Най-желаните коледни подаръци отново са в университетска болница „Дева Мария“
От 20 декември до края на годината големи топли коледни чорапи превръщат новородените в сладки подаръци
Традицията новородените да бъдат облечени като коледни подаръци и тази година бе спазена в университететска болница „Дева Мария“ в Бургас. Вече няколко години екипът на отделението по неонатология дарява коледно настроение на младите родители по необичаен начин.
От 20 декември до края на годината големи топли коледни чорапи превръщат новородените в най- желаните коледни подаръци. Коледна шапка допълва впечатляващия тоалет, с който бебетата посрещат своите посетители по време на свижданията.
„Няма по-истинско коледно чудо от чудото на новия живот.“ категоричен е началникът на отделението по неонатология- д-р Мария Търнева. „Рождество Христово е символ на зараждащата се вяра и надежда за човечеството, това, което е и раждането на новия живот във всяко семейство. Това, че по време на най-светлите празници в годината майките са далеч от семействата си, не трябва да ги лишава от празнично настроение. Традицията да обличаме новородените им бебета в духа на Коледа е нашият принос към тяхното празнично настроение.“ коментират от отделението.
Екипът на университетска болница „Дева Мария“ Ви желае светли празници и щастлива нова година!
Кметът на Сунгурларе инспектира обекти в село Съединение
Царево въвежда единни правила за индивидуалните електрически превозни средства
Кметът на Несебър посрещна коледарчета в Общината
Икономическите загуби от природни бедствия са намалели с една трета през 2025 г.
Президентът продължава консултациите за изход от политическата криза с БСП и ИТН
Джеймс Камерън влезе в клуба на режисьорите милиардери
3 евро такса върху вноса на пратки до 150 евро
Мандариново тирамису - перфектният десерт за зимните празници
Четирима отмъкнаха над 370 хил. лева от тузарска къща в Банско
Анализ показа, че софиянци и варненци живеят най-охолно
Анджелина Джоли показа белезите от мастектомията, призова за достъпна превенция на рака за жените
НАП уличи 65 магазина в необосновано повишение на цените, глоби ги общи с 45 000 лв.
