×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • КЕВР обсъжда по-високите цени на тока от 1 юли
  • Силно земетресение разтърси кубинската столица Хавана
  • До два-три дни ще има много добро мирно споразумение с Иран, твърди Тръмп
  • Президентът на Северна Македония идва в София за среща с Илияна Йотова
  • Продължава издирването на оцелели след мощния трус във Филипините, потвърдените жертви вече са 41
  • СГС разглежда искането за регистрация на „Прогресивна България“
  • Горивата поевтиняват въпреки напрежението в Близкия изток
  • Емил Пармаков временно ще заеме поста на Георги Кандев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Арестуваният шеф на Агенцията по храните в Бургас е областен лидер на СДС, скандалът е и политически


Арестуваният шеф на Агенцията по храните в Бургас е областен лидер на СДС, скандалът е и политически
В кабинета на д-р Георги Митев(на малката снимка) тече претърсване и проверка на документацията
Тема в развитие
виж още
скрий
28 Август 2019, Сряда, 10:41 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимка: Светлозария КИДЕРОВА

Няма официално потвърждение от спецпрокуратурата, че директорът на Агенцията по храните в Бургас д-р Георги Митев е задържан

Въпреки че няма официално потвърждение, че тази сутрин е арестуван на работното му място директорът на Агенцията по храните в Бургас д-р Георги Митев, и към момента се смята, че срещу него е подготвено тежко обвинение в корупция.

Разследването, което започна преди час и половина на територията на трите етажа в сградата на Областната дирекция на ул.“Хан Аспарух“ 34, е по сигнал на столичен бизнесмен, който се е оплакал в МВР, че е рекетиран. Но тепърва ще се изясни дали това е вярно, или става въпрос за провокация и набеждаване.

Извънредно! ГДБОП влезе в Агенцията по храните в Бургас, има арестуван

Към момента се знае, че е арестуван висш служител на Агенцията, но не се потвърждава дали това е директорът в Бургас д-р Георги Митев, или човек от столичното управление. В Бургас новината предизвика шок в обществените среди, тъй като д-р Георги Митев е сред известните политически фигури – областен лидер на СДС и общински съветник.

В предстоящите избори се очаква той да оглави и листа с кандидати за общински съветници от дясна коалиция.

Името на д-р Митев до този момент е безукорно и не се е свързвало с корупционни скандали.

На негово подчинение са стотици обществени заведения за хранене по Южното Черноморие от Обзор до Резово, кланиците и издаването на разрешителни за всякакъв род дейности, свързани с храна. Д-р Георги Митев е и отличник на министерството по експедитивност и компетентност при справянето с болестите по животните.

Единствената му неприятност през последния месец бе спекулацията, че са загробвани евтанизирани прасета в нерегламентирани места. Личната му и професионална биография като ветеринарен лекар са безупречни.

Д-р Георги Митев оглавява бургаската дирекция от 2014 година. 

Улица "Хан Аспарух" потъмня от черни коли на Жандармерията и ГДБОП почти по цялото протежение

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Остров Света Анастасия става „Етносфера“ Остров Света Анастасия става „Етносфера“ 09/06/2026, Вторник 12:21 0
Тервел ИЛИЕВ 6Fest се завръща в Царево 6Fest се завръща в Царево 09/06/2026, Вторник 09:39 0
16
Коментара по темата
16.
Морско Конче
29.08.2019 16:14:15
4
0
Много злобни хора има и в днешна България,а аз мислих,че още сме в подтисничеството.Явно живея в друга епоха.Много хора са с теб,д-р Митев!
Вярваме в твоята безприкословна човечност и в твоята невинност.
Хора малко,злоба много!
15.
Nz
29.08.2019 16:05:15
2
0
Всички дето пишете тези коментари...толкова ли сте силни и всичко знаете...или сте някакви нискоинтелигентни хора,които даже не знаят какво се е случило,а нападат!Нямам просто думи!Срам ме е ,че имаме такъв народ!Засрамете се и вие и се спрете!
Срам и позор!!!
14.
Zvezda
29.08.2019 11:18:22
2
0
Много елементарни,много злобни коментари.Ама много...!
Да,безупречен,висшист,интелект.Няма пропуск в професията си.Помагал на мнозина.Професионалист,с фин маниер,ще надскочи посредствените си,,колеги,,от конски произход!
В тази държава,да си лидер е нечосилно бреме за мнозина,но Митев е...!
И ще бъде
13.
НИКАКВА ЛИСТА НЯМА ДА ВОДИ конския доктор
28.08.2019 13:20:59
2
15
НИЩО ПОЛИТИЧЕСКО НЯМА В АРЕСТУВАНЕТО на конския доктор Митев. Това че е в някаква отдавна умряла партийка само за да е и на трапезата общинският съвет Е ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО. Нито една докладна не е написал и внесъл за 4 години като общински съветник, явно защото е много ВИДЕН и ПОЛИТИЧЕСКО-НОРМАТИВНО подготвен. Питайте го какво означава - ЗОАРАКСД и ЗНА и ще ви гледа тъпо като теле пред евтаназия. Апропо, господата от ОДМВР-Бургас да проверят и всички павилионкаджии по плажната алея, да видим как без отходна канализация мръсната вода си работят близо 10 преместваеми обекта. Защото вчерашният му патос в защита получаването на местата точно тези обекти и отпор на докладната за промяна в НАРЕДБАТА по чл.56 ЗУТ, дава ясен знак колко ангажиран е с опазването статуквото пишман ПОЛИТИКА митев георги. И не подвеждайте хората, НИКАКВА ЛИСТА на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ НЯМА ДА ВОДИ конския доктор, просто разчита на подписаното вчера споразумение на ГЕРБ и СДС, за да остане на общинската хранилка и още 4г. шеф на БАБХ-Бургас, това е.
12.
*********
28.08.2019 11:32:35
2
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
11.
Гггг
28.08.2019 11:29:08
0
19
Този играе с Петко Джеджев. Джеджев е шана джия и ходи рекетира хората да му дават пари да не им барат завиденията. Закопчейте и него тоя измикяр цял живот така живее
10.
doktora
28.08.2019 11:24:01
1
14
profesionalnata mu biografia izobshto ne e bezupre4na toi i kuni sabev /karskiat chukach/ biaha nai slabo podgotvenite lekari za
tozi post no verni na partiite si chlenove/ sds i dps
9.
Още един невинен
28.08.2019 11:22:37
1
19
Хахаааа. Пратете го при другите невинни, да останем навън само виновните! Хахаааа
Свобода за Банев, Миню, Очите, Ветко!
БСП-СДС ВЕЧНА ДРУЖБА ХАХААА
8.
Комунист
28.08.2019 11:15:28
1
27
От 89та насам тези агенции, министерства по храните изтровиха, избиха и пратиха в раковото стотици хиляди българи. За в бъдеще ще станат милиони. Затвора е най малкото което им желаем, той е избавление в сравнение с това което им мисли народа
7.
Ивайло
28.08.2019 11:14:46
1
16
СДС БСП НДСВ ГЕРБ ВМРО -ОРГАНИЗИРАНА ОБЩЕСТВЕНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА
6.
ХХ
28.08.2019 11:09:36
9
20
щом е сдс - няма как да е нормален и читав...
5.
брях
28.08.2019 10:54:12
4
24
В държавната и общинска администрация е пълно с връзкари и партийни членове така както едно време.И някой като сгази лука,винаги го изкарват политическо гонение с тази разлика,че едно време първо ги изключваха от компартията и после у затвора,така осъден комунист по времето на соца нямаше,а сега врещят като заклани пасета по времето на африканска чума.
4.
Asas
28.08.2019 10:54:07
4
21
Като нямате потвърждение как така пишете ,че е арестуван даден човек ??? Не е нормално това не е журналистика
3.
!!!!!!!!!!!!!!
28.08.2019 10:52:52
8
26
Когато го разстрелят, се обадете. Отдавна всички от СДС трябваше да гният под земята
2.
хахо
28.08.2019 10:47:31
1
35
Не бил арестуван,пък го твърдите в заглавието.После медиите били на 111 място?
1.
Мустафа
28.08.2019 10:45:55
2
44
Айде Мите купона свърши
