×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украинските морски дронове вече са в Тихия океан
  • Пускат движението по ремонтираните участъци на магистрала „Тракия“ в две области
  • София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
  • 16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
  • На 4 юли т.г. Авиомузей Бургас ще отбележи деветата годишнина от своето откриване
  • Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща за своето 17-о издание
  • „Бургас и морето“ Ви очаква на 1 август в Летния театър
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Търсят стари следи от насилие по тялото на самоубилата се мулатка Ани


Търсят стари следи от насилие по тялото на самоубилата се мулатка Ани
Ани в прегръдката на Димитър през ноември 2019 г, днес разследват версия за склоняване към самоубийството й
24 Април 2020, Петък, 16:13 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА

Прокуратурата чака резултати от проби за алкохол и наркотици

Окръжната прокуратура в Бургас е образувала досъдебно производство по чл. 115 от НК след смъртта на 32-годишната гражданка на ЮАР Давидс Анилине Мариел. Разследването включва и две възможни версии – умишлено убийство и склоняване към самоубийство. Ще се извършат обстойни следствени действия, за да отпадне и най-малкото съмнение за извършено престъпление по най-тежкия член от Наказателния кодекс, преди да се каже окончателно, че става въпрос за самоубийство. Това казаха официално от държавното обвинение току-що след запитване на Флагман.

Досега наблюдаващият прокурор от Окръжна прокуратура Ангел Ангелов е назначил оглед на местопроизшествието и на трупа в деня на трагедията - неделя, но днес той отново е възложил оглед на тялото, намиращо се в моргата. Втора съдебно-медицинска експертиза ще трябва да докаже освен политравматизма от първата, дали има и следи от предходно насилие по тялото. Назначени са и две химически експертизи – едната е за употреба на алкохол, а другата – за наркотици.

До този момент са разпитани мъжът й Димитър и майка му, които са преки свидетели на разигралата се в дома им драма, преди жената да полети от 7-ия етаж (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

Предстои разпит на брата на Димитър – Калоян. Именно в неговата къща в кв. Лозово се намирали в момента Димитър и трите му деца.


В категории: Бургас


19
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Почина Сергей Иванов Почина Сергей Иванов 26/06/2026, Петък 18:18 2
19
Коментара по темата
19.
Яна
30.04.2020 16:00:35
0
7
Дано има справедливост, едва ли ще спи спокойно, каквото и да е станало.. Явно че е яла мн бой е яла, че си е обичала децата ги е обичала, въпросът е как е паднала, дали е била под гонене и без да иска, или е била блъснат, от много коментари разбирам че на момичето не и е било леко, аз не ги познавам но по коментарите, както и в много сем мъжета са винаги виновни...
18.
само питам
26.04.2020 23:44:52
4
5
Абе, вие в Българово нямате ли училище!?
17.
Шопа
26.04.2020 10:47:03
1
29
Ей,Лисик....спиш ли спокойно?!?
16.
Станимира
26.04.2020 03:41:54
24
2
Опи много знам имам само един въпрос какво знаеш мисля че се сетих къде е дупката за сране
15.
Станимира
26.04.2020 02:43:04
33
3
Ще започна с Ани уникална съпруга и майка ще продъжа с Митко много добър баща и съпруг а вие тъпи анонимни Българовци дето плювате с анонимни имена да ви го туря използвачи аз застанах с името си а вие мнго информираните със измишьотини имена защо бе хора вместо да съчуствате на семейството вие плуете но това е нормално селски буци и никой и нищо не може да ви промени
14.
Опи много знам
25.04.2020 14:30:40
6
27
Много неща знам за Лисика,Този анимацион герой Помпата.Яко се правят.......НОНСТОП...
13.
Команд
25.04.2020 13:58:17
31
4
Здравейте на всички които пишете за Димитър Лисика и неговата Съпруга.Имайте малко уважение,Димитър много сериозен и уважителен,той много държеше на неговото семейство.Но това е покрай него има много измислени приятели,тези всички са му като храниници.Той винаги е помагал приятели или познати .Неговата съпруга беше много земна и уважителна също много държеше за семейството и най най за нейните три красиви деца.
12.
До 11
24.04.2020 21:57:21
32
3
Хахахаххахахахаха
Хахахахахха
Хахаххахахахахахах
11.
Истината кажете, Бе!
24.04.2020 21:20:04
7
56
Питайте Стойчо Кавалджиев, тая долна свиня и оная Валя жена му, за къв хуй се въртяха всеки ден в тях, а не помогнаха на жена му....А да, сетих се... Стойчо Помпата ходеше да пие и шмърка на аванта, а Валя да пие и плюска без пари. Използвачи мръсни....
Мир за Аналин. Дано бъдат наказани всички.
10.
....
24.04.2020 19:47:10
6
52
Убиецът е мъжа й. Жалко за жената. Това леке недоносено,трябва да лежи на топло.
9.
Да се разследва от спецпрокуратурата
24.04.2020 19:25:41
2
40
Тука няма да свършат нищо, а и да стигне до съд, Бургас има емблематични съдии-консуматори, които са погалили и съжалили, не един и двама убийци.
8.
Трол
24.04.2020 19:17:43
4
51
Кой знае какво е преживявала... Не се оставят 3 деца сирачета ей така...
7.
*********
24.04.2020 19:03:57
2
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
6.
Човек от масата на мълчащите
24.04.2020 18:38:42
1
66
Не си задаваме въпроса защо се възмущаваме и тихо говорим помежду си. Дали всички ние не сме виновни като години наред сме виждали, че тази жена е обект на постоянен физически и психически тормоз. Дори кметът на Българово твърди колко добро момче е нашето съгражданче. Защо всички изопачаваме, премълчаваме и съчувстваме едва когато вече е късно. Някой от нас защитил ли е тази жена , обадил ли се е на институции ? Или всеки казва "Той има пари и с пари всичко може". Дори и твърдения, че момичето се е опитвало да си тръгне от този ужас , но няма как... Виновни сме всички, целият наш град , обществото ни е виновно ! А щом сме изгубили човечността си , какво е останало от нас ?
5.
Късметлия
24.04.2020 18:12:28
2
39
Като знаем как разкриват убийства в Бургас, номер едно са по неразкриване. Очите и други отпадъчни герои са пример за разкриването на убийства.
4.
Мазен наркоман
24.04.2020 18:04:25
3
61
Всичко се връща ей Лисик. Всички в Българово сме виждали що за стока си. Няма да се измъкнеш утрепко. Да затриеш майката на децата си наркошмъркач.
3.
Getsbi
24.04.2020 17:04:25
4
23
С кво се, занимава той?
2.
Антон
24.04.2020 17:03:58
4
43
Сигурно той е надрусвал без тя да знае, държавата да се събуди вече и ако той е виновен за смъртта и, да се вземат мерки.
1.
Емил
24.04.2020 16:59:43
6
53
Митко си е наркоманче и измамник,лятно време черпи меденруднишки лизачи и цървули из Бургас за да избива комплекси.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец Пълен разпад: Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Пълен разпад: Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Над 12 ключови активисти избягаха масово към „Да, България“, а в ПП остана само областният лидер Тодор Терзиев и общинският съветник Краси Калудов Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените От 29 юни стотици обекти, ресторанти и стокови борси минават под засилен мониторинг, а инспектори под прикритие ще ловят нарушители без касови бележки Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков  Премиерът говори с манипулирани данни, заяви бившият регионален министър и уточни, че поръчката не била за 1 млрд. евро, а „само“ за 490 милиона Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Новите управляващи ще бръкнато дори в джобовете на църквата, с 30% намаляват парите за православието, изчисли той Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Министерството на туризма и КЗП следят за качеството на услугите по Черноморието, вече има засечени нарушения с цените в евро и липса на спасители
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Ще става дядо Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Изданието „Билд“ разкрива шокиращите видеокадри от Нарбон, при които група тийнейджъри пребиват жестоко свой връстник, оставяйки го да умре на строителна площадка Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Ако си мислите, че родната Темида не работи, погледнете към Острова, където оневиниха тийнейджър за убийството на дете – у нас законът поне призна за виновен и осъди бургаския касапин Иван
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Брей, че са ви скъпи яйцата!
- Госпожо, ето ви кош, слама и петел, снесете си ги сама!
Виц на деня Виц на деня Съпругът, в просъница:
- Жена, загаси телевизора и ме завий с одеяло.
Съпругата, шепнешком:
- Не може, скъпи, на кино сме...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учени установиха, че основната причина да не се сбъдват мечтите е високите им цени...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори