×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ)
  • Заради ракетния обстрел: Болница в Йерусалим лекува десетки пациенти под земята
  • БАБХ откри растеж на бактерии и плесени в училищни сандвичи
  • Иран заплаши Румъния заради US самолетите на нейна територия
  • БАБХ наложи карантина на 20 хектара лозя край Велико Търново
  • Колкото пациенти - толкова медицински специалисти: Частните болници на бунт срещу стандарта по здравни грижи
  • България: По-скъпо е, отколкото в Япония и Германия взети заедно
  • "Крещи, напада и заплашва": Потърпевши сигнализират за агресивен мъж в столичен квартал
  • Агенцията за пътна безопасност дала милиони на външни изпълнители: Разследване на ИПБ
  • Шест партии играят в следващия парламент
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шок! Костадин Нищелков е начело на най-голямата група в новия ОбС-Несебър, отвя с много всички останали


Шок! Костадин Нищелков е начело на най-голямата група в новия ОбС-Несебър, отвя с много всички останали
Първо заседание на ОбС-Несебър, ноември 2015 г., когато бе видно, че Костадин Нищелков играе решаваща роля при избора на председател, а ПП „МОРЕ” минава на заден план
Тема в развитие
Вижте кой с колко съветници влиза в новия Общински съвет на Поморие, изненада в Каблешково След вота: Как се разместват политическите пластове в Общински съвет-Карнобат Вижте новия Общински съвет на Бургас: ГЕРБ – 24, БСП – 7, СЕК – 5, ДБГ – 4... Георги Манев не влиза в ОбС, Димитър Найденов пренарежда листата на „Демократична България“ При 100 % обработени протоколи в Созопол: БСП с най-голяма група, Рейзи - непреодолим фактор Първо във Флагман.бг: Вижте следващия ОбС Бургас и къде заработиха преференциите След инфарктно броене: 14 гласа пратиха Живко Гърков на балотаж срещу Иван Жабов в Средец Официално от Приморско: Д-р Димитър Германов -48,81 %, Стоян Василев – 17,23 % 80 % от протоколите в ОИК Бургас: СДС, Възраждане и „Ние, Гражданите” прескочиха бариерата, двама кандидати напредват с преференциите Шок! Костадин Нищелков е начело на най-голямата група в новия ОбС-Несебър, отвя с много всички останали Бургаска област след местния вот: 8 кметове спечелиха на първи тур, очакват се 5 интригуващи балотажа Драматични избори и в Созопол: Тихомир Янакиев и Красимира Германова отиват на балотаж Свети Влас остава крепост на Иван Николов и ПП „МОРЕ”, Равда - също Георги Димитров и Тодор Байчев сигурни за балотажа в Карнобат, вървят глас за глас Обзор избра от раз Христо Янев за кмет, ще управлява трети мандат Иван Алексиев печели Поморие с над 70 % Интрига в Сунгурларе: ДПС не печели на първи тур, ще пробие ли д-р Кенов с ГЕРБ? Инфарктна нощ в Приморско! Балотажът виси на косъм – Димитров или Неделчева срещу Германов? (ОБНОВЕНА в 23.20 ч.) Голямата интрига е в Средец: Иван Жабов на 50 гласа от победа на първи тур Жельо Вардунски печели втори мандат в Камено с над 60% Сензационна развръзка: Тихомир Янакиев на крачка от победата на първи тур в Созопол Сигурен балотаж в Карнобат: Тодор Байчев поведе на Георги Димитров Руен остава крепост на ДПС, Исмаил Осман печели убедително четвъртия си мандат Четвърти мандат за Николай Димитров в Несебър, бие с 62 % (ОБНОВЕНА В 22 ЧАСА) Малко Търново отново избра Илиян Янчев и ГЕРБ Георги Лапчев печели Царево от раз Живко Табаков: Не бързайте, ДБГ може би ще е втора политическа сила в Бургас Димитър Николов: Изказаха се доста лъжи през кампанията, бургазлии показаха, че са интелигентни и не се подведоха БСП Бургас доволни: Очакват между 7-8 съветници в новия Общински съвет  Първо във Флагман.бг: Димитър Николов печели нов мандат със смазваща преднина, ГЕРБ с голяма група в ОбС
виж още
скрий
27 Октомври 2019, Понеделник, 01:52 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА снимка: Авторът

Резултатите тази нощ надминаха мечтите и на най-смелите оптимисти, подкрепящи Николай Димитров

Тази нощ произведе най-неочакваната новина на местни избори през последното десетилетие в Бургаска област. При 100% обработени протоколи от община Несебър се оказва, че партията, водена четири мандата от общинския съветник Костадин Нищелков – ПП „Български социалдемократи”, е станала първа политическа сила, изпреварвайки всички останали познати формации в Общинския съвет досега. По-конкретно – вчера в община Несебър са гласували 13123 души или 64,54%. От тях 3090 са за ПП „Български социалдемократи”, на второ място е ПП „МОРЕ”, начело с Благой Филипов, с 2099. Трета политическа сила е ПП „Нова алтернатива”, начело с досегашния председател на Общинския съвет Румен Кулев – с 1847 гласа. Четвърти са ГЕРБ, начело със Златко Димитров – с 1601 гласа. На пето място е ПП ССД, начело с Венелин Ташев – 1239. Шести са „БСП – ПК Тракия” – 1201, на седмо място са „Движение 21” – 760 гласа. По груби изчисления ПП „Български социалдемократи” може да получи 7 – 8 места, а ПП „МОРЕ” и ПП „Нова алтернатива” – по 4 – 5 места, а ГЕРБ – 3 – 4 места. ССД и „БСП – ПК Тракия” – по 2.

