Промени в ГЕРБ Русе, има нов общински лидер
Росен Даскалов подаде оставка след загубата на местните избори
Очакваните рокади в общинската структура на ГЕРБ-Русе след местните избори вече са факт. Председателят на групата съветници на ГЕРБ в Общинския съвет Бедрос Пехливанян е новият временно изпълняващ длъжността общински ръководител на партията, след като Изпълнителната комисия прие оставката на Росен Даскалов. Даскалов изкара едва четири месеца на поста, след като бе назначен от комисията на мястото на Пламен Стоилов в началото на август.
След загубата на кандидата за кмет на ГЕРБ Диана Иванова той подаде оставка. В началото на следващата година ще бъде предложен за член на националното ръководство на Предприемачи ГЕРБ.
Бедрос Пехливанян ще изпълнява ангажиментите си като общински лидер до изборите за нов ръководител на структурата през 2020 г.
БК "Черноморец" Бургас фалира
Бедствие в Киев: Спрян ток и минус 24 градуса
Отбелязва 144 години от рождението на символа на българското изкуство
Маколи Кълкин потъна в скръб: Обичам те, ще се видим по-късно
Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България
51 души са спасени от блокиран кабинков лифт край турския град Бурса
Скална маса е паднала Кресненското дефиле и ограничава движението
Кои зодии ще жънат финансови печалби през февруари
Сняг, мъгла и опасност от заледяване в страната
Доналд Тръмп призова за ареста на бившия президент на САЩ Барак Обама
България отбелязва Деня на почит към жертвите на комунистическия режим
За турските убийци в Булгаристан или защо никой не пази българите на пътя
