Четвърти мандат за Николай Димитров в Несебър, бие с 62 % (ОБНОВЕНА В 22 ЧАСА)
Засега вторият – Атанас Терзиев от ГЕРБ е с 37,5 %
Досегашният кмет на Несебър Николай Димитров, който е в Следствения арест на Специализираната прокуратура в София получи доверието на 62 % от гласувалите в общината.
Това категорично го прави победител в настоящия вот за четвърти мандат, съобщават от предизборния му щаб.
На базата на обработени 12 протокола от секции в центъра на Новия град и Стария град съотношението на гласовете между Димитров като независим кандидат и основният му опонент Атанас Терзиев от ГЕРБ е 62 % срещу 37,5 %.
Това не е окончателен резултат, макар данните да имат достатъчно висока представителност, възможно е гласовете за Димитров да паднат със до 3-4 %, тъй като 21:30 часа все още не са пристигнали в Общинската избирателна комисия протоколи от Свети Влас, Равда и Гюльовца. Това е вотът само на Несебър, уточниха от инициативния му комитет.
През 2015 година Димитров спечели от първи тур с 53,5 %. Покачването на доверието в него, според щаба му, е резултат от рязко изразената подкрепа през последните дни след ареста му.
При обработени 100% от протоколите с пристигналите резултати за кмет на община Несебър Флагман.бг пръв съобщава, че в 22 часа Николай Димитров бие с 8091 гласа срещу 4877 гласа за Атанас Терзиев от ГЕРБ.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Разказахте им играта......
УСПЕХ...!!!!
19 и от там му се вменява че е виновен в организа ция на ОПГ и изборите се касират....това е играта на гербаджиите и на БОЙКО БОРИСОВ КОЙТ ЩЕ СИ СКЪСА ГЪЗА САМО И САМО ДА ДОКОПА НЕСЕВБЪР...