Победата на формацията на Костадин Нищелков се оказа зашеметяваща и за него самия. Преди броени минути считаният до този момент за намиращ се от вчера в следствения арест на спецпрокуратурата в София се обади в редакцията на Флагман.бг, за да направи кратко изявление, свързано с резултата от вота. Очаквайте след малко какво каза Костадин Нищелков в тази знакова за общината нощ пред Флагман.бг.

Флагман.бг припомня, че в предходния ОбС Нищелков водеше втората по големина група от петима съветници, като първенството се държеше от ПП „МОРЕ” – с шестима. Очаква се тотално разместване на пластовете, за каквото и най-смелите оптимисти от подкрепящите Николай Димитров не са и мечтали.

Костадин Нищелков е роден през 1965 г., женен, с две деца. Завършил е Висшия технически университет във Варна. има разностранен бизнес на територията на община Несебър, свързан със строителство, земеделие, хотелиерство и ресторантьорство. Той е незаобиколим фактор в политиката и бизнеса от 2011 г. насам.

Сега той спокойно може да стане председател на Общинския съвет, въпреки че имаше подобна възможност и в миналия мандат, когато отстъпи поста на Румен Кулев от коалиция „Сила”, която влезе с трима души.




Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
България Всички новини
Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Посланията на звездите, които белязаха церемонията през тази 2026 година   Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Тя се провежда в периода 15 март - 30 април 2026 г. Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Около 14:30 часа двамата се разделили спокойно и Бургазлиев тръгнал сам към паркираната сутринта на ул. "Поп Георги" кола, веднага след това сложил край на живота си Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март АПИ въвежда временна организация на трафика в тунелите Витиня, Ечемишка и Правешки ханове  Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Очаква се участие да вземат повече от 30 работодатели Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Намерихме проектила – извън колата е, казаха от прокуратурата  Бургазлиев убит!? Изключено – нямаме причина, каза негов съсед от 37 години Бургазлиев убит!? Изключено – нямаме причина, каза негов съсед от 37 години Не се изключва и версия за самоубийство, но кръв по стъклото на шофьора не се вижда, нито от лявото слепоочие БАБХ откри бактерии и плесени в училищни сандвичи след проверки в над 400 училища БАБХ откри бактерии и плесени в училищни сандвичи след проверки в над 400 училища Агенцията въвежда пълен контрол върху пилешкото месо и нови правила за етикетиране на замразените храни Застреляният в центъра на Бургас е поморийският бизнесмен Христо Бургазлиев – собственик на чейндж бюро Застреляният в центъра на Бургас е поморийският бизнесмен Христо Бургазлиев – собственик на чейндж бюро Убиецът е стрелял или от упор през стъклото на Aудито му, или в непосредствена близост от отсрещния тротоар на ул. „Поп Георги“ Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ) Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ) Инцидентът стана около 15:15 часа в оживената част между улиците "Св.св. Кирил и Методий" и "Поп Георги"
Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Берлин отхвърли искането на Доналд Тръмп да помогне за осигуряването на сигурността в Ормузкия проток, заявявайки, че войната не е на НАТО Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израелската армия заяви, че разполага с хиляди цели за поразяване, докато конфликтът в Близкия изток продължава да се разширява Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Oпустошението от войната не помрачи традицията за Рамазан с рецитали на свещената им книга като източник на надежда и сила Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Медицинският център „Шааре Цедек“ премести стотици пациенти под земята след засилени атаки и очаква нови ранени Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки След атака с дрон близо до летището Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Книжката на водача е отнета и са му съставени актове за 2100 лева Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон Звездата от „Sinners“ получи първата си статуетка на Академията Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран Британският премиер отказа искане за военни кораби в Ормузкия проток и обяви финансов пакет за домакинствата заради растящите енергийни разходи Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран Изявлението му бе дадено след публикация на Тръмп, в която президентът критикува „умишлено подвеждащо заглавие“ на медии относно инцидент с пет самолета-цистерни, поразени при ирански атаки в Саудитска Арабия Това е футболът, който трябва да играем, каза босът на Черноморец д-р Спасимир Иванов Това е футболът, който трябва да играем, каза босът на Черноморец д-р Спасимир Иванов Поздравявам и тях, и треньора Иван Колев с целия щаб, както и всички в клуба, които работят неуморно за да върнат марката Черноморец, там където и е мястото, каза босът на акулите
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски управлява ГЕРБ с фейсбук статуси Виц на деня Виц на деня Между мъже:
- Скарахме се с жена ми и после тя ми призна, че съм прав. Какво да правя? Никога не съм попадал в такава ситуация.
- Извини и се. Кажи, че не си искал да бъдеш прав.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, защо татко си отиде от вкъщи?
- Ти знаеш ли как се изтриват съобщения във Вайбър?
- Знам.
- Е, той не знае...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако тъщата почне да ти вика "синко", значи на село е пълно с работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори