Антон Хекимян във война със строителна фирма
Апартаментът му е в стар блок, но в зелената и престижна част на района
Водещият на „Тази сутрин” по Би Ти Ви Антон Хекимян се е забъркал в тежък конфликт със свои съседи в столичния квартал „Бъкстон”, научи „Уикенд”.
Апартаментът му е в стар блок, но в зелената и престижна част на района. Преди 2 години, когато станал новодомец, водещият избрал да си купи дом на това място точно заради озеленения терен. Преди дни пред блока му пристигнали работници от строителна фирма и отсекли дърветата, които му правели сянка. Хекимян се ядосал и веднага се опитал да се свърже с шефовете на дружеството, за да се разправя с тях, но ударил на камък. Разгневеният арменец изля възмущението си на личния си профил във фейсбук.
„Нарязани дървета. Много лесно се разчиства всичко, когато ще се строи сграда. Това е гледката от балкона ми тази вечер. Никой от съседите ми не е получил известие, че започва строеж. Редовно проверяваме и знаем, че разрешително не е издадено. Оспорваме бъдещия строеж, защото в терена има стари дървета, но май вече ги няма. Никой нищо не е видял на оживения булевард „Братя Бъкстон“. Сигурно ще има глобичка за сечта или залесяване на друго място. Толкова“, написа възмутения Антон.
Времето се обръща, зимата се завръща
Дневен хороскоп за 17 март 2026: Овенът да помисли за бъдещето си
Намалете лошия холестерол с тези храни
Скалата с обръщение към украинския си двойник
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас
Как да приготвите перфектната пица у дома: Лесна рецепта
Идеалният партньор според зодията - най-добрите съвпадения за всеки знак
Как да превърнете дома си в уютен оазис на комфорт и стил: Лесни стъпки
Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран
Гответе като професионалист: Основни правила
Официално: На 12 март в хижа "Петрохан" е забелязан дим
Магнат даде 200 милиона долара за частна писта, само избрани имат достъп
