялото й е репатрирано от бургаската морга от погребална агенция. Наш репортер узна, че бургаската траурна агенция е наета от свои софийски колеги, към които са се обърнали роднините на Анилине от ЮАР.
Заради извънредното положение около коронавируса в целия свят близките на Ани не са успели да си запазят самолетни билети и да пристигнат по-рано. В следващите дни се очаква неин роднина да дойде в България, за да уреди всички подробности около транспортирането й в ЮАР.
Оказва се, че мъжът на Ани, на когото е родила три деца, през цялото това време не се е поинтересувал и не е поел организацията тя да бъде изпратена достойно в последния й земен път, а сега дори не дошъл да изпрати тялото й за ЮАР.
Димитър Илиев се е върнал с децата и майка си в семейната къща в Българово веднага след трагедията с Ани. Местните казват, че семейството в момента води затворен начин на живот, не общуват много и сякаш изживяват тежко някаква драма.
Факт е обаче, че не са се ангажирали с това Ани да бъде погребана и най-малкото човекът, с когото тя е споделяла живота си през последните поне 10 години, да постави едно цвете връху ковчега й и да почита паметта й.
Многодетната майка изгуби живота си навръх Великден. По необясними и до този момент причини, Ани падна от покрива на луксозната сграда, където се намираше чисто новият й дом и загина на място. Трагедията се разигра пред очите на мъжа й Димитър, свекърва й и най-голямото им дете.
Оток на устните и задух след ужилване изискват незабавен сигнал на 112
ЦСКА изигра най-добрия си мач от години и смаза Макаби с 3:0
Почти всички пратки с плодове и зеленчуци от Турция и Северна Македония вече се проверяват
Западнонилската треска удари Гърция: 23 нови случая за седмица и шест жертви
Седем сигнала за прекаляване с кафето
Пускат движението по АМ "Тракия" в посока София, към Бургас ще вдигнат блокадата след час
NASA обясни защо почвата на Марс се затопля, а въздухът остава леден
10 тийнейджъри задържани, петима обвинени за убийството на Георги в Пловдив
Почина известен неврохирург
Будите се около 3 часа през нощта? Ето защо сънят не се връща
Розов таратор за 6,50 евро разбуни Слънчев бряг
Джип паркира върху плажа в Свети Влас, отнесе глоба

Тоя наркозависим - мъжа и я е убил!
Срам и позор!
Жалко за нея.