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Остров Света Анастасия става „Етносфера“ Остров Света Анастасия става „Етносфера“ В рамките на фестивала всеки един от етносите в областта ще разполага със собствен „национален ден“ на острова, който ще бъде воден от хората, за които съответната култура е ежедневие и памет Това е ОПГ-то на футболната звезда на "Нефтохимик" Стамен Ангелов, сгащено с 250 кг марихуана в с. Зимница Това е ОПГ-то на футболната звезда на "Нефтохимик" Стамен Ангелов, сгащено с 250 кг марихуана в с. Зимница Установено е участието на всеки един в престъпната дейност, предполага се, че дрогата е трябвало да бъде транспортирана към Турция с хеликоптера Знаят ли бургазлии кога е построен Моста? (ВИДЕО) Знаят ли бургазлии кога е построен Моста? (ВИДЕО) Мнозина си задават въпроса кога всъщност е построена емблемата на морския град Битка за ЦИК: Кой ще контролира изборната администрация до 2031 г. Битка за ЦИК: Кой ще контролира изборната администрация до 2031 г. Президентската процедура за нов състав на Централна избирателна комисия отваря ключов институционален и политически процес Безумията по пътищата се раждат от една система, която никой не желае да спре, каза Николай Попов Безумията по пътищата се раждат от една система, която никой не желае да спре, каза Николай Попов Една хубава мярка, която сработи, е средната скорост, която доста успокои движението. Този контрол дава ефект, смята лидерът на Сияние  Има една каста, която не се вълнува от цените на продуктите в малката кошница Има една каста, която не се вълнува от цените на продуктите в малката кошница Тези хора получават по 5000 евро и повече месечно - най-често срещу участие в едно заседание на месец в безсмислен държавен борд До дни обявяват конкурс за директор на Операта в Бургас, клати ли се столът на Александър Текелиев До дни обявяват конкурс за директор на Операта в Бургас, клати ли се столът на Александър Текелиев Мандатът му изтече през февруари, след като последно спечели поста през 2022 г. Обрат по бензиностанциите: Горивата поевтиняха напук на барутния погреб в Близкия изток Обрат по бензиностанциите: Горивата поевтиняха напук на барутния погреб в Близкия изток Засиленият добив на петрол по света надви несигурността в Иран и донесе 2 седмици на трайно поевтиняване по родните колонки В едно министерство две медийни звезди идват в повече, смята Енауил Йорданов В едно министерство две медийни звезди идват в повече, смята Енауил Йорданов Йорданов подложи на сериозна критика поведението на подалия оставка служител Побеснял шофьор прегази детско колело заради няколко череши Побеснял шофьор прегази детско колело заради няколко череши Мирна разходка се превърна в истински кошмар за 9-годишно дете, разказа потърпевшият 
Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България Министър Иван Шишков алармира за опасен дефицит по пътищата и разкри „криминален сюжет“ с плащания за асфалт на тъмно Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток Американският президент предупреди Израел да не чака помощ при нова война с Иран, часове по-късно ракетите полетяха Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал Симпатичните дебютанти отказаха лъскавите возила и доказаха, че във футбола все още има място за чиста и искрена страст Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана Яростни протести заляха Париж заради дефектната съдебна система, оставила на свобода насилник с тежко криминално досие Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber Шефът на месинджъра Офир Еял взриви ефира с ексклузивна новина за пълна интеграция на изкуствения интелект и разкри крие ли това риск за личните ни чатове БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки Телевизията трябва да наеме фирма, която да подмени табелите, логата и всяко споменаване на „Арена 8888“ – източник от Женева Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Напълно различен стил на живот избира Джуна Джунович - дъщерята на модната дизайнерка Мелина и популярния певец Харис Джунович Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Под отломките загинаха две румънки и един българин Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“ Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“ След себе си Годфри оставя съпругата си – актрисата Аманда Уокър, както и син и дъщеря Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор 17-годишният Нокс напомни на ролята на Брад Пит в "Боен клуб" с бойните си умения
Богомил НИКОЛОВ, активни потребители Богомил НИКОЛОВ, активни потребители Когато големите вериги започнат да продават на много ниски цени, това винаги е заплаха за малките търговци Виц на деня Виц на деня В съда:
- Познавате ли подсъдимия?
- Да, ваша светлост. С него работехме заедно в една банка.
- Кога беше това?
- Не помня датата, но помня, че беше на разсъмване, около три часа.
Виц на деня Виц на деня В кръчмата:
- Дай акъл какво да купя на жената за рождения и ден.
- По-добре да попиташ нея какво иска.
- А, не! Толкова пари нямам!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Богат е този, който умее да се задоволява с малкото.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори