×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Православната църква чества Архангел Гавриил, ето кои са имениците
  • ЦИК представя образците на хартиената и електронната бюлетина
  • Киър Стармър разреши на британските военни да задържат руски кораби
  • Иран изстреля ракетен залп към Централен Израел
  • С ритуал в чест на подвига на героите отбелязваме Деня на Тракия
  • Международната морска организация: 2 000 кораба и 20 000 моряци са блокирани в Ормузкия проток
  • Горивата у нас са поскъпнали с до 28% за месец
  • САЩ удариха плавателен съд в Карибско море, четирима души са убити
  • Полицейските акции срещу купения вот в страната продължават
  • САЩ настояват Украйна да предаде целия Донбас на Русия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Спецполицаи местят от болница в болница директора на ОДБХ Бургас д-р Георги Митев, близките му не знаят къде е


Спецполицаи местят от болница в болница директора на ОДБХ Бургас д-р Георги Митев, близките му не знаят къде е
Според адвокат на една от служителките в дирекцията д-р Георги Митев към момента се намира в кабинета си и дава показания без белезници
Тема в развитие
виж още
скрий
28 Август 2019, Сряда, 11:45 ч.
Автор: Флагман.бг

Той бил изведен от двама цивилни служители на МВР, докато му правели изследвания в частна болница и откаран в държавната УМБАЛ Бургас

Адвокат на служителка от Областната дирекция по безопасност на храните (ОДБХ) в Бургас току-що напусна сградата на ул.“Хан Аспарух“34, където и в този момент продължава претърсване и изземване на документация, свързана с корупция. (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

Юристът заяви пред репортер на Флагман.бг, че е бил повикан, тъй като жената е изпаднала в шок и предпочела да има защитник до себе си.

„Понеже се оказа, че няма основание да бъде повдигано обвинение на моята клиентка, аз смятам да се оттегля. Това, което видях горе е, че д-р Георги Митев се намира вътре и съдейства на компетентните органи в проверката на документите. Няма белезници!“, каза адвокатът.

Това е първата достоверна информация за местонахождението на директора на ОДБХ Бургас д-р Георги Митев. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

До този момент – близо 4 часа - близките му не знаеха дали е в ареста и какво е здравословното му състояние.

По информация от ръководството на близка до дома на д-р Георги Митев болница той е бил изведен от двама цивилни полицаи, докато са му извършвали изследвания в Спешния център на здравното заведение.

Д-р Митев е постъпил с оплакване за проблеми със сърцето, не можел да диша и бил много изпотен.

Още преди да му бъде премерено кръвното налягане агентите нахлули и казали, че ще го изведат – щом се нуждаел от бърза лекарска намеса, такава щяла да бъде осъществена на територията на държавна болница.

Отвели го с обяснение, че ще отидат в УМБАЛ Бургас. Изпълнителният директор на УМБАЛ Бургас д-р Бойко Миразчийски заяви пред Флагман.бг, че д-р Георги Митев е докаран в Спешния център между 7:00 и 7:30 часа с искане да бъде освидетелстван, че не е в тежко състояние, което да не му позволява напускане на болничното заведение.

След това полицаите го откарали в дирекцията на ул.“Хан Аспарух“ 34.

Д-р Братов напуска сградата преследван от журналисти. „Нямам право да говоря. Казал съм, каквото трябва“, каза той и се шмугна в първата пресечка

 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
Емел МАХМУД Рак порази световноизвестен автор Рак порази световноизвестен автор 26/03/2026, Четвъртък 11:26 0
16
Коментара по темата
16.
Анонимна
29.08.2019 10:03:40
1
2
Ай,спрете да пишете глупости.
Д-р Митев е невинен.Потърсете "онеправданите' крадци и убийци,педофилите,децата по пешеходните пътеки,които намират смъртта си.,,Гладните" от парламента и т.н.
Ай,спрете сe
15.
Zvezda
29.08.2019 09:55:44
3
2
Поредни простотии,неверни данни и спекулации с името на един от най-добрите лекари в Бургас!
Недостижимостта е плашеща...в днешна България
14.
Кервана си върви
28.08.2019 17:54:37
1
3
Десислава Танева го нарочи тоя още от първият си ден като я направиха министър на земеделието. Надали е била неинформирана. Тук явно има голяма игра и Митев би трябвало да е очаквал тази развръзка. Ако не е очаквал, значи не е добре. Понякога истината е много по-проста от конспирациите които ни предлагат медиите. Аз лично мисля, че надали ще го изгърмят ако нямат доказателства за него. Личното ми мнение е че в БОС е пълно с парашутисти и хора без компетенции и интелект за позициите на които са.
13.
Иван
28.08.2019 17:49:19
0
2
Та..ци на търкалаци!
12.
*********
28.08.2019 17:29:11
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
11.
Ааа, сериозно ли!?Що тъй ся..!?
28.08.2019 15:26:13
0
2
Местим!!! И аз го местя! От левия крачол в десния!
10.
Zdravko
28.08.2019 14:03:11
0
1
Убийството
9.
Живко сервитьора
28.08.2019 13:26:56
0
8
Ай честито....
8.
БЕН ДЖОНСЪН
28.08.2019 13:03:30
0
32
ЩО НЕ ПИШЕТЕ ЧЕ ПРЕЗ 2000 СЪЩИЯ ТОЯ ГО УВОЛНИХА ДИСЦИПЛИНАРНО ЗА ПОДКУПИ И РУШВЕТИ ОТ НЕСЕБЪР
7.
Емма
28.08.2019 12:54:25
8
5
Това са пълни глупост, не е вярно нищо от написаното тук! Вие дори не сте запознати със случая и дори не Ви пускат в сградата, за да знаете какво става там. Пишете си глупостите и се надяват да познаете нещо, но уви! Какви болници медтенки вие сте откачени хахха
6.
Констант
28.08.2019 12:44:57
1
13
За да можеш да разбереш репортажите на " Флагман " ти е необходим преводач. Грешки се правят, но вашето е непрофесионалност...
5.
Браво!
28.08.2019 12:38:15
0
24
Разкатайте го, щото тоя е толкова прост, че на толкова хора е взел парите и се е оплел като пате в калчища!
4.
Запознат
28.08.2019 12:25:18
2
51
Като опъва рушвети и комисионни не му прескача сърцето, дойде ГДБОП и като се започне... прескача сърце, инфаркти, потене, реване .... да се чудиш да плачеш ли да се смееш ли...
3.
крадлива сган ненаядена
28.08.2019 12:11:10
2
46
като вземаше кеша , пак ли се припотяваше и вдигаше кръвно ?
2.
Следващата мишена....
28.08.2019 12:10:35
0
35
Далавера: Лични лекари в схема с фармацевтични фирми цакат НЗОК (СКАНДАЛЕН ДОКУМЕНТ) Джипита изписват ударно лекарства, пращат ги на екзотични екскурзии .
Джипита изписват ударно лекарства на конкретни фармацевтични фирми, за да пътуват безплатно на екзотични екскурзии. За всяка дестинация е необходимо те да съберат определен брой изписани опаковки от даден медикамент. Това са предимно лекарства за сърдечносъдови заболявания, като хипертония, и диабет, които се отпускат безплатно или частично от Националната здравноосигурителна каса. Предоставени са конкретни оферти, предложени на общопрактикуващ лекар от Варна, като уточнението, че те важат и за други градове в страната. Обикновено става въпрос за по-скъпи медикаменти, за които НЗОК трябва да плати повече, а в някои случаи има и разлика, която е за сметка на пациента. Пред фирмата отчитането е с копието от рецептата за изписаното реимбурсирано лекарство или от компютъра на доктора, където това също се нанася.
Ето тези са за затвора.... "Арсеник Доларестова"( разбирай-Долорес Арсенова) и мафиотската й фармацевтична фирма-НЕОБАЛКАНИКА.
1.
Агент 007
28.08.2019 11:58:38
2
70
Получил е съобщение по вайбър рано сутринта, че го готвят. Затова е тръгнал по болници (частна такава), за да плати и вземе болничен и свидетелство, че не може да лежи в ареста. Браво на полицията, че е осуетила този сценарий.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тръмп шокира: Иран ми предложи да стана следващият им върховен лидер, но им отказах Тръмп шокира: Иран ми предложи да стана следващият им върховен лидер, но им отказах Не, благодаря, но не искам, отвърнал им той по неговите собствени думи 52,3% от българите виждат риск за страната от конфликта в Близкия изток 52,3% от българите виждат риск за страната от конфликта в Близкия изток Но значително по-малка част са на обратно мнение 29,1% „Не забравяме, но не отмъщаваме“ - Царево почете Деня на Тракия „Не забравяме, но не отмъщаваме“ - Царево почете Деня на Тракия С поднасяне на венци и цветя пред паметната плоча на прокудените българи от Одринска Тракия Акции срещу купения вот в страната доведоха до арести и разследвания Акции срещу купения вот в страната доведоха до арести и разследвания Полицията проверява сигнали за търговия с гласове във Великотърновско и Кърджали, а по данни на МВР вече има задържани, образувани бързи производства и иззети значителни суми в различни валути Арестуваха 23-годишен българин след обир на бензиностанция и гонка до Солун Арестуваха 23-годишен българин след обир на бензиностанция и гонка до Солун По данни на гръцката полиция мъжът е откраднал автомобил в Касандра, заплашил е служител с нож  Гърция се разлюля, земетресението е усетено и в Бургас, и в София Гърция се разлюля, земетресението е усетено и в Бургас, и в София Граждани, които живеят на 12-тия етаж в „Лазур“ споделиха, че са го почувствали  Оставете паметника на Фотев такъв, какъвто е Оставете паметника на Фотев такъв, какъвто е Няма нужда да добавяме бронзова муза. Изворите на неговото вдъхновение и в момента са с него. Морето. Гларусите. Вятърът. Самотата Андрей Райчев: Част от българите вярват, че шестимата от Петрохан са убити от КГБ Андрей Райчев: Част от българите вярват, че шестимата от Петрохан са убити от КГБ Останалите пък са сигурни, че е намесена мафията и се прикриват данни за накотрафик, добави той Лавинообразно нарастват сигналите за купуване на гласове, Кандев със заплаха към дилърите Лавинообразно нарастват сигналите за купуване на гласове, Кандев със заплаха към дилърите Всички, които извършват престъпления против политическите права на гражданите, не бива да се чувстват спокойни, каза той Наркодилърът от жк. „Славейков“ Георги Вълков криел 8 кг марихуана и много кокаин в мазата си Наркодилърът от жк. „Славейков“ Георги Вълков криел 8 кг марихуана и много кокаин в мазата си 33-годишният бургазлия кътал дрогата в два сака в мазата на блок 75 в комплекса
Рак порази световноизвестен автор Рак порази световноизвестен автор Трейси Кидър е носител на наградата „Пулицър“ Руски дрон падна в Румъния, военновъздушните сили вдигнаха F-16 Руски дрон падна в Румъния, военновъздушните сили вдигнаха F-16 Дронът е навлязъл в румънското въздушно пространство край Тулча, районът е обезопасен, няма данни за жертви и щети Турски танкер е атакуван с дронове в Черно море близо до Истанбул Турски танкер е атакуван с дронове в Черно море близо до Истанбул Плавателният съд е тръгнал от руското пристанище Новоросийск Турски танкер с руски суров петрол е ударен от дрон в Черно море  Турски танкер с руски суров петрол е ударен от дрон в Черно море  Плавателният съд Altura е подал сигнал за помощ на около 28 километра от Истанбул, а 27-членният екипаж е в безопасност след удара, съобщават турски и международни източници Австрия прие таван на цените на горивата след решение на парламента Австрия прие таван на цените на горивата след решение на парламента Мярката цели поевтиняване на бензина и дизела с около 10 цента на литър чрез по-нисък акциз и ограничаване на маржовете, въпреки критиките на опозицията Министър цъфна в парламента разкопчан и с изваден детайл Министър цъфна в парламента разкопчан и с изваден детайл Вероятно преди това е бил в тоалетната, но е бързал за заседанието Иран на контра с Тръмп: Войната ще завърши, когато в Техеран решим Иран на контра с Тръмп: Войната ще завърши, когато в Техеран решим Властите в ислямската република са категорични: преговори не може да има, докато не се изпълнят условията им, които във Вашингтон считат за неизпълними Някой някъде прави чудеса от храброст, за да удържа цената на нефта Някой някъде прави чудеса от храброст, за да удържа цената на нефта Имам усещане, че този някой се казва Scott Bessent (финансовият министър на САЩ), а залогът е задържането на властта в САЩ 9 храни, които вредят повече от цигарите 9 храни, които вредят повече от цигарите Според лекаря от NHS Крис ван Тюлекен тези храни дори са изпреварили тютюнопушенето като водеща причина за ранна смърт, въпреки че много от нас ги консумират ежедневно, често без да осъзнават Защо осъдиха фейсбук за 375 млн. долара Защо осъдиха фейсбук за 375 млн. долара Meta ще обжалва решението и заяви, че полага усилия за безопасността на потребителите
Иво СИРОМАХОВ Иво СИРОМАХОВ Не всеки крокодил се казва Гена, но всички крокодили са в Ергенът Виц на деня Виц на деня Между блондинки:
- Много съм умна! Уча английски, немски, алгебра...
- Айде като си толкова умна, кажи "добро утро" на алгебра...
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, довечера ще имаме гости. Сготви нещо!
- Добре. Как да сготвя, да дойдат пак, или да не идват повече?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук BMW-то е като жената. Ядосва те, дразни те, ама като си завърти задницата - всичко ти минава.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори